вхід реєстрація

Автівка збила жінку на пішохідному переході в Луцьку

Автівка збила жінку на пішохідному переході в Луцьку
Близько 11 години у Луцьку трапилась ДТП з потерпілим.

На вулиці Гордіюк жінка перебігала дорогу по пішохідному переходу, - повідомляється на сторінці Патрульної поліції у Фейсбук.

Водій Volkswagen не врахував дорожнього покриття та погодних умов і скоїв наїзд на жінку.

Її забрала швидка допомога, про стан наразі не відомо.

На місці працюють патрульні та слідчі.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жах-щодня ДТП!!!Люди будьте уважними і поступайтеся один одному!ЖИТТЯ-одне!!!!!!!
Відповісти
просто понакупляли права, а їздити не вміє і правил не знає! от і всі причини!!!
Відповісти
Водій порядна людина. Вчитель в школі. Права не купив, і правила знає!!!
Відповісти
з яких це часів в нас вчитель може дозволити собі машину?)
Відповісти
тим більше порядний)
Відповісти
Про шо мова? Якщо людина не сидить на місці і працює не на одній роботі, то типу не може купити собі старенького b3 passata?
Відповісти
Скоро буду переходити вулицю з нормальною каменюкою автогандони бережиться
Відповісти
просто піщохфдний перехід дибіли зробили прямо на зупинку транспорту
Відповісти
Але і пішоходи будьте уважнішими, ато привикли, що я на пішохідному і мені всеодно. Часто буває, що просто перед автомобілем вискакують на перехід і як хочеш так і зупинись.
Відповісти
Цей горе шофер ,що права купив сволота ,що ганяє ,а правил не вивчив .
Відповісти
Скільки тобі років? Ти його знаєш, того шофера? Права купив, ти бачив? Дно....
Відповісти
Патрульні більше зайняті штрафуванням під знаками, а про переходи на Гордіюк і Кравчука забули! ЇХ ПО ТИХ ВУЛИЦЯХ НІКОЛИ І НЕ ВИДНО!!!!!!
Відповісти
Чому постійно звинувачують патрульних та водіїв? Я сама водій, і хочу сказати що дуже часто винуваті самі пішоходи! Для них не існує ніяких правил.Часто переходять дорогу аби де, а точніше ПЕРЕБІГАЮТЬ ПО ДІАГОНАЛІ як догору так і сам перехід.
Відповісти
Жінці, перш ніж переходити дорогу, треба подивитись було наліво-направо, і тільки тоді ступати на перехід... Треба пам'ятати, що машина ніколи вмить не зупиниться...
Відповісти
Водіям в ПЕРШУ чергу це потрібно пам'ятати!! Тим більше в ДОЩ!!!
Відповісти
Напишіть ще за сьогоднішнє ДТП біля готелю "Лучеськ"!!!
Відповісти
Пішогону забороняєтся вибігати на пішохідний перехід, раптово виходити і є питання чи мав водій технічну можливість уникнути наїзду на пішохода для того є автотехнічна експертиза і неякий пісюн в фурашці не може на місці виносити вирок, купив вчитель машину молодець не жує соплі перед можновладцями зрозумів, що владі не донас а месник мабудь від нормальних водіїв получав по голові, що так примітивно думає
Відповісти
Піоходів дебілів вистачає, так і хочется зупинитись морду набити!!! Починають переходити коли залишається 5 метрів до переходу, і гальмувати приходиться єкстренно а в авто є пасажири!!!
Відповісти
так як пішоходи переходять то дійсно треба поспиняці надавати.йдуть на червоне світло а потім плачуть,що на пішоході збивають
Відповісти
Як би це була твоя мама,то ти б такого не писала.Ця жінка переходила на пішоходному переході!У всіх цивілізованих країнах перед переходом машини гальмують,тільки в нас їздять як їм заманеться!А все тому,що можна заплатити і залишитись безнаказаним!В цієї жінки зараз серйозні проблеми зі здоров'ям,вона в лікарні.Ще не відомо,чим це для неї закінчиться.А цей такий хороший вчитель вже бігає шукає знайомих,щоб вийти сухим з води.
Відповісти
Жінка не переходила а перебігала пішохідний перехід. А це суттєва різниця.
Відповісти
Одне із головних правил пішоходів — не виходити на проїжджу частину дороги, не переконавшись в особистій безпеці і в тому, що вони не створять небезпеки для інших учасників дорожнього руху.
Відповісти