Джамала перемогла на Євробаченні. ВІДЕО

Джамала перемогла на Євробаченні. ВІДЕО
Українська співачка Джамала, яка виконала на Євробаченні пісню "1944" про депортацію кримських татар, посіла перше місце в конкурсі.

За результатами голосування вона отримала 534 бали.




Ось так виступила Джамала у фіналі.


Востаннє Україна перемагала на Євробаченні 12 років тому. Перше місце тоді здобула Руслана.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Погано коли политика перемогае мистецтво
Відповісти
до чого тут політики, коли глядач сам голосував???
Не будь РАГУЛЬОМ включай голову!!
Відповісти
Результат голосування глядачив:
1) Голосование телезрителей по всей Европе — Россия 1 место.
2) Голосование жюри — Россия 5 место.

По іншому кажучи-жюри "забило" на глядачив.
До речи- розподіл голосів по країнам-
Армения. Зрители — 12 баллов. Жюри — 2 балла
Австралия. Зрители — 5 баллов. Жюри — 0 баллов
Бельгия. Зрители — 6 баллов. Жюри — 0 баллов
Чехия. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Эстония. Зрители — 12 баллов. Жюри — 0 баллов
Македония. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Финляндия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Грузия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Германия. Зрители — 12 баллов. Жюри — 0 баллов
Венгрия. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Ирландия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Израиль. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Италия. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Литва. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Польша. Зрители — 8 баллов. Жюри — 0 баллов
Сербия. Зрители — 12 баллов. Жюри — 1 балл
Словения. Зрители — 10 баллов. Жюри — 0 баллов
Украина. Зрители — 12 баллов. Жюри — 0 баллов
Великобритания. Зрители — 7 баллов. Жюри — 0 баллов
До оппонента-включи МОЗОК, якщо є
Відповісти
Всі ненавидять рашистов?))) хто б сумнівався))
Відповісти
ну зараз ще підключаться спеціалісти "алмаз-антей" і в деталях пояснять спеціально підготовлене потрапляння українських децибелів Джамали у вуха журі, що викликало у них неприродну ейфорію і вплинуло на результати голосування.
стьопа, відпочинь, "после драки кулаками не машут", забув?)))
Відповісти
Вiтаю!!!
Відповісти
В чергове переконався що у Європі політична доцільність важливіша за вільне волевиявлення. Вітаю татарський народ з перемогою. Хоча б частинки України у співачці чи її пісні не побачив і не відчув, тому не вважаю цю перемогу нашою. Татар у 21 сторіччі ворогами не вважаю але враховуючи історію друзями їх теж назвати не можу забагато крові вони випили з мого народу. Щодо депортації то якби її не було у 1944 і татар на півострові було трохи більше ніж зараз він перестав би бути українським ще у 1991-1992 роках.
Відповісти
ти не свідомий, ти рагуль
Відповісти
нарешті українці стали бусурманами...
Відповісти
Люди схаменіться, вона ж прославляє Україну. Молодець Джамала.
Відповісти
Але чомусь ніхто не згадує, що путівку "у життя" Джамалі дала Пугачова і довгий час брала її у свій пул на всі концерти, ТБ записи... Щось з цього приводу всі мовчать...! Ну так - забули або роблять вигляд, це ж не вигідно зараз :))) Правду ніхто не любить! И готуймось до нового податку на проведення Євробачення-2017 :)))
Відповісти
хай буде Пугачова і що тут такого?
рагулі вже скандал пробують з пальца висосати...
Відповісти
як так можна - то ж зрада!!! :)
Відповісти
Рагулі то ті, хто за рахунок інших хоче все собі заграбастати! Гроші МВФ, а не свої, артисти не свої, бо своїх немає толкових - а несуть себе і інших лише можуть обс...и! Взнаю - це ж українці лише так можуть :)
Відповісти
Кримські татари це громадяни України. Якщо ти цього не розумієш то ти однозначно рагулето.
Відповісти
Але ж пугачова не любить путіна)
Відповісти
що в Неньки, окрім титульної і пятої автоколони, є ще й громадяни України! Ростемо ж ми, гей!
Відповісти
Впізнаю полішуків по ізящним словесам. Коли бракує інтеллекту починають лаятися.
Відповісти
Політика і ще раз політика, мені сумно за Україну і зовсім нечесна перемога
Відповісти
Почему раньше не думали о крымских татарах ? Почему именно сейчас ?
Відповісти