Громадяни пропонують продовжити робочий день луцьких ринків

Громадяни пропонують продовжити робочий день луцьких ринків
У Луцьку пропонують продовжити робочий день місцевих ринків.

Пропозицію про це знаходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Пропоную продовжити тривалість роботи ринків Луцька у вихідні дні до 18 години. Оскільки вихідних лише два, а планів на них дуже багато. Треба розширити час для поїздок на ринок.

Пропоную перенести вихідний день роботи ринку з понеділка на неділю. Дуже багато людей ходять у храми. Відповідно, ще менше часу лишається на відвідини ринку", - зазначає автор петиції.

Наразі документ ніхто не підписав.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пропоную продовжити тривалість роботи ринків до цiлодобово
Відповісти
ТО НЕ СПИ ЙОЛОПЕ ДО ОБІДУ . О 7 ЗАНЕСИ ПОПОВІ ГРОШЕНЯТ А ПОТІМ ПРОСИМО ДО БАЗАРУ МИ ВЖЕ ПОЧЕКАЄМО.
Відповісти
Що йолоп то йолоп!!!
Відповісти
здуріли...там і так виторгу нема, наймані продавці - ледь виживають...Знести нафіг "варшавку" і побудувати житлові будинки. В "порт сіті" або "варшавському" - коли розпродаж, то можна купити значно якісніше і дешевше ніж на базарі, та і взагалі - інтернет-магазинів купа, просто не лінуйтесь шукати,порівнювати ціни,читати відгуки...
Відповісти
Пропоную обмежити роботу церков до години в місяць, бо все життя молимося, а воно не помагає.
Відповісти
Автор петиції не зважає на те, шо продавці на ринках - теж люди. Вони і так не мають нормальних вихідних, не проводять часу з близькими, та ше і отримують за це мізерні гроші.Давайте зробимо ринки цілодобовими! Навіщо той відпочинок?
Відповісти
бугага з 10 до 15 год щодня, + "важка" робота з попйками в честь хрестин, юріїв, микол, родин і роковин)))
Відповісти
...якщо один чудік це пропонує.....то не потрібно писати в новинах ніби це хоче громада....громаду влаштовує такий графік роботи ринку який є....
Відповісти
а що їм буде тоді писати? а нуда, вчора хтось вкрав пляшку горілки.
Відповісти
на ринку працює тисячі людей які мають сім'ї та годують їх, для чого зносити? Кожен купує там де йому подобається
Відповісти
Це знущання! Ви уявіть як продавцю на базарі в мороз чи спеку вистояти з 8 до 18 години! Більшість там стоять продавці за копійки, бо Їм треба годувати сім ю. А власник навряд чи зробить більшу зарплату. Їх і так, бідолах, шкода!
Відповісти
Вихідних на ринку має бути два:неділя і понеділок,як в людей субота ,неділя
Відповісти
За кордоном ні ринки ні магазини в вихідні дні не працюють. Люди відвідують храм і проводять час з сім'єю. А в нас звичайно в неділю треба пертись на базар. Іншого часу немає. Ми будуємо європу в україні починаючи з себе!
Відповісти