вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Джамала перемогла на Євробаченні. ВІДЕО

Джамала перемогла на Євробаченні. ВІДЕО
Українська співачка Джамала, яка виконала на Євробаченні пісню "1944" про депортацію кримських татар, посіла перше місце в конкурсі.

За результатами голосування вона отримала 534 бали.




Ось так виступила Джамала у фіналі.


Востаннє Україна перемагала на Євробаченні 12 років тому. Перше місце тоді здобула Руслана.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Погано коли политика перемогае мистецтво
Відповісти
до чого тут політики, коли глядач сам голосував???
Не будь РАГУЛЬОМ включай голову!!
Відповісти
Результат голосування глядачив:
1) Голосование телезрителей по всей Европе — Россия 1 место.
2) Голосование жюри — Россия 5 место.

По іншому кажучи-жюри "забило" на глядачив.
До речи- розподіл голосів по країнам-
Армения. Зрители — 12 баллов. Жюри — 2 балла
Австралия. Зрители — 5 баллов. Жюри — 0 баллов
Бельгия. Зрители — 6 баллов. Жюри — 0 баллов
Чехия. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Эстония. Зрители — 12 баллов. Жюри — 0 баллов
Македония. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Финляндия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Грузия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Германия. Зрители — 12 баллов. Жюри — 0 баллов
Венгрия. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Ирландия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Израиль. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Италия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Литва. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Польша. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Сербия. Зрители — 12 баллов. Жюри — 1 балл
Словения. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Украина. Зрители — 12 баллов. Жюри — 0 баллов
Великобритания. Зрители — 7 баллов. Жюри — 0 баллов
До оппонента-включи МОЗОК, якщо є
Відповісти
Всі ненавидять рашистов?))) хто б сумнівався))
Відповісти
ну зараз ще підключаться спеціалісти "алмаз-антей" і в деталях пояснять спеціально підготовлене потрапляння українських децибелів Джамали у вуха журі, що викликало у них неприродну ейфорію і вплинуло на результати голосування.
стьопа, відпочинь, "после драки кулаками не машут", забув?)))
Відповісти
Вiтаю!!!
Відповісти
В чергове переконався що у Європі політична доцільність важливіша за вільне волевиявлення. Вітаю татарський народ з перемогою. Хоча б частинки України у співачці чи її пісні не побачив і не відчув, тому не вважаю цю перемогу нашою. Татар у 21 сторіччі ворогами не вважаю але враховуючи історію друзями їх теж назвати не можу забагато крові вони випили з мого народу. Щодо депортації то якби її не було у 1944 і татар на півострові було трохи більше ніж зараз він перестав би бути українським ще у 1991-1992 роках.
Відповісти
ти не свідомий, ти рагуль
Відповісти
нарешті українці стали бусурманами...
Відповісти
Люди схаменіться, вона ж прославляє Україну. Молодець Джамала.
Відповісти
Але чомусь ніхто не згадує, що путівку "у життя" Джамалі дала Пугачова і довгий час брала її у свій пул на всі концерти, ТБ записи... Щось з цього приводу всі мовчать...! Ну так - забули або роблять вигляд, це ж не вигідно зараз :))) Правду ніхто не любить! И готуймось до нового податку на проведення Євробачення-2017 :)))
Відповісти
хай буде Пугачова і що тут такого?
рагулі вже скандал пробують з пальца висосати...
Відповісти
як так можна - то ж зрада!!! :)
Відповісти
Рагулі то ті, хто за рахунок інших хоче все собі заграбастати! Гроші МВФ, а не свої, артисти не свої, бо своїх немає толкових - а несуть себе і інших лише можуть обс...и! Взнаю - це ж українці лише так можуть :)
Відповісти
Кримські татари це громадяни України. Якщо ти цього не розумієш то ти однозначно рагулето.
Відповісти
Але ж пугачова не любить путіна)
Відповісти
що в Неньки, окрім титульної і пятої автоколони, є ще й громадяни України! Ростемо ж ми, гей!
Відповісти
Впізнаю полішуків по ізящним словесам. Коли бракує інтеллекту починають лаятися.
Відповісти
Політика і ще раз політика, мені сумно за Україну і зовсім нечесна перемога
Відповісти
Почему раньше не думали о крымских татарах ? Почему именно сейчас ?
Відповісти