Яценюк сам подав у відставку

Яценюк сам подав у відставку
Глава уряду Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку.

Про це прем'єр заявив у своєму зверненні, яке оприлюднено в ефірі 10 квітня, - повідомляє Українська правда.

Яценюк заявив, що складає обов'язки прем'єр-міністра.
"Парламентська фракція Блоку Петра Порошенка висунула на посаду глави уряду Володимира Гройсмана (спікер ВР - УП). Зробивши усе для стабільності і спадкоємності курсу заявляю про рішення передати обов'язки керівника уряду України", - заявив Яценюк.
Він додав, що "рейтинг - справа мінлива", а фракція "Народного фронту" впродовж двох років "продемонструвала єдність, відповідальність за слово і здатність приймати найскладніші рішення".
"Діяли чесно, не боролися проти союзників, і не опускалися до бруду", - додав він.
"Відсьогодні бачу свої завдання ширше, ніж повноваження керівника уряду", - заявив Яценюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
замість парламентсько-президентської будується рошено-президентська республіка
Відповісти
Привіт вінницьке царство-олігархічне государство.
Відповісти
а де куля в лоба за зубожіння громадян і держави?
Відповісти
Это лишь заявление о намерениях. Вот где Президент скрывается это интереснее.
Відповісти
жидок хоче дати драла. ізловіть во кандали заковать і во дворец доставіть
Відповісти
Там вже все домовлено, що "кулю" не будуть чипати, а якщо і будуть звинувачення, то і волосинка з його "голови" не впаде!!! Людей як завжди за лох...в тримають! :) Змін ніяких не відбудеться, цей весь "двіжняк" для замилювання очей і випрошування кредитів, як ви нічого не розумієте?!
Відповісти
Довели людину.
Тепер оголошуйте ім`я чергового об`єкту ненависти.
Відповісти
Вже набрався пора свалювать!!!
Відповісти
кулю в лоб було б набагато краще)))
Відповісти
доллар впав на 25, гривню Сеня з Гонтаревою обналічили в долари і пора в офшори.....((((
Відповісти
Ми до сих пір віримо в те , що прийде барін і всіх розсудить. Чи Яценюк чи хтось інший - змін не буде.
Відповісти
Міняють шило на мило, а людам що з цього? Відправити в село на 1 000 гриваків тоді точно кулю в лоб пустить.
Відповісти
Ось і результат. Жодного хорошого слова...
Відповісти
От вам і ПАРЛАМЕНТАРИЗМ в дії! Довів країну до краху, народ обдер до липки, розкрав казну до копійки і ржи собі далі в камеру! а шо? то ж не йому сидіти в окопах донецьких! тож не йому відповідати за все! тож не йому всунуть 7.62 між очей! НАшій країні демократія не потрібна! як і парламент. нас врятує соціалізм або монархічний або республіканський!
Як писав Фюрер: "Вся суть відповідальності так званого "горе-слуги народу" в тому, що за війну, розруху і навіть голод в країні, "парламентарій" відповідає всого навсього втратою посади і не більше! ("МАЙН КАМПФ")
ЗЛОЧИНЕЦЬ ПОВИНЕН АБО СИДІТИ АБО ВМЕРТИ! В Китаї уже б розстріляли! Ну нічого... ми ще побачимо де ви будете, прокляті! прийде наш час 14/88!
Відповісти