Сьогодні о 21 годині в «Patio di Fiori» буде «Ревізор»

Сьогодні о 21 годині в «Patio di Fiori» буде «Ревізор»
З неофіційних джерел журналістам "ВолиньPost" стало відомо, що сьогодні, 14 квітня, "Ревізор" буде в Луцьку.

Як повідомлялося раніше, знімальна група мала відвідати готель "Україна", піцерії "Дядя Pizza", "Presto Pizza".

Тож усі лучани з нетерпінням чекали на зіркових гостей та їх коментарі щодо закладів нашого міста. Наразі журналістам стало відомо, що ревізія вже відбулась у "Базиліку". Хто далі?

А далі - готельно-ресторанний комплекс «Patio di Fiori». Тут "Ревізор" з'явиться близько 21:00 години.

Тож завітайте в гості і дізнайтесь першими результати ревізії!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Круто!!) будемо чекати результатів!!
Відповісти
Успіхів Вам!
Відповісти
если эта новость здесь в 20:30, то "Ресторан" знал уже о ревизоре утром или за несколько дней. так что там чистота и порядок и стикеры везде.
Відповісти
Кухню Patio від вулиці відділяють лише великі вікна. Кожен охочий може бачити, як готують страви. Якщо гість забажає, йому можуть зробити екскурсію на кухню)))
Стосовно "Ревізора": у нас щодня "Ревізор" - це наші Гості)))
Відповісти
ход моих мыслей я думаю Вы поняли. У Вас в ресторане не был не знаю, я зарплатой вреднего украинца в 3000 грн, мне хватает только на Соло пиццу. Будет конечно приятно смотреть Луцк по телевизору. Ну раз у Вас порядок, то ни пуху не пера.
Відповісти
У нас обід за 78 коп. Запрошую!
Відповісти
І шо ж там за 78 коп дадуть? Шматочок хліба і чашку води?
Відповісти
давно все домовлено і оплачено
Відповісти
підтримую
Відповісти
Що домовленно і за що оплачено?
Відповісти
В Патіо і без ревізора завжди ідеально чисто. Не знаю чи на кухні так чисто, але судячи з того, що у вікна кухні може зазирнути кожен бажаючий- там теж порядок
Відповісти
Ждите. Сейчас будем.
Відповісти
Та заради Бога)))
Ви для нас такий Гість, як і інші.
Тому ласкаво просимо!)))
Відповісти
Я бував у вас в закладі хороший заклад, трішки дорогуваватий)і офіціанти аж за сильно надоїдливі))а так все ок гарне затишне місце
Відповісти
Дякую Вам за щирість!!!
Офіціанти на шляху до досконалості))) Вибачайте, якщо щось не так))
Відповісти
Яка зараз такса вартості запрошення Ревізора?
Відповісти
Думаю, "Ревізор" не продається
Відповісти
Попахує заказухой ))
Відповісти
Так і є! Проплатили за піар 150% !!!
Відповісти
Усе добре , не зважайте на заздрісників!
Відповісти
Друзі!
У нас зараз майже повний заклад "Ревізорів", які щодня своїм гаманцем і гарним настроєм голосують за наш заклад)))
Заради наших Гостей ми працюємо і вдосконалюємося.
Гарного Вам вечора !!!
Відповісти
Цікаво звідки у журналістів така інформація? На скільки мені відомо у Дядя pizza та Presto pizza "Ревізор" не заїжджав. А зараз знаходиться у готелі "Україна", а не у "Patio di fiori".
Відповісти
Сидимо в Патіо
Спитали в адміністратора чи буде Ревізор?
Та відповіла що ніхто цього не знає
Відповісти
Видання Волинь пост та Patio має одного власника. Сам собі робить піар.
Відповісти
Олександрович, не заздри. Купи собі видання і зроби собі піар)))
Відповісти
Заспокойся і дихай рівніше. Знаю точно, що власники різні.
Відповісти
Вже різні
Відповісти
Патіо хороший заклад , але відношення до персоналу, бажає кращого. Скільком людям там не виплатили зарплати?-десятка.
Шев повари міняються, майже раз в три місяці .
і Ціни просто космас
Відповісти
В тому то і справа, що ти колишня
А ціни точно "космас")) 78 копійок то щось космічне сьогодні
Відповісти
78 копійок? гречку з котлетами я можу і вдома поїсти
Якщо вже називаєтеся рестораном високої кухні, то не позортеся.
ціни космічні в вас на все остальне,тому і людей в вас немає .
Відповісти
Анечка все будет хорошо !
Заходи в гости !
Відповісти
Це така колишня працівниця, як я Швецька принцеса
Відповісти
В гості зайду ,але я не Анечка
Відповісти
Бодічка ти ?
Відповісти
А чого не під власним ім'ям?)
Відповісти
я вже там не працюю більше року ,немає сенсу писати ім*я
Відповісти
То чого пишеш як не знаєш? Так, аби бовкнути?
Ім'я не називаєш бо боїшся?
А обіди за 78 коп смачні хоча і одноманітні
Відповісти
Патіо - якісний ресторан, все буде круто, ми віримо в вас!!
Відповісти
Краще б ціни робили космічні, зато смачно , чисто і привітно, рівееень достойний.
Відповісти
Вот тут расписались бывшие и нынешние сотрудники.Повара меняются раз в месяц,зарплату не платят!!! В Ресторане чисто,по крайней мере было.
Відповісти
Звідки такі "познанія" ???? Шо саме в Патіо і саме в 21.00 ?? Заказуха ??
Відповісти