Чоловік, якого у Луцьку збило авто, помер

Чоловік, якого у Луцьку збило авто, помер
У Луцьку на проспекті Перемоги на дорозі біля зупинки автомобіль збив людину. Внаслідок зіткнення пішохід зазнав травм, його забрала швидка допомога.

Як пізніше повідомила Патрульна поліція Луцька, пішохід від травм помер.

На місці події працює слідчо-оперативна група. За попередніми даними, на водія транспортного засобу, який збив пішохода відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 285 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Співчуваю близьким, водії будьте обережні, нелітайте, а пішоходи пройдіться до пішохідного переходу, бо думаючи, що Ви скоротите (переходячи в недозволеному місці) ви насправді можете скоротити собі життя. Шкода і водія який через недбалого перехожого буде відповідати.
Відповісти
пішохода, який загинув від злочинних дій недбалого водія!
Відповісти
потрібно всетаки людям переходити дорогу у встановлених місцях...
Відповісти
Збито людину на проїжджій частині, то у чому тут вина водія.
Швидкісний режим був у районі 50-70 км на годину, так як відсутній тривалий гальмівний шлях. До пішоходного переходу було 30 метрів. У медалі завжди 2 сторони. Так, дуже шкода чоловіка, співчуваю сім'ї та нехай земля йому буде пухом.
Нехай розбираються компетентні органи, це їхня робота, їм за це гроші платять. Пам'ятайте, перебігаючи дорогу не на пішеходному переході, ви біжете не по дорозі, а по лезу бритви.
Відповісти
Вини водія немає абсолютно, з усього було видно, що пішохід дуже поспішав, швидко ПЕРЕБІГАЮЧИ дорогу, депроруч був припаркований цого мерседес.
Відповісти
Пішоходи як і водії повинні виконувати вимоги правил дорожнього руху.Вина пішохода є,а вина водія під питанням.Привикли в любій ситуації водіїв на бабло пресувати.
Відповісти
Він не помер він живий на даний момент чоловік лежить в лікарні з відсутньою пам'яттю він не опритомнів так що чоловік живий
Відповісти
звідки така інформація?
Відповісти
Хто сказав що живий, вже похорони організовуються на завтра!
Відповісти
Водій винен в тім,що переплутав проспект Перемоги в час пік з треком для автоперегонів,це сталось на моїх очах.
Відповісти
Як ви можите засуджувати людину пішохода(якої нажаль вже немає),як ви такі ж як і він...
Всім вам Бог суддя.,ви за свої слова відповідатимите,бо ніхто незнає з ким моглоб таке статися..
А водієві потрібно було слідкувати за швидкістю
Відповісти
Одне ми знаємо точно, що ТАКЕ може статися з тими, хто не розуміє, що бігати по дорозі- це небезпечно!
Відповісти
дуже просто. через цього пішохода водія можуть посадити. Втім на одного "індивіда" менше. Втішає.
Відповісти
Теж частково була свідком ДТП.Співчуваю близьким, потерпілий був звичайно винен в тому що перебігав дорогу не на пішоході, але можу предтавити яка була швидкість в водія, коли така залишилась вмятина на боковому крилі автомобіля, явно не 60 км. Люди будьте обережні виконуйте правила дорожнього руху.
Відповісти
а скільки? 160? А можете уявити на скільки він свій мозок використовував?
Відповісти
дуже шкода близьких померлого!!! Уявіть якби на його місці був ваш батько((( Всі ми спішимо, перебігаючи дорогу можна і не замітити машини! А тут попадаєшна недбалих водіїв які з відсутнім тривалим гальмівним шляхом((( дуже часто водії не дивляться на дорогу а шукають якісь речі(тел, ключі, документи...) піднімаючи очі і бачить перед собоюжертву((( Це жутко!!(
Відповісти