«LOBODA» в Луцьку: подробиці перебування в місті. ФОТО. ВІДЕО

«LOBODA» в Луцьку: подробиці перебування в місті. ФОТО. ВІДЕО
14 травня у Луцьку відбувся концерт відомої української співачки та заслуженої артистки України Світлани Лободи. Одразу перед виступом організатори попередили, що на будь-які провокації охорона буде реагувати миттєво та без пояснень.

Нагадаємо, що перед концертом під нічним клубом, де відбувалось дійство зібрались активісти, які хотіли недопустити виступ «зірки».

Сама ж «LOBODA» помітно нервувала, а організатори вжили усі можливі заходи безпеки: перед сценою стояла охорона, яка закривала доступ глядачам, а позаду Світлани чатував із парасолькою її особистий охоронець на випадок, якщо у «зірку» щось кинуть.

Концерт, який розпочався із запізнення на 45 хвилин, тривав трішки більше години, а глядачі викликали Світлану Лободу на біс, після чого вона заспівала ще 2 пісні та пішла зі сцени. Згодом довгий час разом із командою знаходилась у приміщенні клубу, після чого не вийшовши до фанів, «LOBODA» сіла у автомобіль Mercedes чорного кольору, який проїхав по вулиці Набережній, згодом по проспекту Волі, а потім виїхав з міста та поїхав у напрямку Рівного. Як відомо із достовірних джерел, команда Лободи бронювала один із готелів Луцька, в якому планувала залишитись, але все ж вирішила одразу після виступу їхати до Києва, хоч все пройшло дуже добре і було помітно, що Лобода була задоволена концертом.

Додамо також, що Світлана після провокацій у Тернополі 13 травня відмовилась ночувати у цьому місті та після концерту поїхала до Львова.

Репортаж - Богдан Коваль





Світала Лобода виходить на сцену через запасний вихід
Світала Лобода виходить на сцену через запасний вихід














Зліва направо: Владислав, Богдан Коваль - репортер ВолиньPost
Зліва направо: Владислав, Богдан Коваль - репортер ВолиньPost

Автомобілі, на яких Світлана Лобода та її команда приїздили до Луцька
Автомобілі, на яких Світлана Лобода та її команда приїздили до Луцька

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
краще про мене напишіть
Відповісти
атавісти - обкакались? Все тече, все змінюється і нікчеми стають самими собою...
Відповісти
Жах. Батьки миють туалети в Італії, а їх діти прогулюють грші з російськими колабораціоністами.
Відповісти
Батьки там бронюють місце.Як підуть на пенсію,то на їхнє місце приїдуть діти.А зараз хай гуляють пока молоді.А в центрі міста скільки часу вже закритий туалет?Це зрада чи перемога?
Відповісти
Ви все так знаєте,аж лякає нас необізнаних)))
нє бабка під під'їздом Ви часом, а?!
Відповісти
о бачиш. про твоє майбутнє вже подбали
Відповісти
На рах. прогулювання грошей з даними особами-погоджуюсь,але на рах. миття туалетів, Ви мені скажіть де саме конкретно Ви бачили,щоб батьки українців мили туалети в Італії, а ще й громадські?)) Ваш "інтелект" полішутства мене пронизує ...
Відповісти
Дідо сказав вірно!
Нам ще рости до европейскої культури.Нехай поки співає Свєта -королева мін...єта.Дивно те що її охороняють, Джона Ленона не вберегли охоронці!Навіть екс президента не вберегли від попадання яйця.
Відповісти
Та кому вона треба?
Відповісти
Що вірно? Він образив заробітчан в першу чергу,які набагато більше зробили для країни,ніж цей охламон "дідо"...
Відповісти
дідо - ображений Богом, а на таких не ображаються
Відповісти
ЛОБОДА МОЛОДЕЦ НЕ СМОТРЯ НА ДЕБИЛОВ СДЕЛАЛА СВОЮ РАБОТУ НА 5 БАЛОВ
Відповісти
Для таких губів тра велика ложка:)
Відповісти
Лубуда платить податки в рФ на які карлик Путлєр робить бомби,якими бомбить українські міста.
Відповісти
вечірня казка про путлєра якось вже набридла.
Відповісти
виродку, вам би в АТО що б память освіжити
Відповісти
а Вам би в церку сходити, помолитися за здоров'я тих в АТО, а також щоб Бого дав би розум Путіну. а не оцінювати інших.
Відповісти
а ми думали що якась стара баба буде про лісапеда співати.краще б томатний сік в ато було відправити
Відповісти
для тебе ополоник треба брати :)
Відповісти
Її концерт показав скількі гімна проживає серед нас у Луцьку.
Хтось на фронті воює, хтось на євробаченні а тут зібралася 5 та колона совків і тішиться своєю перемогою, своїм маленьким Донецьком на Волині.
Відповісти
Ось тут я згідна, от будуть фото викладені завтра-побачите" цвіт нації"...
Відповісти
Зважаючи на ціну - зібрались діти хабарників і корупціонерів в одном місці!!! Звичайно їх не влаштовують не активісти і на війну їм насрати, вони ж відкупляться.
Відповісти
Війна для кого ?
Для тих хто нехоче думати ...
Відповісти
ти довбойоб думаєш якщо папа тебе відмазав то ти самий розумний, а всі інші дурні?)
Відповісти
Не хоче пишеться окремо, навчись ще й писати, не тільки тобі ж "думати"))
Відповісти
Бачу зібрались тут одні бідні, які все життя копили і все... Баста ...
Задумайтесь люди, в ато йти не треба !! Треба звідти тікати! Там політичні брудні ігри !! А нам в це лізти не потрібно!
Допоможи Бог тим хто там і верни їх додому !!!!!!
Відповісти
богів багато ти про якого
Відповісти
написали ті, які ходять в мацковськую церкавь..., "благадатную"))) і в пачяєв єздят)))
Відповісти