У Луцьку таксист не зміг обігнати тролейбус. ФОТО

У Луцьку таксист не зміг обігнати тролейбус. ФОТО
У Луцьку на проспекті Волі, поряд із виїздом із вулиці Шопена, трапилася ДТП.

"Тролейбус перелаштовувався в інший ряд. У цей час таксист надто поспішав, тому вдарився заднім правим крилом в тролейбус.
Ми вже зібрали пояснення, зараз намалюємо схему ДТП і будемо продовжувати розслідування. Автомобіль буде забраний на арештмайданчик. Попередньо винен водій "Фольксвагена", - розповів командир третьої роти патрульної поліції Луцька Микола Твердяк.

Окрім цього, поліцейські зафіксували ще одне порушення поблизу місця пригоди. Водій буса здійснив зупинку на пішохідному переході.











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Або тролейбус поспішав перелаштуватись не впевнившись в безпечності маневру
Відповісти
Volkswagen - правильно транслітерується з німецької Фольксваґен. "V" у цій мові читається як "Ф". А перекладається - народний автомобіль
Відповісти
їхав там, ці "парковщики" перегородили своїми патрульками дорогу - створили затор! яка від них користь, який сервіс?? Корів тоже треба вміти пасти, а тут довірили б#р#н#м дорожній рух регулювати(((
Відповісти
Перед перестроюванням водій повинен переконатись,що це буде безпечно і не створитьперешкоди іншим ..., у разі перестроювання водій повинен надати перевагу в русі водіям, що рухаються по смузі на яку він має намір перестроюватись, навіть якщо знак напрямок руху по смугах то ХФВольксваген порушив його тим більше удар прийшовся на заднє крило, схеми складають а посісельські малюють, може є посада коп-художник, пейзажист, а на квартирах малюють натюрМорди, злочин на відкритій місцевості до матеріалів в суд додаєтся пейзаж маслом може акварель кисті майстра поліції Тупенка
Відповісти
винен водій траліка. там баранів на роботу набирають.
Відповісти
большинство водителей с правого ряда едут прямо а с левого поворачивают на шопена.там сужение дороги и тролейбус ехал по правилам а придурок летел на красный с левого прямо.в кармане надо поставить полицейских и за сутки будет до тысячи нарушений.половина проезд на красный
Відповісти
ти баран. вивчи ПДР. при маневры (змына полоси руху) водій повинен пропустити ТЗ, які там рухаються
Відповісти
Мене також вражає знання ПДР поліцейських ,а саме п.10.3.,яких коментувався раніше.Дякую ВАМ,ЛЮДИ ДОБРІ,що з розумінням поставились до цієї пригоди.Починали ми рух на світлофорів одночасно,але водій тролейбуса навіть і не думав про інших учасників дорожнього руху.Йому здалося,якщо я стою у лівій смузі,то повинен повернути ліворуч,а не продовжувати рух у попутному напрямку по тій смузі,якою рухався. Копи не змогли встановити нічиєї правоти. Виникає сумнів щодо їхньої компетенції.Матеріали справи будуть розглядатись у суді.
Відповісти
Пора зрізати по місту ці дроти лоховозів, а водіїв депо - вулицю прибирати. Європа блін. Поліція - "респект". Хочеться взяти і подарувати книгу з ПДР. Понакупляли місця в поліції за сало, а правил не знають. Сором та й годі. Палку в зуби і на перехрестя!!!
Відповісти