«Ревізор» дав відзнаку одному з луцьких ресторанів. ФОТО

«Ревізор» дав відзнаку одному з луцьких ресторанів. ФОТО
Знімальна група програми "Ревізор", що виходить на "Новому каналі", побувала у ресторані "Basilic".

Раніше "Ревізор" уже бував там і навіть залишив нагороду.

Цього ж разу ресторан зумів вибороти і другу золоту відзнаку.

"Ми дуже задоволені результатом вчорашньої ревізії. Ми отримали нагороду. У нас все добре. Перевірка тривала п'ять з половиною годин. Ми отримали слушні зауваження та зробили висновки. Але, попри все, ми заслужили цю нагороду", - прокоментував результати ревізії арт-директор ресторану Євген Тихонов.

Колектив "ВолиньPost" вітає "Basilic" з відзнакою від "Ревізора" та бажає не зупинятися на досягнутому.

Нагадаємо, минулі два дні "Ревізор" провів ревізії у закладах Ковеля.







Фото взяті з офіційної сторінки ресторану в соціальній мережі "Вконтакте" та зі сторінки Василя Киричука в соціальній мережі "Фейсбук".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
БРАВО! Все це за гроші!
Відповісти
Ну і кому цей цирк треба..? Всі все знали і готувалися!!!
Відповісти
Базилік вартий цієї відзнаки! Один з найкращих закладів міста! Завжди все на високому рівні!
Відповісти
Мені принесли сирник прикрашений малинкою свіжою. а на малині 2 маленькі жучка що швидко бігали) тому в базилік я не ходжу) нічого найкращого там не бачу.
Відповісти
не знаю що там у тому таки базиліці, но там плитку вже можна було і змінити і трохи освіжити. все воно приїлося
Відповісти
Жучок не полізе на ту малинку яка хімічно оброблена, тому заклад пропнує Вам лиш найкращі варіанти))ахахаха
Відповісти
Не знаю як можна давати відзнаку закладу, в якому ти просиш замінити соус на олію, а тобі потім в рах. приносять суму за олію окремо і повну ціну за салат)))Ось Вам і все пояснення. Колись так, на поч. "базиліку" не було рівних, навіть, "фелічита",яка реально надоїла всім відсунулась на задній план, тепер всі розуміють,що все навпаки. Там обслуговування нема нормального, замовляєш столик, а приходиш і на ньому хтось сидить"вечеряє"..., а тебе пересаджують з запізненням за інший і такого дуже і дуже багато!!!
Все гроші,які тут все вирішили. Це факт. І там далеко не італьйська продукція, Польща та "бедронка" в кращому варіанті.Хто знає смак та якість Італії, - той розуміє,що таке дійсно італійське.
Відповісти
100% проплачено. Як то карамельку пропустили? А ще на 21.00 буде ревізія в Патіо.....а вони точно незнають........не готуються..
Відповісти
А у Patio грошей не вистачило? :)))
Відповісти
Вітаю Базилік!!!
Щиро радий за команду і гостей закладу.
Бажаю Вам процвітання!
Відповісти
Підлизав)))Браво))
Відповісти
То, что базилик не идеальный на все 100 - могу согласится. То, что заведения знают заранее о том, что приедет ревизор и готовятся в спешке- от части правда, знаю из опыта работы в фест кафе 2 года назад. Но то что это купленная награда - ЧУШЬ!!!!!! Помню тогда о фест кафе говорили тоже самое. Полная ЧУШЬ!!!!
Відповісти
Який ідіот ходить туди на останні гроші їсти бадилля для кролів.
Відповісти
Чим би дитя не бавилось, аби не плакало!Які правові підстави таких перевіряючих? Самі собі дали таке право. Вони шо:- санстанція, пожежники, охорона праці, податкова? Якщо хтось пхає носа не в свою справу, то, як правило, від людей, які себе поважають, він по ньому має получити! А ви тішитесь якимось фантиками, як дурень цвяшком. Ше якусь холєру занесуть чи заразу. Їм просто нема чим зайнятись і їсти хочеться. Женіть їх поганою мітлою, шоби і духу їхнього на Волині не було.Не смішіть людей,не компроментуйте волинян і себе дурнями не виставляйте !
Відповісти
сьогодні провіряють "Хурму" будемо чекати...
Відповісти
Ага, всі знають як ви все драяли перед приходом ревізора. Якби ж ви насправді піклувались про здоров'я своїх клієнтів
Відповісти
Буде на чому рибу різати
Відповісти
Molodci "bazylik"!)))
Відповісти
За що дали відзнаку нерозумію? В суши кладуть ікру масаго (ікра мойви) , а в меню пише тобіко(ікра летючої риби)! Ну нарешті перед ревізором вони розпакували тих пару пачок сиру філадельфія, а так зазвичай крем сир польський! І повірьте вас не тількі на цьому там обдурюють.Відношення хазяїв до підлеглих - гірше небуває...І тількі вони чують, що в Луцьк їде Ревізор то відразу в закладі починається мега генеральна убойка. Те що ви там бачите, як пересічний відвідувач це тількі обгортка поганої і недоброї цукерки.
Відповісти
Цікаво, як такий крутий заклад в один день разом з Дядя Піцца міг закритись і зробити санітарний день, коли ревізор прибув в Ковель. СОВПАДЄНІЄ????
Відповісти