FOOD FEST STYLE. Варіації кед та шкірянок

FOOD FEST STYLE. Варіації кед та шкірянок
Під час проведення найсмачнішого гастрономічного фестивалю в Замку Любарта я з моїми колегами, Анічкою Блінніковою та Богданом Ковалем, шукали серед гостей найбільш стильних та неординарних панянок для фото-конкурсу В «В СТИЛІ OPERA FASHION».

Цей фотобатл є спільним проектом інтернет-видання ВОЛИНЬPOST з клубом OPERA DANCE CLUB. На жаль, арт-директор «Опери» не зміг брати участь у пошуку гарненьких панянок. Женя Шок був зайнятий приїздом не менш привабливої співачки та секс-символу серед чоловіків - Світлани Лободи.

Жіноча половино людства, не ображайтесь, але ми з колегами, намотуючи кола в замку, виявили той факт, що в нашому місті стильних хлопців значно більше, аніж дівчат.



Ми дуже раді, що нарешті наші люди дійсно наближаються до Європи: із 100% дівчат та жінок, які відвідали свято, лише приблизно 2% додумались прогулюватись по бруківці та траві на шпильках. Все-таки зручність одягу та взуття перемагає жіночі маленькі дурощі із ряду «на підборах я гарніша». Більшість була взута в кросівки та кеди, крокси були винятком. Із одягу – короткі шкірянки та рвані джинси.



А ТЕПЕР КОНКУРС! КОНКУРС! КОНКУРС!

Було обрано шість найстильніших дівчат «В СТИЛІ OPERA FASHION». Голосування триває з 16 по 22 травня включно. Проголосувати можна тут: https://vk.com/volynpost

Найстильніша, яка буде обрана більшістю прихильників, отримає грошовий сертифікат в клуб "OPERA", професійну фотосесію, статтю про свою особистість в рубриці "Стильний Луцьк" на ВолиньPost.

Голосуйте та обирайте кращу з кращих!

ЇСТИ СЕНДВІЧ ТРЕБА СТИЛЬНО!






































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 53
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ноу коментс, дівчатка - ви що, показилися усі.... жовті від тоналки, брови брєжнєва... ну і в лахмітті - джинси.
Відповісти
Природні жінки гарніші. А брови ужастик. Нащо вам такі брови? Прирдні ж свої рідні краще ніж ще робите з себе клоунів. Джинси теж з дірками нікого не прикрасили. Будьте природними і бажаними.
Відповісти
Поменше пафосу Господа!Нет красоток уви
Відповісти
значить не для тебе мами таких квіток ростили, йди шукай в іншому полі свою ))
Відповісти
А вам чоловікам вічно не догодиш. Вам подобаються селючки невимиті у лахмітті?і з пивом у рках чи паперосою?
Відповісти
Всі панянки дуже вродливі!
Волинські дівчата найгарніші;)
Відповісти
Третє фото згори! Файна мала! Може хто знає хто така? Закохався!)
Відповісти
вона заміжня
Відповісти
більшість вдіті з гуми,фу жах
Відповісти
хай би і з гуми, ти звідки знаєш?) ах точно, не знаєш, бо краще в юванті в бутіках мейд ін туркей купити- оце шик!
Відповісти
в бутіках мейд ін туркей шт шефдн шевююю усе шиють укранські золотіручки і скорше за все в підвалі під ківерцями
Відповісти
Саме ти жах! В мене весь одяг крім білизни з гуми. І носки за 5 грн з натуральних иматеріалів носяться краще ніж гавно з бутіків. Весь одяг дорогих брендів а куплений за копійки. Хто з нас ЛОХ? Явно не я якщо знаю де купити якісне і не дорого. А ви далі платіть за китайське гамно скажені гроші...
Відповісти
А коли фоткаєшся,то навіщо показувати два пальці?Хочеш два пива?
Відповісти
не пива, два пальца символізують вилку, заклик до учасників "наколіть мені мисливську безкоштовно!!" ))
Відповісти
а може вальнути 2 рази безкоштовно.
Відповісти
Доманська - агонь! Лова лова!!!
Відповісти
Ви ж тако про стиль тут! До чого ці коменти "страшна", "гарних нема". ото культура. видно не Вам про стиль судити. Коли ж вже ми нарешті навчимося бути адекватними в своїх коментарях?
Відповісти
згідна на 300%, дивляться не туди... наступного разу лице замаскуємо під зелену маску ))
Відповісти
Я особисто жодного стилю і смаку у стилі тут не знайшла. Тільки "одиниці" дійсно підібрали одяг,який сьогодні в тренді достойно та правильно,а все інше якщо і в моді сьогодні (джинси рвані з кросами та куртки-"шкірянки") -це не означає,що Вам воно пасує. Ви всі,як один, на один манер..., стилю власного 0.Ксерокси з порт сіті максимум. Волинь, Луцьк, що ж скажеш)))
Відповісти
Чи то в 19-у чи в 18-у столітті була мода: дівчата наклеювали на брови мишачі шкурки. Оце було прикольно!
Відповісти
ото з усього Луцька зловили пару дівчин і пів-дня фоткали?? замість цього приділили увагу іншим дівчатам...чи крім цих нікого не було...( а ну так зараз почнеться)))
Відповісти
фоткали 20 хвилин в назначений час, 17:00))
Відповісти
дівчино .. чий Ви адвокат??? дані фото за 20хв.не зробиш...
Відповісти
я автор ))) дякую )) зробили ))
Відповісти
значить погано зробили... тому що потратили часу аж 20хв... напевно потрібно було більше...
Відповісти
Зробиш, ще й як!Адже дані "моделі" самі вішаються "фотографам" на шию))),як і в житті всі "при баблі"...
Відповісти
Дівчата з червоной сумочкой і рубашкой в клєточку, де з Вами можна познайомитись, Ви найкращі!!!)))
Відповісти
червона зайнята ))
Відповісти
ставай в чергу 777
Відповісти
То ти в черзі?, якій по рахунку?
Відповісти
Це добре, бо сбодобалась більше в клєточку, так де іи можна зустріти?
Відповісти
Иванна Николаева, ищем на фб ))
Відповісти
Дякуююю)))
Відповісти
Нема там стильних. Скоріше як курчатка з інкубатора всі однакові: волосся, брови, джинси, кросівки. Таке враження, що одяг лишали лише голови домальовували різні. Ну треба ж якось виділятися. Хоча я так розумію, тепер, щоб виділятись достатньо не шмарувати брови, не робити омбре, зашити джинси і менше пафосу в очах? Дівчатка, які ж ви селючки, от чесно.
Пи.Си. дівчата, не чиатайте те, що пише Марина Майко. Чи інші стилісти (типу стилісти). краще повчіться у Коко Шанель і будьте гарні.
Відповісти
Ірена, це ж фуд-фест)) Всі прийшли у зручному одязі та кедах щоб насолодитись і пропахнути димом від вогню, ковбасок та овочами гриль...)))) Чи Вам здається було би доречніше вдягнути маленьку чорну сукню та перлини і цім БЕЗПЕРЕЧНО виділитись?)))
Відповісти
А що Коко Шанель,щотільки 1 чорну сукню придумала?)) Ви недалека за рівнем інтелекту тоді.
А з Іреною 10000000000% погоджуюся!!!
Відповісти
а це ви мабуть з Іреною ті гламурні КО КО =) штучки, котрі навчались ....навчались у Коко Шанель, а в кадр так і не потрапили, от і випендрюєтесь)))....єх це так прикро (
Відповісти
Хоча б виховані та ерудовані... І просто "ридаю" я та,мабуть, Ірена від того,що в кадр не потрапили. Блазні Ви дівчата дешеві, мені Вас шкода!
Відповісти
Та вже третю ніч не сплю - думаю чого не я на тих фотографіях, га? Вже і ьрови підвела так як в дівок і джинси нові дироколом потикала і два пальці натсавила і хлджу, а мене не фотографують?
До речі, милі панянки, ви примітивні. Справа нев тому хто що вдягнув. можна хоч голими дефілювати. А біда в тому що нема у вас індивідуальності. Всі однакові. і як вас тільки хлопці впізнають? Ви ж всі на одне лице.
Відповісти
Згідна. Та там і впізнавати сенсу нема... Всі вони думають,що вони "не такі,як інші",а шукають папіка по нічних клубах, кафешках, та ще одна справа його шукати і бути розумною, вихованою, стриманою, привітною, культурною, ерудованою, стильною, мамою майбутньою,а не... отаким,що ми бачимо і через такої кількості таких нормальні дівчата страждають, дуже багато таких є через оце лазіння і заглядання в гаманець...
Відповісти
Дуже дякую дівчатка за такі змістовні відповіді).Але змушена Вас розчарувати, що Оперу відвідую вкрай рідко і папік у мене вже) , тільки в моєму розумінні це людина, а не гаманець.( тут не кожен зрозуміє). І, доречі, блазень - особа, що розважала господаря та його гостей різними витівками, жартами, коментарями, чим ви успішно наразі займаєтесь шановні).Успіху ВАм!
Відповісти
посміхнуло ))) уявляю коко шанель і фуд фест в тандемі )) але люди веселі в нашому місті є, індивідуми ))
Відповісти
особливо Ви,шановна, "індивідуал")))до кастєй...
Відповісти
Чого i вам бажаю ))
Відповісти
то шо поліхи до Луцька приїхали прям з дерьовні? штанята як у бомженят верх явно з секонда. В КАСКАХ - штукатури ?
Відповісти
Їх по дорозі в замок собаки покусали?
Відповісти
а шо ти тут побачив елітного?
Відповісти
Полішва це ті, хто засирає все навколо, починаючи з вулиць, закінчуючи інтернетом) честь, панове
Відповісти
Судячи з усього, є такі люди, які не можуть спокійно жити, якщо не плюнуть в чиюсь спину отрутою ...
Відповісти
5 балів))), клас, точніше і не скажеш)))
Відповісти
дівчина на в касці і джинсах..для чого одягати джинси з такою посадкою..коли жир на боках висить???)))) та й ще обтягуючі...що там ти обтягнула плоскопопіє?))) одне жахіття, а не стиль!!! а я от була в джинсовій спідничці..і всі чоловіки дивились на мої довгі стрункі ніжки!!!! закусіть
Відповісти
Боже яке інтелектуальне убожество в ваших коментарях... тут вже і спідничка не врятує..
Відповісти
вже збиралася похвалити Марину Майко за гарні матеріали і тверде перо... Бо попередні статті дуже радували. Думалося, що нарешті в Луцьку з'явилася людина непровінціййного характеру, яка не пише отими тупими полішуцькими шаблонами, а працює на гарному столичному рівні... Але ЦЕЙ матеріал перекреслив ВСЕ! Марино, навіщо ви розмінюєтеся на таке га*но??? Робіть те, що робили! Вже були провальні спроби в цьому виданні зробити подібні проекти. Не можна цього робити в Луцьку серед пересічних. Ну як же це не зрозуміло???
Відповісти