Волинянка виборола срібло на чемпіонаті України

Волинянка  виборола срібло на чемпіонаті України
У м.Біла Церква відбувся молодіжний чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів 1996-1998 р.н.

Вдало виступили на цих змаганнях ковельчанки, ‒ про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

У ваговій категорії 44 кг ковельчанка Любов Волошина, перемігши суперниць з Рівного, Донецька та Житомира, у фіналі поступилась борчині зі Львова ‒ чемпіонці Європи та призерці світу і здобула срібну нагороду. Наша спортсменка виконала норматив майстра спорту України і в складі національної збірної команди готуватиметься до чемпіонатів Європи та світу, які відбудуться відповідно у Румунії та Франції.

П’яте місце у ваговій категорії 67 кг зайняла Влада Береза.