Автівка збила жінку на пішохідному переході в Луцьку

Автівка збила жінку на пішохідному переході в Луцьку
Близько 11 години у Луцьку трапилась ДТП з потерпілим.

На вулиці Гордіюк жінка перебігала дорогу по пішохідному переходу, - повідомляється на сторінці Патрульної поліції у Фейсбук.

Водій Volkswagen не врахував дорожнього покриття та погодних умов і скоїв наїзд на жінку.

Її забрала швидка допомога, про стан наразі не відомо.

На місці працюють патрульні та слідчі.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жах-щодня ДТП!!!Люди будьте уважними і поступайтеся один одному!ЖИТТЯ-одне!!!!!!!
Відповісти
просто понакупляли права, а їздити не вміє і правил не знає! от і всі причини!!!
Відповісти
Водій порядна людина. Вчитель в школі. Права не купив, і правила знає!!!
Відповісти
з яких це часів в нас вчитель може дозволити собі машину?)
Відповісти
тим більше порядний)
Відповісти
Про шо мова? Якщо людина не сидить на місці і працює не на одній роботі, то типу не може купити собі старенького b3 passata?
Відповісти
Скоро буду переходити вулицю з нормальною каменюкою автогандони бережиться
Відповісти
просто піщохфдний перехід дибіли зробили прямо на зупинку транспорту
Відповісти
Але і пішоходи будьте уважнішими, ато привикли, що я на пішохідному і мені всеодно. Часто буває, що просто перед автомобілем вискакують на перехід і як хочеш так і зупинись.
Відповісти
Цей горе шофер ,що права купив сволота ,що ганяє ,а правил не вивчив .
Відповісти
Скільки тобі років? Ти його знаєш, того шофера? Права купив, ти бачив? Дно....
Відповісти
Патрульні більше зайняті штрафуванням під знаками, а про переходи на Гордіюк і Кравчука забули! ЇХ ПО ТИХ ВУЛИЦЯХ НІКОЛИ І НЕ ВИДНО!!!!!!
Відповісти
Чому постійно звинувачують патрульних та водіїв? Я сама водій, і хочу сказати що дуже часто винуваті самі пішоходи! Для них не існує ніяких правил.Часто переходять дорогу аби де, а точніше ПЕРЕБІГАЮТЬ ПО ДІАГОНАЛІ як догору так і сам перехід.
Відповісти
Жінці, перш ніж переходити дорогу, треба подивитись було наліво-направо, і тільки тоді ступати на перехід... Треба пам'ятати, що машина ніколи вмить не зупиниться...
Відповісти
Водіям в ПЕРШУ чергу це потрібно пам'ятати!! Тим більше в ДОЩ!!!
Відповісти
Напишіть ще за сьогоднішнє ДТП біля готелю "Лучеськ"!!!
Відповісти
Пішогону забороняєтся вибігати на пішохідний перехід, раптово виходити і є питання чи мав водій технічну можливість уникнути наїзду на пішохода для того є автотехнічна експертиза і неякий пісюн в фурашці не може на місці виносити вирок, купив вчитель машину молодець не жує соплі перед можновладцями зрозумів, що владі не донас а месник мабудь від нормальних водіїв получав по голові, що так примітивно думає
Відповісти
Піоходів дебілів вистачає, так і хочется зупинитись морду набити!!! Починають переходити коли залишається 5 метрів до переходу, і гальмувати приходиться єкстренно а в авто є пасажири!!!
Відповісти
так як пішоходи переходять то дійсно треба поспиняці надавати.йдуть на червоне світло а потім плачуть,що на пішоході збивають
Відповісти
Як би це була твоя мама,то ти б такого не писала.Ця жінка переходила на пішоходному переході!У всіх цивілізованих країнах перед переходом машини гальмують,тільки в нас їздять як їм заманеться!А все тому,що можна заплатити і залишитись безнаказаним!В цієї жінки зараз серйозні проблеми зі здоров'ям,вона в лікарні.Ще не відомо,чим це для неї закінчиться.А цей такий хороший вчитель вже бігає шукає знайомих,щоб вийти сухим з води.
Відповісти
Жінка не переходила а перебігала пішохідний перехід. А це суттєва різниця.
Відповісти
Одне із головних правил пішоходів — не виходити на проїжджу частину дороги, не переконавшись в особистій безпеці і в тому, що вони не створять небезпеки для інших учасників дорожнього руху.
Відповісти