Рівненський суддя «випхав» журналістів з кабінету. ВІДЕО

Рівненський суддя «випхав» журналістів з кабінету. ВІДЕО
Суддя Володимирецького районного суду Рівненської області Віталій Поровський нахамив знімальній групі телеканалу ICTV з Луцька.

5 травня журналістка Катерина Курбанова та оператор Павло Лісівненко (на фото) знімали сюжет у Рівненській області, - інформує ВАР.

У суді Володимирецького району знімальну групу зустріли негостинно – випхали з кабінету судді. Катерина Курбанова опублікувала відео інциденту в Facebook та пояснила, чому заходила до судді: “Своїм рішенням він виселив з будинку жінку з двома синами, один з яких неповнолтній. От і хотіла знати просто якими законами він керувався коли ухвалював це рішення – а він чогось “на диби”.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ви що не знаєте, що суддя має недоторканість, і навіть заходити в кабінет можна лише з дозволу "його честі"...
Відповісти
журналісти переходять межі дозволеного, особливо вражає коли приходять за сюжетом та вдераються до квартири, шарпають за ручку, намагаються отримати коментар у родини що хоронять близьку людину, демонструють сюжети що обрадають людську гідність.... Де журналістка етика, ви про це чули??? Нарізка відео від телеканалу: "заходь, ми ж журналісти..."
Відповісти
ти внатурі Вася зрівнювати продажного суддю і коментар від родини померлого
Відповісти
вася, ти скільки букварів викурив, поки телята пас? Навчись грамотно писати..., а потім будеш казки розповідати...
Відповісти
до чого тут це??? не мішай мох та болото!
Відповісти
Вася, реальний вася.. які межі дозволеного? яка квартира?на відео робочий кабінет.
коли вже посадять трохи тих суддів?
Відповісти
Ці журналісти нагадують гієн знімаючи сюжети, тобто заробляють гроші без дозволу тих людей яких знімають.
Журналісти це слуги олігархів,всі медіа належать олігархам!
Відповісти
Журналісти це третя влада не чули??? вам в школу вчитись...
Відповісти
Все так, тільки от правильно "четверта влада"..
Відповісти
Це точно що журналісти працюють по заказу чогось про підвищення тарифів,курс долара,самі меньші пенсії серед бувших країн ссср ніхто непіднімає шуму бо нема замовлення.
Відповісти
ти засліп??? половину сюжетів про це. Нам явно не хватає сюжетів про наших злочинців в мантіях.
Відповісти
Саша! включи новини в вечері там не тільки вдераються до квартир, а своїми сюжетами здають позиції наших вояків з прив'язкою до місцевості. За таке до кримінальної відповідальності потрібно притягувати(((
Відповісти
Молодці журналісти!! Поважаю вас саме за такі речі!!!!
Піднімайте галас і гнобіть продажних суддів! Хто як не ви???
Відповісти
і не звертайте увагу на тролів, не здивуюсь як що сам суддія сидить їх строче. Мол які погані журналісти показують корупціонера без його дозволу)))
Відповісти
Дикунство! Таке враження, що націю думаючих українців знищено. А якби суддя зайшов до журналіста і почав йому давати вказівки щодо сюжету та тексту? Кричали б ґвалт . Є відповідна процедура оскарження судового рішення і тільки відповідним суб'єктом цього права,а також порядок прийому громадян у посадових осіб, інакше безлад і анархія. А такі сюжети-тиск на суд і безтолковий піар. Рішення треба оскаржити і якщо воно незаконне його скасують, після цього скеровувати у відповідні кваліфкомісіі скарги і гнати суддю. І це буде вірно. А то звикли брати горлом, і ніхто ні за що не відповідає. Крикнули, гавкнули і трава не рости. Коли ж ми станемо поважати права інших і виконувати свої обов'язки в тому числі громадянські.
Відповісти
для початку ВАМ потрібно навчитись поважати ПРАВА ІНШИХ простих людей без "звязків і родичив". А то прості люди для вас бидло.

Поясніть по яким це законам можна маму і двома дітьми з квартири???
Відповісти