Концерт Потапа і Насті з Луцька перенесли в сусідню область

Концерт Потапа і Насті з Луцька перенесли в сусідню область
Через скасування концерту Потапа і Насті в Луцьку його перенесли в Рівне.

Таку інформацію знаходимо на офіційній сторінці колективу в соціальній мережі "Фейсбук".

Відвідати концерт за своїми квитками шанувальники зможуть в Рівному 19-го квітня 0 16:30.

"Для переїзду буде надано комфортабельний безкоштовний автобус! Квитки ідентичні по комфортності, ціною і нумерації місць. Відправлення о 15:00 від Драмтеатру в Луцьку. Зворотний виїзд від Драмтеатру в Рівному о 18:30.

Також ви можете повернути квитки за місцем придбання", - йдеться в дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Набридло вже слухати про тих виродків.
Відповісти
Це ти про тих хто завадив щоб концерт у Луцьку відбувся? :) Так - ти правий!!!
Відповісти
І я такої ж думки. С-ки піару, на рівному місці... Хто вони такі,а?!
Відповісти
В Рівному напевно більш адекватні люди?А ще можна 19-го перекрити дорогу в с.Струмівка.
Відповісти
А ще можна в прокуратуру прийти зі страйком, бо вони ніяк не угомоняться))),так????
Відповісти
Судячи по кількості кацапських тролів волиняни попали в Десятку.
Відповісти
Якщо батьки в дитинстві а вчителі у школі не навчили з повагою ставитись до думки інших людей, яка виявляється може бути і іншою як у тебе, то цій людині не допоможе ніякий психіатр і вона є втраченою для суспільства особою, оскільки крім жовчі в душі вона нічого не має. Бідні такі люди, щиро дуже їх шкода.
Відповісти
А ще можна біля драмтеатра заблокувати автобус.Це буде справжня перемога!!!
Відповісти
А ще можна зателефонувати в Рівне про замінування в годину концерту. Оце буде смішно - припреться з Луцька стадо імбецилів - а там оцеплення, концертна зала зачинена. Ура!
Відповісти
Вася, ми тєбя сєкьом.
Відповісти
оце стадо реальних імбіцилів можна в рівному і лишити назавжди...
Відповісти
)))точно!хай їдуть "атсаснуть" потапу і залишаються, або фугачать тим комфортабельним автобусом далі за своєю "звіздой".
Відповісти
Ти не "лучанка" а істота, у якої яд витікає із всіх отворів організміу. Боже оберігай ВОЛИНЬ від таких "лучан"!!!
Відповісти
Прям яд?))))Поділетесь знаннями?)))Ви бачу ас в цій сфері.
Відповісти
Що ви за люди такі!!! Хто не хоче йти на концерт не йдіть, а хто дійсно любить цю групу нехай відриваються на їхньому концерті, а то розвели балаган! Мені байдуже хто і шо думає, я люблю їхні пісні! Вже ці активісти перегинають палку, ітак ніхто з артистів не їде, бо думають шо тут дійсно непонятно хто живе, весь час якісь бунти, може вже досить!!!!
Відповісти
Сходи в школу, повчись,дитинко...
Відповісти
Супер. Хай їдуть. Тим більше зараз ПІСТ то хіба правильно такі концерти устраювати? Кому подобається хай йде але треба мати якусь гідність а не бігати по тих концертах і скакати за гроші
Відповісти
а як руслана в Різдвяний піст під час майдану без трусів на сцені казилася разом з попами римокатолицькими а закликала вбивати ти чому мовчав
Відповісти
в тебе все ок.з головою?)))
Відповісти
А і правда "отсасни иголочку "це НОРМАЛЬНІ пісні???????? Це жах на таких піснях виховувати нашу молодь!!!с Я взагалі проти такого Гурту. Настя гарна але вульгарна і кліпи такі. Але мусить виживати і приходиться до такого рівня упускатись.
Відповісти
"до такого рівня" - це до рівня слухачів. Поп артисти дають натовпу те що натовп потребує. Якшо люди хочуть шоб їм співали "атсасни" - вони співають.
Відповісти
Тут двояко. Ми не хочемо і що радіостанції чи муз. канали це змінюють??? Не треба теж все на людей вішати.Просто пора визначитись чи ти українець і патріот, чи ти зрадник на 2-х стільцях... І все. Вся історія завершиться. Нема чого цей балаган розводити.
Відповісти
А в центральному парку такі атсасни бувають,що де яким батькам і не снились.
Відповісти
Гарна новина!
Відповісти
ті хто так пише про релігію,піст-тіпа вони так постять правильно,до церкви щонеділі ходять?а тих активістів в ато послати,хай там правильні такі будуть.просто їм не заплатили гроші от і цирки роблять !
Відповісти
Підпис:прокуратура)))
Відповісти
А в парку не можуть навести порядок у Луцьку щоб не було того отсасни і гадюшника? Що люди відпочивали а не дуріли а потім дітей не хочуть виховувати а кидають на батьків або ж діти дивляться на сучасних своїх батьків і такі ж ростуть істерички як іноді мамаші до своїх дітей кричать як навіжені
Відповісти
та Шо там в тому парку таке? ніби ж раніше все було пристойно -пенсіонери променад робили, люди сім"ями алеями дефілювали, діти в дитячому містечку розважались, хто при грошах -шашлики лопали,молодожОни фоткались, а тепер Шо, гадючник став? Піду подивлюсь))
Відповісти
завтра йдемо всі на Монте Крісто))
Відповісти
Раз-два-три, всі співаєм:

Ну какой же Новый год без даты (без даты)
Дата у нас есть (тридцать первого на первое)
Ну а как без Насти и Потапа (как же без Потапа)
Будем танцевать, настроение волшебное

Мы поём на нашей вечеринке (ууу, пати)
И танцуем танцы не приличные
Ждут под ёлкой манда-мандаринки (мандаринки)
Мне так хорошо, аналогично

А ты мне в Новый год от сосны, от сосны мне оторви иголочку (иголочку)
Гуляют в Новый год пацаны всей страны и поют девчёночки
А ты мне в Новый год от сосны, от сосны мне оторви иголочку (иголочку)
Гуляют в Новый год пацаны всей страны и поют девчёночки

Эх, переживём любой мы кризис (мы кризис)
Предложу избавится от страха я
Выпьем мы за средний, за большой и малый бизнес

Организмом музыку розмахуя

Огонёк под Новый год он разный (он разный)
Для кого-то розовый и голубой
Для кого-то жёлто-синий, для кого-то красный
Выбирай любой и вместе с нами пой

А ты мне в Новый год от сосны, от сосны мне оторви иголочку (иголочку)
Гуляют в Новый год пацаны всей страны и поют девчёночки
А ты мне в Новый год от сосны, от сосны мне оторви иголочку (иголочку)
Гуляют в Новый год пацаны всей страны и поют девчёночки

А ты мне в Новый год, от сосны, от сосны мне, от сосны, от сосны, от сосны, от сосны мне, от сосны в
Новый год, от сосны, от сосны мне, от сосны, девчёночки

А ты мне в Новый год от сосны, от сосны мне оторви иголочку (иголочку)
Гуляют в Новый год пацаны всей страны и поют девчёночки
Відповісти
Правильно рівно повне дике полісся населене дикими волинянами
Відповісти

В парку молодь "розвжається" вечорами можна застати в позах, аж верне ігієни ніякої. Щодо гурту то пісня яку опублікував Потап ну зовсім дика
Відповісти
це мабуть про "протипотапонастівців"співає Український виконавець "...а олені..."?
інтелектуали, яку музику у себе на весіллях слухаєте, Моцарта, Вівальді, Мареничі, Іво Бобул?
Відповісти
Є Гарний Український виконавець, Маренич. Чому б замість зірваного концерту у Луцьку, не профінансувати концерт Варія Маренича і не компенсувати драмтеатру фінансову втрату (оренда залу)? Де ж Ваш патріотизм?
Відповісти
Мда, совок в головах большинства коментаторов. Запретить, не пустить.. А еще хотим жить по европейски. Люди сами должны выбирать куда пойти: на клоуна Потапа или на Иво Бобула.
Відповісти