Злісним боржникам у Луцьку відключатимуть холодну воду і виселятимуть їх із помешкань

Злісним боржникам у Луцьку відключатимуть холодну воду і виселятимуть їх із помешкань
Злісним неплатникам комунальних послуг відключатимуть навіть холодну воду. У кого ж борг перевищив 10 тисяч гривень, квартири примусово продаватимуть.

Про це стало відомо під час сьогоднішньої сесії Луцької міської ради.

«Буде створено спеціальну комісію, яка ходитиме по квартирах.
Квартири, де борг перевищив 10 тисяч продаватимуть. Перша – в Привокзальному мікрорайоні. На черзі ще п’ять», - розповів перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлєв.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
людям нема чим платити такі тарифи, списуйте на форс-мажор, і все.Буде краще...колись, тоді розрахуються.
Відповісти
Нема чим платити за квартиру? Продавай квартиру і повертайся у село.
Відповісти
Поцікавимось яка у вас заборгованість
Відповісти
Як казала шістка зека Януковича: "Да пашлі ви!..."
Відповісти
А де людям жити після цього.самі проживить на 2 000 тисячі
Відповісти
Работать надо.
Відповісти
А бабушці з пенсією в2500 де работать
Відповісти
Бабушка, продавай компутер і вали в село.
Відповісти
Як Ви можете продати квартитри без рішення суду та позбавити права власності людину без всі судових інстанціїй України?! Мене ось це дуже цікавить!Це,як мін.,порушення прав людини і тільки за це ще Вас можна посадати!!!
Відповісти
У бабусь з боргами та малою пенсією є субсидія.

Відповісти
Забули як кулаків розкулачувала влада?То люди нагадають!
Відповісти
Забирайте в боржників хати та вселяйте туди бомжів!
Відповісти
А не боїтеся що нарветися і получити кулю в лоб???
Відповісти
Квартира приватизована ніхто не забере, любе посягання на майно розцінюєте як розбійний напад на житло, сокиру в голову кожному нападнику навіть судді.
Відповісти
вже гостримо сокирку нумо хто сміливий підходь небоїсь Ех веселі часи скоро будуть
Відповісти
Це ще одна перемога майдану? Чи зрада? Ой, щось я заплутався.... Поясніть мені хто може, а то сам я несвідомий.
Відповісти
між зрадою і перемогою))
Відповісти