Через кілька днів у Луцьку буде гаряча вода

Через кілька днів у Луцьку буде гаряча вода
Всього через кілька днів у Луцьку відновлять подачу гарячої води.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив міський голова Микола Романюк.

"Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України Гройсмана В. Б., в місті розпочато відновлення подачі гарячої води . Технологічно цей процес відбуватиметься впродовж двох діб", - йдеться в дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знову благодійність. Вони не платять ,а їм воду подають.
Відповісти
Так молодці
Відповісти
Дякуй Гройсмену.
Відповісти
І на скільки часу це одолженіє? До червня, а потім знову до листопада буде те саме, шо тепірка?
Відповісти
мене дістало я замовив бойлер.
Відповісти
А что,Гройсман долг проплатил???Пиар на две недели!!!
Відповісти
НЮ!НЮ!Все включат бойлеры,пропадет свет!
Відповісти
як зробити дурням щастя: спочатку забрати щось, потім вернути назад. мають людей за лохів. хочуть дають те, що зобов'язані давати, хочуть - забирають
Відповісти
Казав пан, кожух дам, та слово його тепле, а вода буде після дощику в четвер.
Відповісти
а мер незнав .що робити без прем"ера?
Відповісти
то ж треба новообраному показати, що ось, мовляв, як успішно і на благо простих смертних працює наша команда. не так, як інші, а ПО-НОВОМУ)
Відповісти
От,що хочуть,то це творять, сотня чинуш управляє мільйонами дурнуватих українців.Схотів включив, схотів ні,Зараз ще підніме вартість компослуг до 10 тисяч, а забере у всіх квартири бо за тисячу пенсії хліба скоро не купим.А самі живуть в одного дпутата 52 квартири, 4 футбольних станіджони
,150 га землі.Люди вдумайтесь,що твориться і це з кожним олігархом. А ми терпимо,скільки це буде? Геноцид почався вже
Відповісти
а уточнии не можна???
Відповісти