Робоче місце гендиректора Луцьксантехмонтажу

Робоче місце гендиректора Луцьксантехмонтажу
За свою 55-річну історію ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» пережило як будівельний «бум», так і стрімке скорочення обсягів виробництва, дефіцит кваліфікованих робітників та хронічну неплатоспроможність замовників.

Всі ті негативні моменти не завадили сформуватись стабільному колективу, який зумів в результаті вийти в лідери будівельної галузі Волинської області.

Саме тому на честь ювілею, який компанія святкує 9 квітня, автори програми "Робоче місце" вирішили побачити на власні очі та показати вам, як будується в Луцьку якісне та безпечне житло від найбільшого забудовника.

Екскурсію будівельними майданчиками, готовим житлом і бетонним заводом нам провів особисто генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха.

Про усе дивіться у свіжому випуску "Робочого місця".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І чого ведучий в кадрі так дратує
Відповісти
навіть дуже дратує
Відповісти
Заздрість - це дуууже погане відчеття!
Відповісти
Нормальний ведучий,але сюжет не про нього! Ігору-респект, тато гордиться! Вчилася з Ігорем разом, а тепер і співпрацюємо.Удачі і розвитку)
Відповісти
ну хто ще може похвалити як не свій свого або знайомі.
Відповісти
Ведучий хороший хлопець, на відміну від Вас ідіотів, як мене дратують домочатці, які нічого не роблять!!! Сидять дома і коментують!!! Ви зробіть програму тоді і коментуйте
Відповісти
як мене дратують домочатці, які нічого не роблять!!! Сидять дома і коментують коментарі!!!
Відповісти
Передача хороша, ведучий молодець, не звертай уваги на те що пишуть, Ігор молодець !
Відповісти
Богдан +100!)))
Молодець!
Відповісти
візмуть в команду Товстенюка
Відповісти
Люди дійсно роблять в своєму житті велику справу. браво.
Відповісти
Це їхня робота а не велика справа, це що вам АТО?
Відповісти
Крім цих Великих завгоспів, мулярів, директорів зопарків..... у нас є ще маса людей які десятиліттями усе життя отримуючи копійки працюють на Україну незалежно від змін політичних і тп.
Люди які лишаться в історії міста а не покерував сміттєзвалищем став депутатом і не знає як якому стати ще Героєм України та Президентом, ось жили і живуть Еремеєв, Клімчук, Курчаки, Палиці ітп.... помер і забули нічого на цьому світі не залишивши крім бабла дітям та общаку, а ось жили і живуть Шишко, Маренич, Головань.... і їх згадають в історії міста через 100 і більше років.
Відповісти
Чорнуха хороший мужик,і господар як батько так і син!!! Дають роботу людям,розбудовують Луцьк і Волинську обл.
Відповісти
Є ще маса людей, які десятиліттями отримуючи копійки працюють на Україну.... А хочеш знайти ініціативного, розумного, активного працівника і навіть керівника і постає ціла проблема! А Маренич - невдалий приклад. Бог талант дав, а він його на горілку проміняв.
Відповісти