«Шахтар» виходить у півфінал Ліги Європи

Донецький «Шахтар» вийшов у півфінал Ліги Європи, розгромивши у матчі-відповіді португальську «Брагу» з рахунком 4:0.

На 15-й хвилині арбітр матчу не призначив стовідсотковий пенальті у ворота гірників. Після цього «Шахтар» додав у грі і на 25-й хвилині Коваленко заробляє пенальті, який успішно реалізував Срна.

А на 41-й хвилині інтрига протистояння абсолютно зникла, після того, як Рікарду Феррейра забив м’яч у свої ворота.

На початку другого тайму, на 50-й хвилині Коваленко потроїв перевагу гірників, а на 73-й хвилині Феррейра робить дуль, забиваючи другий м’яч у свої ворота.

У «Шахтаря» було ще кілька моментів, але більше забити не вдалось. Таким чином гірники виходять у півфінал Ліги Європи.

Нагадаємо, що «Шахтар» переграв «Брагу» в гостях з рахунком 1:2.