Потап і Настя здійснили мрію маленької лучанки. ФОТО

Потап і Настя здійснили мрію маленької лучанки. ФОТО
Потап і Настя здійснили мрію маленької лучанки.

Журналісти ВолиньPost вже писали про історію хворої дівчинки, яка є інвалідом з дитинства, Яни Авраменко.

Тоді маленька лучанка дуже хотіла відвідати концерт зіркового дуету у Луцьку, проте дійство скасувала Луцька міська рада.

Не допомогло повернути концерт й звернення сестри дівчинки, яке та оприлюднила у соціальних мережах. В ньому Анна Авраменко зверталась до активістів з проханням не скасовувати концерт.

Пізніше, після скасування концерту в Луцьку, Потап і Настя вирішили перенести його до сусіднього міста - Рівного. Для цього навіть виділили спеціальний безкоштовний автобус, який мав відвезти всіх охочих відвідати концерт.

Для маленької лучанки зірковий дует виділив окремий автомобіль, який відвіз дівчинку та її маму на концерт.

"Вона особлива дитина (у Яни - синдром Дауна – Ред.), і ми за нею послали окрему машину до Луцька", - написав Потап на своїй сторінці в Instagram.

Також Настя Каменських додала: "Таке щастя здійснювати чиюсь мрію. Яно Авраменко, ми тебе любимо і дуже раді нашому знайомству".

Зазначимо, що у Рівному відбулось два концерти зіркового дуету. Зустріли рівняни Потапа й Настю з хлібом і сіллю.











Фото взяті з офіційної спільноти Потапа і Насті в соціальній мережі "Фейсбук".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А кому ще допоміг Потап?Бійцям, хворим дітям? Кому???
Відповісти
А ви кому допомогли?
Відповісти
він платник податків тому сплативши автоматично допоміг і хворим і пенсіонерам і школам і студентам на стипендії і бійцям ну й звичайно урядовцям на зарплати
Відповісти
Точно.
Як Рінат Леонідович Ахметов.
Він теж казав у відповідь на запитання про допомогу Українській Армії: "Я плачу податки".
Відповісти
кожна людина створена за образом і подобою Божою і біля неї завжди присутній ангел-охоронець уявіть його реакцію на ваші слова
Відповісти
ммда, старий явно налажав створивши людей по свому образу. Але напевно тішиться спостерігаючи за 7 млрд його пальнутих створінь.
Відповісти
Важко недооцінити допомогу малєнькой дєвочькє журналістів ВолиньPost.
Палкі статті про допомогу малєнькой дєвочькє, ексклюзивні інтерву з її сестричкою в Естонії, фоторепортаж про зустріч, що відбулася...
Все так щиро, від щирого серця.
Відповісти
Мужики на фронті.
Відповісти
Мужики в тюрьмі сидять, знаток
Відповісти
В тюрмі - ЗеКа.
Відповісти
Волиняки! Вам щось пороблено, що ви пишите такі неадекватні коменти і готові спаплюжити все, що не так як комусь з вас надумалось! Не даремно про вас у Львові анекдоти складають :) Ви заслуговуєте на таке ставлення! Рівне - все без проблем, а у вас... Ваша жовч вже виходить за всі рамки людяності! Шкода вас! :(
Відповісти
Паси вівці, тілігенція гуцульська.
Відповісти
Нажаль, так виходить, що Волиняни, під час якихось руханок, всмоктують найгірше... все це - наслідки майдану та інших бід, які нам довелось пережити. Але то - минає. І унію пережили, і УПА, от і майданівщину переживемо.
Відповісти
"Перехожий",напевно, звізду комуняцьку в голову всмоктав:))
Відповісти
Лемкі -що з них візьмеш. Рівне?Мало хто знає про це село)
Відповісти
От про таке село як Луцьк, то точно мало хто знає! :)))
Відповісти
Потап і Настя хоч видно що допомагають. А Свобода тільки й вміє ультиматуми ставити: хто має право виступати а хто не має права! Де взявся в міській раді безробітний Федік М.М?
Відповісти