Біля Волинського адмінсуду повісили «суддю». ФОТО

Біля Волинського адмінсуду повісили  «суддю». ФОТО
Через те, що судді приймають рішення на користь екс-міліціонерів, атестація Волинських правоохоронців під загрозою.

Зокрема, 12-го квітня суддя Волинського окружного адміністративного суду Володимир Ковальчук поновив на посаді двох екс-правоохоронців.

Олександр Стрельчук, майор поліції, який працював на посаді оперуповноваженого Ковельського відділу поліції, був звільнений після проходження атестаційної комісії. Його визнали невідповідним займаній посаді.

Крім того, той же суддя поновив на посаді ще одного екс-правоохоронця Олександра Ручина.

"За моєю інформацією, судді окружного адміністративного суду поновили на посаді вже чотирьох екс-міліціонерів. Тобто судді знищують всі результати нашої роботи. Ми два місяці не ходили на роботу, безкоштовно працювали в атестаційних комісіях, вивчали справи цих правоохоронців, намагалися змінити систему, щоб зараз наша робота була під загрозою", - нарікає громадська активістка Марія Доманська.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Треба було починати з суддів,а не з ментів.
Відповісти
Час прийде для всіх.
Відповісти
Шановні модератори, прошу звернути увагу на пости користувача "сраный луцк"!!!! Постійні антиукраїнські заклики, образи залиблим та покаліченим на майдані! Однозначно, даний користувач не з Луцька!
Відповісти
Стучи сразу в СБУ. Или в спину выстрели!
Відповісти
Гриби в рашу, урод
Відповісти
там і гімна заспіваєш
Відповісти
Наших судів спочатку потрібно провірити на статки, і тоді стане ясно, що атестацію/люстрацію, ніхто з них не пройде. І їх не потрібно звільняти, це для них як амністія а садити за грати з конфіскацією майна, а дітям їхнім заборонити займати посади у держустановах, тому що яблуко від яблуні далеко не падає
Відповісти
потрибно усих вигнати так як вони нас судили за майдан
Відповісти
Наверное родители протестующих счастливы от ситуации в стране, последнии жилы вытягуют, чтоб чем то накормить эту бестолковую молодежь.
Відповісти
Нічого ви не зробите якби не хотіли .
Суд - респект!!!!!!
Відповісти
На роботу вони не ходили. Нащо вам та робота ви ж в комiсiях заробляли
Відповісти
100% за кокжного залишеного на роботі мєнта від 5000₴
Відповісти
У толкових батьків і діти толкові.
Відповісти
Щирі українці ніхто нікого не боїться,так ми заживем ще краще!
Відповісти
На роботу вони не ходили, а де ви працюєте, що аж на два місяці вас відпустили. А те що 5000 доларів не знаю звідки такі джерела, достовірно знаю, що 3000 доларів, і ти залишаєшся на тій посаді. Так що вельми шановні активісти вже уйміться. Але ж напевно, вам знов заплатять за те що ви зараз робите, це ж найлегший труд для вам. А суддя молодець так тримати, бо робить все законно, а не як активісти, в яких навіть вищої освіти немає.
Відповісти
Вже ті показухи надоїли. Зберіть тих всіх активістів і відправте на Схід, хоть якийсь толк від них буде.
Відповісти
Потрібно всіх корумпованих суддів ,прокурорів і ментів,чиновників в ато на передок в окопи ,хай спокутують там свою вину за розкрадання держави .
Відповісти