«Волинь» і «Карпати» зіграли внічию

У матчі чемпіонату України між луцькою «Волинню» та львівськими «Карпатами» була зафіксована нічия.

Повідомляє Gazeta.ua.

Перший тайм не подарував величезної кількості небезпечних моментів. Проте, «Волинь» без особливої турнірної мотивації була куди ближче до того, щоб відкрити рахунок.

Господарі створювали непогані моменти, але в деяких епізодах лучанам не вистачало класу, а іноді «Карпати» виручав голкіпер Мисак.

У другому таймі «Карпати» стали небезпечніше атакувати. Вже на 47-й хвилині Шуст вступив в гру після сильного удару Мірошниченка. «Волинь» у свою чергу відповідала небезпечними атаками, але обидві команди так і не зуміли відкрити рахунок. Волинь - Карпати 0:0