На Волині пікетують митницю. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

На Волині пікетують митницю. ОНОВЛЮЄТЬСЯ
«Начальник митниці - парашутист та кришувальник бурштину - ГЕТЬ з Ягодинської митниці!» - під таким гаслом Волинські патріоти розпочали сьогодні о 12 годині акцію протесту на митниці.

Про це в ФБ написав волинський активіст Володимир Красуля (на фото).

Наша знімальна група працює на місці події.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
почитайте коментарі про цьогого активіста тоді коли у нього горіла машина.
Відповісти
Ну й дійсно, для чого аж з Чернігова кликали? Невже свої кришувати не вміють?
Відповісти
Чудеса. Контрабандисти пікетують митницю. Тільки в Україні таке можливе.
Відповісти
На митниці відбуваються жахливі речі. Потрібно в черзі вистояти 12 годин щоб перетнути кордон. Заплатиш проїдеш за 2 години .Хлопці подавитесь.
Відповісти
По одній морді цього митника видно що барига .
Відповісти
Ти дібіл? Читай уважно.
Про це в ФБ написав волинський активіст Володимир Красуля (на фото).
Відповісти
Треба взагалі ту всю систему ламати, щоб працівники на одній митниці не більше п'яти років працювали і була ротація між митницями, тоді такого бардаку не буде!!! А то там митники пропрацювали хто і більше 20-ти років і тепер всі їхні зв'зки і схеми хочуть порушити ось і весь кіпіш! Ну і звісно контрабандисти у зв'язці з митниками і не хочуть "свої" канали втрачати :) Нацгвардію з військами на тих нероб і злодюг треба! Ніде не працюють і не хочуть, а лише дармові статки!!!
Відповісти
Не дають Красулі контробанду автобусами возити.
Відповісти
Чому в Любомлі за те що постоїш на мітингу давали по 500 грн,а по селах по 400,хто прикурив сотку.
Відповісти
А в Любомлі теж був мітинг? І по селах були мітинги? ти шо мелиш?
Відповісти
Чому не дають? дають?
Відповісти
Там де халявні та ще й великі гроші - завжди "бруд і сміття"! Митники які "кришують" контрабанду сказали колегам по бізнесу: "Хлопці - робіть мітинги, бо мене подінуть, та й Вам канал закриється"! До чого тут звідки та людина? Кожен керівник буде підтягувати вірних йому людей щоб сформувати команду! Це й мітинг - дешева проплачена або вчинена зацікавленими особами акція!!! Нехай пропрацює з півроку, а далі, якщо будуть конкретні факти зловживань чи корупції - ДІЙТЕ, СТРАЙКУЙТЕ і т.д. Навчились прикриватись - волонтерством і бійцями...стидоба...А на митниці як був бардак так і залишається, бо це вигідно владі, яка тримає своїх митників на "капельниці" і може в будь-який момент змінити на іншого!!!
Відповісти
Що ти городиш? Він уже в Чернігові напрацював аж на 800кг бурштину чере Білоруський кордон.
Відповісти
А ти хочеш сказати, що через наших чесних митників бурштин не проходить? Ті 1,5 тони, це "капля в морі"! Бурштин перетинає кордон ЩОДЕННО!
Відповісти
Патріоти, чи любителі висоінтелектуального мистецтва контрабасу?
Відповісти
Дякуємо Красулі не обманув. З кожним мітингувальником розрахувались, як і домовлялись. Ну і ми молодці, кричали стукали на всі гроші. Коли слідуючий виїзд? Нам дуже сподобалось і заплатили непогано. Слава істинним ПАТРІОТАМ!
Відповісти
От відразу видно що тебе там не було.)) Такий комент в дитячий садок пиши там схіляє))))
Відповісти
і не тільки. рома микита та терещук з матчуком все організували.гроші почали йти мимо них.а гунчик в них вже на підсосі.куди служби дивляться.для патріота слідуючий сходняк сьомого квітня.на свято тож оплату беріть вдвоє більшу як за святковий день микита не збідніє.
Відповісти
Да... На щось більше у вас рідиина в голові не розрпхована.
Відповісти
За світ встали Красуленьки
Не поле орати!
Хочуть, хочуть спритні хлопці
Митницю тримати!
Ой не плачте коханоньки,
Зранку похмеліться.
Як поїдуть на таможню,
Краще помоліться.
А як хлопці не вернуться,
Нащо їх чекати,
Як закінчиться пікет,
Будуть ще бухати!
Відповісти