вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Успішна команда КонтактЦентру в Луцьку. ФОТО

Успішна команда КонтактЦентру в Луцьку. ФОТО
Здавна мудрі мовили: якщо людина талановита, то вона талановита в усьому...

Наталія Божидарнік у ПриватБанку працює вже 16 років. Чарівна жінка, успішний керівник, науковець, любляча дружина та матір двох дітей. Робота на результат, командний дух, стратегічний підхід до улюбленої справи та любов до того, чим займаєшся щодня. В цьому таємниця життєвого та професійного успіху волинянки. Віддалений підрозділ КонтактЦентру в Луцьку, який очолює Наталія Божидарнік, - кораблик міцного командного духу та активний дружній молодий колектив.

УСПІШНИЙ КЕРІВНИК - ЖІНКА

Економіст за фахом Наталія Божидарнік навчання в Луцькому національному технічному університеті вдало поєднувала з практикою в найбільшому банку України - ПриватБанку. Ще студенткою почала працювати спеціалістом з карткових продуктів, згодом стала керівником напрямку іпотечного бізнесу у фінансовій установі. Має досвід роботи в торговельній сфері. Захистила кандидатську роботу і стала доцентом кафедри міжнародної економіки ЛНТУ. Автор навчального підручника “Валютні операції”.

СІМ’Я ТА РОБОТА

Родина Божидарників на Волині - міцна та, напевне, є зразковою для тих, хто хоче мати гарний сімейний острівець щастя. Завжди та всюди подружжя разом із дітьми, один одного розуміють, дивляться в одному напрямку. Чоловік - Тарас Божидарнік - професор ЛНТУ, в усьому підтримує дружину - Наталію Божидарнік. Двоє діток - семирічна Емілія та чотирнадцятрічний Віктор теж люблять економіку. Народження донечки, зізналась нам пані Наталія, збіглось у часі з написанням наукового підручника про всі валютні операції, з якими доводилось працювати в ПриватБанку. А син-восьмикласник навчається в природничому ліцеї та відвідує заняття в БізнесШколі ПриватБанку. Згідно з результатами, є найкращим учнем. Тож краще тепер розуміє мамину роботу в банку і вже любить банківську справу.

КОНТАКТЦЕНТР- ДРУГА РОДИНА

“Мені дуже імпонує робота з людьми, сучасні комунікації, тому й надалі планую гармонійно поєднувати навчання студентів у виші та керувати віддаленим підрозділом КонтактЦентру ПриватБанку. Рівно чотири роки тому навесні був створений в Луцьку цей підрозділ, нещодавно його реорганізували. На моїх очах він народжувався, з перших днів тут працюю, пам’ятаю свій перший дзвінок до клієнта, бо дуже хвилювалася, перший стільчик і стіл у КонтактЦентрі, тепер керую ним,- розповідає Наталія Божидарнік. - Починали з командою 30 працівників, а зараз уже майже 200. Напрямок перспективний - клієнтів ПриватБанку щороку більшає, практично 40% українців наш банк вважають основним. КонтактЦентр має важливу соціальну місію - надаємо перше робоче місце активним студентам, навчаємо їх тут, підвищуємо їхній професійний рівень, надаємо можливість кар’єрного росту”.

У КонтактЦентрі, який підпорядовується напрямку “Багатоканальний контактний центр”, за номером 3700 щодня телефонують фізичні особи та корпоративні клієнти. Оператори надають відповіді на різноманітні питання про банківські послуги та продукти, консультують. Є багато цікавих проектів, які пов’язані з вихідними дзвінками, а саме - продажем різних продуктів.

КОМАНДНИЙ ДУХ І ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ

Колектив КонтактЦентру в Луцьку має жіноче обличчя, бо мало працює тут чоловіків, тому їх особливо люблять і цінують. Навіть народжуюються нові сім’ї...Найстаршому працівнику - за сорок, а найменшому - 18 років. Одна команда, бо в усьому допомагають один одному. Це активний, наймолодший колектив працівників ПриватБанку - люди, які вміють ставити перед собою чіткі завдання та мету. Вміють вчитися та працювати на гарний результат, щоденно самовдосконалюватися, опановувати ази сучасної комунікації та радіти життю.

ЯНЧУК ІГОР: ”У КонтактЦентрі з моменту його відкриття. Це моє перше робоче місце і класне, бо колектив цікавий, молодий та мозок постійно працює, нема застою - щодня нові знання та активне спілкування з клієнтами. Будучи студентом, часто не був впевненим у собі, а зараз дуже легко знаходжу спільну мову з усіма без винятку. Таки комунікація творить дива, бо мій професійний ріст помітили та відмінно оцінили всі друзі та знайомі. Словом, я люблю свою роботу.”

СЕМЕНОВ ДМИТРО: ”Один раз з рідного Дніпропетровська поїхав у найдовше в житті відрядження до Луцька та закохався тут. Рівно через місяць переїхав і створив сім'ю. В КонтактЦентрі знайшов дружину. Обоє працювали супервізорами: я в Дніпрі, а Сюзанна - на Волині. Тепер кохана няньчить семимісячну донечку Єву - майбутню відому банкіршу. Отак робота нас познайомила, а точніше, чат, разом обрали ім’я дитині і разом нам добре. У Дніпропетровську мав більше можливостей для великого кар’єрного росту, бо місто - мільйонник, але кохання - велика сила. Імпонує, що робота тут командна, продумана добре та чітко налагоджена. Все спокійно та виважено“.

ОЛЕКСЮК ОКСАНА: “Я фінансист за фахом, довго підшуковувала роботу, обрала ПриватБанк. Це теж моє перше місце роботи. Контролюю дисципліну, показники роботи операторів, якість їхніх діалогів із клієнтами. Щоб вони швидко та якісно обслуговували, надавали правильні консультації людям. Щодня оператори працюють по 8 або 12 годин, залежно від графіку, навантаження та професійних навичок. Приймають від 90 до 170 дзвінків на день. Усі один одному допомагають та підтримують, і це великий плюс. Коли в нас вирішуються якісь питання клієнта і оператор не знає, то запитує в інших, я підходжу і допомагаю. Така підтримка дуже важлива. Ця робота навчила мене стресостійкості, оперативно реагувати на питання, швидко приймати рішення. Мої колеги навчилися ставити конкретні задачі та мету. Переконалася, що писати їх на листочку - дійсно дієво, бо тоді ти працюєш над ними і досягаєш бажаного. У становленні кожного працівника колективу допомагають книги, які ми читаємо. Моя найулюбленіша - "Генії та аутсайдери. Чому одним усе, а іншим нічого?” Малкольма Гладуела.”

ОГОРОДНЯ ОЛЬГА: “Робота важка, але розвиває нас щодня. Приємно й те, що кращих працівників завжди відзначають. Весна цього року для мене та моїх колег Наталії Середюк, Світлани Пікус, Сніжани Дунай розпочалася з приємних вражень, гарних емоцій, позитиву та порції шаленої енергетики від грузинських танцюристів. Нам подарували квитки на концерт Національного балету Грузії “Сухішвілі”. Як-то кажуть, краще один раз побачити, ніж декілька разів почути. Ми побачили мистецтво, яким милуються в світі. Коли виступає 100 танцюристів і оркестр - це неймовірна сила. Державний Заслужений Академічний Ансамбль Національного танцю Грузії вразив мене своєю красою, дивовижною хореографією та грацією, а особливо виконанням українського гопака. Просто вражає те, скільки артисти працюють над собою щодня”.

Щоденна робота з клієнтами важка, тому в КонтактЦентрі до вирішень не лише робочих завдань ставляться відповідально, а ще не менш відповідально створюють позитивну атмосферу та затишок на робочому місці.

“Буває досить непросто приймати дзвінки та вирішувати питання клієнтів. Є й такі ситуації, коли дозвонювачі використовують різний лексикон, бо ж до нас люди телефонують із проблемами, а не робити компліменти. Тому, щоб зняти стрес, ми самі створили кімнату для релаксації. Вирізали, творили, фарбували, прикрашали своїми руками. Там малюнки, вірші, вирізки, емблема нашого КонтактЦентру. Кожен кабінет має свій дух, специфіку. В одному навіть висів прапор України, привезений із Майдану. Наші хлопці були в АТО, і ми їх теж підтримували. Наші кухні яскраво розфарбовані: одна в китайському стилі, друга - в українському з соняхами та козаками, - розповідає керівник віддаленого підрозділу КонатктЦентру ПриватБанку Наталія Божидарнік. - Ми творчі й часто організовуємо вечірки та флешмоби для юніорів. Одягаємо всі одного кольору вбрання на роботу, то відтворюємо традиції різних країн, наприклад Франції, Індії. Для школярів, які приходять на екскурсії до КонтактЦентру, нещодавно організували дитячий флешмоб - перевдягнулися в образи дитинства Пеппі Довгупанчоху, Мері Поппінс і Чарлі Чапліна”

КРЕДО

“Люди забудуть те, що ми говорили та робили, а неодмінно запам’ятають те, що вони відчували. Те, що ми заставимо їх відчувати”, - каже Наталія Божидарнік. - Тому цей секрет я перенесла в своє життя і намагаюся жити та працювати так зі своїми підлеглими. Щоби їм після серйозної розмови зі мною було приємно і щоб вона мотивувала до хороших показників спільної справи”.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Щоб переглянути додані коментарі до даного матеріалу потрібно оплатити ваш профіль.
Перейти до оплати
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час
Останні новини
Успішна команда КонтактЦентру в Луцьку. ФОТО
16 травень, 2016, 21:19