Вже не холостяк: Сергій Григоренко одружився. ФОТО

Вже не холостяк: Сергій Григоренко одружився. ФОТО
Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко вчора, 14-го травня, одружився.

Після розпису молодята гуляли на гастрономічному фестивалі "Lutsk Food Fest".

Обранкою 37-річного Сергія Григоренка стала 24-річна модель та дизайнер Олена Круковська.

Редакція ВолиньPost долучається до привітань та бажає щасливого сімейного життя молодим.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шкода не бачив.бо вчора ввечері отримав відписку від одного з чуваків на фото.мабуть тарас це після другого заходу писав.занесу йому з понеділка.хай розшифруе.а вам щастя та кохання
Відповісти
Я не вітаю. Цікаво, як в Сергія справи з першим шлюбом? Як з дітьми, якщо вони були? Хто в них буде батьком? А в нової "моделі" що, рот не закривається? Взагалі, "модель" асоціюється з роспустою, проституцією, демонстрацією своїх принад. Чим володіє ця "модель"? Чим, взагалі, відрізняється модель від прибиральниці? А наступного сезону "кохання" (цікаво), яка модель буде у цього розпустника?
Відповісти
Чим, взагалі, відрізняється модель від прибиральниці? Навіть в Луцьктепло прибиральниця може стати економісткою.
Відповісти
прізвище будь-ласка
Відповісти
Ковпак Люба Починала прибиральницею Луцьксвітла , а на пенсію вийшла начальником департаменту економіки міськвиконкому.
Відповісти
Ось тому так і живемо!!!
Відповісти
Улыбки чёто у всех натянуты

Відповісти
Вітаю!
Відповісти
Але й усмішка у нареченої
Відповісти
Яка людяність ви шо п'яні?для чог таке писати кожен день хтось одружуються,помирає чи народжується,то шо про всіх писати? Чи він чимось особливий!такий же як усі і не треба піаритися!!!!
Відповісти
якщо такі у нас моделі то наша машина ЗАЗ
Відповісти
Мила кішечка, яка полюбляє татусів- товстосумів. А кохання ??? Життя розставить все на свої місця.
Відповісти
Боже куди світ валиться? Якщо то модель ,то я балярина!! Така страшна як пугало на городі а батьки мабуть багаті все порешали!
Відповісти
Сергію, вітаю! Хай щастить!
Відповісти
добре,вітаємо Ато ходять бісексуали після :40 товсті животаті Ні стосунків ні фіга не мають тільки других і вміють обісрати
Відповісти
То ім тільки це і лишилося ,що пліткувати і ще однією справою займатися!
Відповісти
Дешевий і нікому не потрібний піар!!!
Відповісти
Ваше паскудство вам ще повернеться. Де елементарна людяність?
Відповісти
То анекдот дня "модель"!!! Хоть нікому не кажїть і не пишіть дурниць!
Відповісти
А в Занючки всі такі...)Чого дивуєтесь?)))
Відповісти
Жлоб цей Сергій ))))Скоро буде в інтернеті відео - кого він Любить ))))))))
Відповісти
Так вони всі так женяться на одних,а люблять інших, а сплять взагалі з третіми!!!
Відповісти
А казали що він святий, євангеліст. А вчора в замку гуляли по повній і не без хмільного. А Тарасик чого без рушника.
Відповісти
А чий підзжак на молодій, якщо молодий
Відповісти
...в піджаку? :)
Відповісти
Коханця піджак)
Відповісти
Да канешно усмішка в неї бажає кращого страшнувато!
Відповісти
Люди!Не заздріть чужому щастю, навіщо тут ваші нічим не обгрунтовані коментарі? Залиште свою суб'єктивну думку та припущення при собі. Олена моя подруга і я безмежно рада, що вона знайшла своє щастя!! ВІТАЮ)) p.s. Так! Вона модель, а ще вона дуже щира та хороша людина і не заслуговує таких образливих слів!!!
Відповісти
Люди, а чому відразу заздрість?Нема іншого пояснення правді?))
Відповісти
ну чому ж нема..?! ну як не заздрість, то може відсутність власного життя чи кохання, особиста неприязність до когось з наречених, чи просто недалекість.. говоріть про когось так, як хочете, щоб говорили про вас! і тоді у вашому житті все налагодиться!
Відповісти
Особисто незнаю їх, але щастя вам та коханя.
Відповісти
і особливро на фоні харчових відходів Мясного дару
Відповісти
не варто лізти у чужу сім*ю і чужі відносини, дивіться за своїм.
але фоткатись палкою на весіллі - дурний тон, невже смартфон потримати нікому чи грошей на нормального фотографа шкода?
Відповісти
Яке їхало, таке здибало
Відповісти
Якщо ви жирні,страшні та нікому не потрібні походіть для старту в салон краси та на фітнес,можливо щось у вашому свинячому житті зміниться.
Відповісти
написала "модель та дизайнер" Олена=)))))
Відповісти
Різниця в 13 років, це звичайно шалене кохання. Цікаве життя буде, коли їй буде 40 і в самому соку, а йому за п'ятдесят. Ото Сірожа посміється. Якщо до того часу разом доживуть.
Відповісти
вона модель??? не смішіть мої 90-60-90
Відповісти
Боже, люди, які ви всі гнилі! Бридко дихати з вами одним повітрям!!!
Щастя молодятам!!!
Відповісти
Сама ти гнила!шо думають то пишуть!яка любов ? Гроші зараз все рішають !!яка вона модель?хіба на городі поставити!
Відповісти
То і не дихай іди в гаразджа !
Відповісти
Чого гнилі,чим, конкретно!!!??? Ми піаримся дешевим та принизливим весіллям з розведеним чоловіком та тусівницею-алкоголічкою на все місто??? =)) Мабуть, Ви по собі судите! І що ж Ви не підтримаєте"молодят", купуйте "дизайнерське"))),Вам всі тут "позаздрять" просто мільйонами))))))))
Відповісти
По собі судиш?
Відповісти
"модель, дизайнер")),Андре Тан відпочиває з Клаудією Шифер в порівняння з даною панною=) Боже,)))як смішно навіть дивитися на ті фото та "підлизування одного місця"..., тошнотно.
Відповісти
Взагалі не було вказано що вона дизайнер одягу, незрозуміло чому ви тут Андре Тана приплели. Олена web-дизайнер!
Відповісти