Журналісти підрахували, у скільки українцям обійдеться весілля

Журналісти підрахували, у скільки українцям обійдеться весілля
Пiсля довгого посту та великоднiх свят в Українi розпочинається сезон весiль.

За пiдрахунками журналістів газети "Експрес", весiлля, розраховане на 80 осіб, в середньому обiйдеться майже у 100 тисяч гривень.

"Вартiсть весiльної сукнi - вiд 4 до 30 тисяч гривень. Середня цiна на гарну сукню з декором українських брендiв - 10 тисяч гривень. Вельон - вiд 1000 гривень. Стiльки ж коштуватиме взуття", - розповiдає консультант одного iз салонiв. Вартiсть весiльних рукавичок - 100 - 200 гривень, прикрас - 300 - 500.

Зачiска коштує вiд 500 гривень, макiяж - вiд 300 гривень, манiкюр - 200. Ще 200 гривень доведеться вийняти з кишенi на весiльний кошик. 300 гривень - задекорованi келихи для шампанського, i 200 - свiчки. Середня ціна весiльного букету - 350 гривень.

Сьогодні весiльний набiр дiвчини, яка виходить замiж, коштуватиме щонайменше вiд 15 тисяч гривень. Середня цiна чоловiчого костюма - вiд 8 тисяч гривень. 3 тисячi гривень слiд вiддати за туфлi, 1000 гривень за сорочку, 300 - 800 за краватку, вiд 200 за метелика.

Одна обручка важить щонайменше два грами, чоловiча - приблизно три. Вартiсть прикрас буде щонайменше 5 тисяч гривень. Цифра в чеку нареченого - 17 300 гривень. Плата за одне мiсце в ресторанi коливається вiд 500 гривень. Тож за 80 осiб слiд заплатити 40 тисяч гривень.

"У цiну входять страви з меню - холоднi закуски, гарячi страви. Спиртне, сiк, воду, солодощi, фрукти та м'яснi вироби купуєте самi", - пояснили в одному з ресторанiв.

За послуги фотографiв i вiдеооператорiв треба теж заплатити немало, середня цiна - 300 доларiв (приблизно 7500 гривень).

Тож, за пiдрахунками видання, весiлля, розраховане на 80 осiб зi скромними апетитами, обiйдеться майже у 100 тисяч гривень. Цi грошi можна вкласти у квартиру чи навiть котедж.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Для чого ці пишні торжества???? краще реально ті гроші - відсотків 90% з яких просто підуть в нікуди...вкласти в щось суттєве.. а ще смішно, коли батьки жениха чи нареченої чи й самі молодята із останніх сил пнуться (часто й на позичені гроші) зробити круте весілля - щоб люди сказали, он як класно було.. бо ж чим моя дитина гірша, що я їй омарів на весілля не куплю?? ...
Відповісти
Купують сукню дорогу - раз одягнула і в шкаф...взуття теж - потім на олх продають)))) раз обула і всьо...ага раз...витанцювала виходила цілий день - кому воно треба???
в мене взагалі буде коротеньке платтячко і босоніжки...щоб ще можна було їх одягнути
Відповісти
особливо в селі, весілля на 250-300 чоловік, кредити, позики...а потім батьки в сусідні країни корів доїти їдуть що борги віддати.
Відповісти
Останні новини
Журналісти підрахували, у скільки українцям обійдеться весілля
10 травень, 2016, 06:51