Літак на Молоді: лучани просять дати друге життя. ФОТО

Літак на Молоді: лучани просять дати друге життя. ФОТО
У Луцьку просять реставрувати літак, що знаходиться на проспекті Молоді.

Петицію про це знаходимо на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Літак, що розташований на проспекті Молоді, ржавіє і руйнується. Колись там функціонував кінотеатр "Космос", пізніше - кафе", - пише автор петиції.

Зареєстрував таку петицію Віталій Процюк.

"В Луцьку не так вже й багато чого можна показати гостям міста. Тому пропоную в літаку облаштувати, наприклад, музей цивільної авіації України, яка має досить довгу та багату історії, або знову кінотеатр, в якому транслювати документальні фільми про авіацію, а також зробити ЗD-тренажер, як розвагу для дітей та молоді, на якому тренують свої польоти пілоти. Або щось на зразок такого. Чому повинен експонат пропадати?" - пише він.

Наразі документ підписало 7 осіб з 300 потрібних.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

























Фото взяті з "Район. Луцьк".



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хтось же повинен відповісти за руїни: обкрадений в Крупі аеропорт, доведений до ручки літак ? А по обійстях наших очільників не помітно натяку на руїну: квітнуть магнолії...
Відповісти
Ти прямо нам очі відкрила.
Відповісти
комуністичний символ.
Відповісти
а чому він комуністичний?
Відповісти
Тебе и во сне снятся эти красные символы.......да ты успокойся! выпей медовухи! Пообщайся с друзьями! ..... не зацикливайся на символике
Відповісти
Літак порізати на металобрухт, а територію забудувати торгово-розважальними будками для базарників.
Відповісти
Здати на металобрух а гроші віддати луцьктеплу))всерівно щоб привести його до ладу потрібні кошти.Хоч яка би була поміч для лучан.
Відповісти
пропоную "хрущовки" розібрати (як комуністичний символ), а цеглу роздати для воїнів АТО для будівництва
Відповісти
в нас як завжди якісь мажор собі замутив і загородив забором від людей, а люди замість того що б винести той забор разом з власником, це схавали.
Відповісти
Цікаво на якіх умовах отримав цей літак його теперішній власник. Кому скільки хабарів дав чи може це просто чийсь кум???? Хто дозволив з памятника робити стоянку і загораживать забором? Є багато питань на яких немає відповідей. А то виходить файний бізнес, замутив собі памятинк, обгородив заборов і айда за стоянку гроші брати!! Жирно хтось живе за рахунок громади!
Відповісти
Правильно,а треба щоб дiти могли подивитись,колись любили туди на мультики ходити,якшо для людей-то трeба реставрувати.
Відповісти
Літак ніколи не був пам'ятником))))))))))))))) це була власність аерофлоту, який і продав даний літак у 1991 році теперішньому власнику. І володіє він ним на підставі права власності і мультики показував той самий власник . кожен щось зробіть для міста а потім пишіть петиції. Літак це обьєкт нерухомості він підведеними комунікаціями .
Відповісти
Літак це приватна власність, треба з Процюка квартири зробити музей або житло для бідних . Нехай ділиться.
Відповісти