Луцька міська рада «засвітилась» у російських ЗМІ .ВІДЕО

Луцька міська рада «засвітилась» у російських ЗМІ .ВІДЕО
Російський канал «Россия 24» зняв викривлений сюжет про заборону виступу скандального дуету Потапа і Насті у Луцьку.

Про це повідомляє Волинська служба новин VSN.

«В Луцке запретили концерт Потапа и Насти. Причина знакома многим артистам: коллектив поет на русском языке, выступает в России. Вот только если раньше концерты срывали националисты и хулиганы, то на этот раз запрет наложили на государственном уровне» – йдеться у сюжеті.

Як відомо, Луцька міська рада прийняла рішення доручити управлінню культури розробити проект рішення про заборону виступів у Луцьку тих митців, які дають концерти в Росії.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хіба нам треба вважати на те,що скавучать окупанти?
Відповісти
Ніяк не можете від меньшовартості відійти ,мені наприклад похер що собі там пише Рашиське ЗМІ. .
Відповісти
ми ж еуропейці, повинні показати високий рівень волинської культури, а повели себе як бидло провінційне з рагульською свідомістю
Відповісти
молодці активісти, гроші кремля відпрацювали, сюжет вийшов((((
Відповісти
може ці активісти і є посібники кремля та ПТНа??
Відповісти
А чому ці псевдо "активісти" нав'язують свою думку оточуючим (громаді). Не подобається артист, не йди на концерт! Ми ж демократична країна, кожен має право на власну думку. А тут якісь активісти обмежуть)
Відповісти
Менеджери цього горе "гурту" ніяк не втихомиряться...А "волиньпост"досить піар їм безкоштовний (?)надавпти у Луцьку!!!
Відповісти
Давайте ще Дорна згадаємо. Який заробляє гроші в Росії, і допомагає добровольчим батальйонам боротись з тими ж агресорами в яких заробив гроші на боротьбу з ними)
Відповісти
Ну і??Дорн в Чєлябінську родився...Але,жив в Україні і такого він не виробляє і в нього дійсно музика,а не фігня...
Відповісти
Ну і??Дорн в Чєлябінську родився...Але,жив в Україні і такого він не виробляє і в нього дійсно музика,а не фігня...
Відповісти
А цукерки подобаються руським ми жробим для них податки з них на снаряди .це нормально . Ми ж украынци.фу
Відповісти
о то ти є дійсно бидло!!!!!!!
Відповісти
І правильно робите , що забороняєте всяким покидькам виступати !!! Нехай Путіну концерти дають.
Відповісти
луцьки активісти типічні до..би. соромно з таким бидлом в одній області жити
Відповісти
Ватні новини отримали гарний подарунок від горе активістів. Міськрада теж молодці. Купка активних дебілів керує ними як хоче.
Відповісти