У волинському селі зібралися близько 300 бурштинокопачів

У волинському селі зібралися близько 300 бурштинокопачів
Приблизно 300 людей зібралися біля села Судче в Любешівському районі, аби копати бурштин.

Про це 11 травня повідомили місцеві мешканці, - повідомляє ВАР.

За їхніми словами, приблизно 300 осіб з лопатами та іншим інструментом розташувалися біля села та збиралися добувати бурштин.

На місце події прибули силовики – поліція та СБУ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 52
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Коли вже почнуть закривати цих бандюг?
Сподіваюсь всю цю мафію пересадять, а то вже страшно за грибами в ліс вийти, а нашим дітям, замість лісів, залишиться пустеля
Відповісти
Макс ти троль. Це не бандюги, а люди які хочуть кращого життя собі і своім дітям. Справжні бандюги при владі.
Відповісти
Ігор, ти такий Ігор. Це бандюги, які крадуть. Собі вони краще життя точно забезпечать, а ось дітям, недумаю. "Поклади" бурштину не безкінечні, покопають ще з років п'ять, грошей зароблять, поживуть років 20 на широку ногу, так як вони вміють і вже живуть, а потім будуть їхні діти лапу смоктати, бо лісу вже немає, гроші проїджені. А як відомо ліс "кормить" ті райони.
Відповісти
ліс у селі Судче ніхто не нищить і бурштин не копає, поки влада руками силовиків під себе місця залежнів не підгребуть, тоді ліс вони не пожаліють
Відповісти
а кому потрібен той радіоактивний ліс?
Відповісти
всі хочуть кращого життя за рахунок громади. Скільки мешканців Волинскої області? А скільки цих копачив 300??? А хто відновить ліс?? А податки??? Ппц а потім дивуємося чому не виходить країну збудувати, попривикали красти, пора вже рукі рубати!!!
Відповісти
Може хай до вас "старателей" приїде вся Україна бурштин копати, подивимся що тоді залишиться від вашого села і лісу. Всі ж хочуть кращого життя собі і своім дітям!!!
ВИ ПРОСТО ЗЛОДІЇ ЯКІ ПОВИННІ СИДІТИ В БУЦЕГАРНІ!
Відповісти
А чому ви не написала як ця поліція і СБУ завдали вогнепальних поранень 5 жителям села? Чому не написали що жорстоко побили жінку? і використовували бойові патрони проти населення?
Відповісти
Дякую, що повідомив. Пиши ще. щоб інші боялись. Так вам і треба.
Відповісти
Та ти воопщє, пасть закрий, люди просто хочуть вижити, заробляють копійку щоб їсти було що дітям бо в тих краях, це єдиний спосіб заробити
Відповісти
А податок, за що платити за пенсію 1000 грн. Люди хай заробляють молодці . А кого жаба давить то хай, заб'ються в угол і сидять
Відповісти
сидіти будуть старателі, в тюрьмі
Відповісти
А ти хочеш, щоб в попу поцьомаали, нема чого на голову лізти, на арапа брати, копаєш вигрібай
Відповісти
якорь, тебе положити треба, за такі слова.Нехто там лісів не портить . І непишіть всяку маячню якщо незнаєте.
Відповісти
і ці триста чоловік не збирались копати бурштин, бо там його не копають
Відповісти
Якорь, як ти себе почувавби, якщо твого брата поранено з автомата, коли твою матір вбарили прикладом в голову просто за те що вона стояла і не чинила ніякого опору? і в тебе не було за що купити хліб щоб жити, і не думайте якщо люди миють бурштин то вони вже заробляють міліони, це не так, добре якщо в день заробиш тих гривнів 400-300 то й добре, а якщо ви переживаєте за ліс, тоді чому ви не переживали коли в Україні того року вигоріли міліони гектарів лісів які ніхто не тушив, а якщо люди на кусочку болота 9-10 соток хочуть заробити кусок хліба, тоді їх називають вбивцями лісів, по моєму це не правильно
Відповісти
Працювати не пробував? На будівництво. Я працюю і мені вистачає
Відповісти
Може хай до вас "старателей" приїде вся Україна бурштин копати, подивимся що тоді залишиться від вашого села і лісу. Всі ж хочуть кращого життя собі і своім дітям!!!
Відповісти
Мешканці села Сутче- ви помрете злиднями! За те що ви копаєте та нищите природу вас прокленуть ваші ж внуки та правнуки!!!!
Ви нищите природу заради того щоб набити брюхо... Вас ненавидить вся Волинь- ви реальні сукичани!!!!
Відповісти
у Судчі бурштин не копають, ті 300 людей вийшли проти безпідставних і не законних обшуків будинків, а лопати якщо і були то тільки для особистого захисту. Писати такі огидні речі про своїх земляків на основі спотворених даних статті, не можна. Сором вам ніфіга незнаючий!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Ти за всіх Волинян не пиши, хай люди заробляють , бо як влада почне копати бурштин то люди точно не зароблять, а такі як ти інтернетний ніндзя, треба реально хребет зламати
Відповісти
сьогодні мій товариш мені скинув відео з місця події де були сутички між копачами та правоохоронцями... Я в шоці!!!!
Працівники правоохоронних органів вели себе спокійно та намагалися домовитися. Сбушників було 2є. Дорогу перекрили копачі де виперших рядах стояли діти та жінки а чоловіки позаду. Далі, коли 2є підійшло до них чоловіки оточило їх в кільце і почали тупа лаяти їх.
Скажу так... Ви копачі -реальні алконафти та неандерталці!!!! В шортах носках і тапочках)))) Вас огородити колючим дротом і рийте до втратитсвідомості!!! А через 5 років здохните з голоду!
Відповісти
Ищу видео, но никак не могу найти. Скинь видео. Очень хочется посмотреть, как все было.
Відповісти
Сучани!!! Вам оголошено бойкот! Не виїзжайте за межі села... З вами будуть спілкуватися по- одному...
Відповісти
хахахаха налякав, якщо ти нічого не бачив і не знаєш про ту справу то закрий свій рот і седи тихо мирно
Відповісти
Я бачив що ти робив! Це жах! Немає на тебе Бандери...
Відповісти
аноніме а ти звідки, такий правильний?
Відповісти
Ти мене не чіпай, а то хата мабуть антипіретиком не оброблена.
Відповісти
Ти за себе бійся, мразьониш, а не людей лякаш
Відповісти
БАНДЕРА ПРИЙДЕ - ПОРЯДОК НАВЕДЕ !!!
Відповісти
Позор чоловікам с. Судче, самі понапивались і поставили перед собою жінок з дітьми і послали їх на міліціонерів, а потім за ,їхніми спинами ходили понти кідали, а жінок теж язик не повертається матерями назвати, шо ж ви робити, а якби не дац бог почалась стрілянина, а там ваші діти стоять, позорище прикриватись дітьми і жінками, хо че не жінки, це бидловаті баби, в яких через слово мат і через одну твереза, шо ви тих дітей навчите, о це тільки бурштин копати, красти і бухати. Ваше щастч, що міліціонери були адекватні і до останнього не велись на ваші провокації, як би була команда, то б всі там лежали мордами в землю.
Відповісти
у селі є різний контингент людей, зрозуміло що в стані алкогольного спяніння люди сміливішають, от такі можливо і вийшли наперед супротиву, це не означає що хтось кимось прикривався, всі вийшли з однією метою захистити село від беззаконня. Коли невідомі люди в цивільному вбранні приходять у будинок і проводять безпідставний обшук будинку прикриваючись ордерами шитими на наказом з верху чорним по білому, це нормально??? Як правоохоронці вчинили так і з ними вчинили, тільки стріряли не жителі а по жителях. Люди робіть висновки, з вами так само можуть вчинити наші захисники. Українці незламні, у Судчі сьогодні був свій маленький майдан.
Відповісти
Та хай, все життя ложать мордою в землю, і стріляють твоїх родичів. Минула влада теж стріляла людей то погано закінчила. Треба було людям зібратися і цих силовиків які по них стріляли внатурє заставити землю їсти
Відповісти
Люди собі заробити хочють на життя якщо влада неможе дати роботу людям то люди зароблятимуть своіми силами
Відповісти
А хто не зможе чи не за хоче заробляти собі на прожиття, то почне красти і грабувати, яка різницч яким шляхом здобутті гроші, це ж на прожиття, значить підходять всі методи...
Відповісти
безпідставний обшук з дозволом на обшук?
Відповісти
обшук проводили з ордером який був виданий на підставі повної брехні, для мене це безпідстав. І я не хочу щоб хтось рився в моїй спідній білизні,серед моїх рідних ніхто нічого противозаконного не вчиняв.
Відповісти
Ну да всі ви там святі, і бурштин не копаєте...
Відповісти
Чому Інтернет видання не пише, що під час зазначених подій СБУшники з вогнепальної зброї поранили жінку???? Чому всі замовчують??? Це свобода слова сьогодні така??
Відповісти
Та жінка мабудь корову доїла в хліві чи картоплю садила?
Відповісти
Макс приїдь тільки з лопатою, приїде поліція, СБУ і не будуть питати чи ти город до бабці приїхав скопати чи бурштину накопати пальнуть раз і заведуть кримінальну справу по факту незаконного видобутку. Але ж у Судчі бурштин не копають, от біда. Не знаєш ситуації не треба нікого принижувати!!!!!
Відповісти
ну да в Судче бурштин не копають, його там миють...)))
Відповісти
Я б хотіла звернутись до так званих мамочок та бабусь на все життя не накопаєте бурштину і не забезпечете своїх дітей,як прийшло так і піде і всіх не проклинете є Бог який бачить.Своїми заробітками ви же собі приносите біду.А тобі Вікторе, скажу,що в жінку ніхто не стриляв ви її самі толпою виперли вперед і придушили до машини, і де ти був колицю непритомну жіночку везли до лікарні то жоден з вас несхотів завезти, а везли ментовською машиною.
Відповісти
Та альфа і СБУ були повністю обкуреними в них очі були кров'ю залиті і вони постійно сміялися! І я знаю точно що ніякі мінти ту жінку в лікарню не возили бо я там був постійно
Відповісти
наша держава мафія, і не дає можливості заробити простому селянину)))
Відповісти
Окружити цих полудурків дати зразу повістки в АТО і в поїзд та на полігон а хто відмовиться то три роки тюрми і зразу буде порядок...
Відповісти
які повістки яке ато, ти там був що пишеш... ти цьго небачив))) а селяни молодці що відстояли своє... так тримати дальше
Відповісти
А завтра прийдуть і тебе розкулачать, анархія
Відповісти
якщо селяни будуть стояти за себе, то все вних буде добре)))
Відповісти
Та як би не Кухченці, то ві те би там ген його зна чі вистояли би. Дякуйте Ровинчанам.
Відповісти
Які селяни, ті лоби здорові вони голодні,як стояти,за що ?Якою ціною? Як ведуть себе ці селяни, тільки світа в їхньому селі на легких грошах,це подобає молодим людям.Трактором їхати на людей?Відео в вк.Я бачу, краса.Це наше напівпяне майбутнє села Судче.І селяни ,жінки,дівчата,не похожі на злиденних.Тільки виховання немає,матюки,прокльони це сьогодення.
Відповісти
Той тракторист неадекватно взагалі себе повів, людей під трактор і впєрьод. То є в нього розум правоохоронців та односельчан давити. Потім би його на вилках виносили, того Юру зарудченського.
Відповісти