Ревень, Княгининок, Благодатне - нові назви для волинських сіл

Ревень,  Княгининок, Благодатне - нові назви для волинських сіл
Верховна Рада України перейменувала два населених пункти Волині.

Відповідний проект постанови №4085 «Про перейменування окремих населених пунктів та районів» депутати затвердили на засіданні у четвер, 19-го травня, - повідомляє Волинська ОДТРК.

Нові назви отримали село Жовтневе Володимир-Волинського району, село Маяки Луцького району. Село Жовтневе спочатку пропонували назвати Ревень, однак в доопрацьованому проекті постанови з’явилася інша назва – Сусваль. Саме таке прізвище мав мешканець цього села, 24-річний Петро Сусваль, який загинув в зоні АТО. Село Маяки народні депутати перейменували на Княгининок.

Невдовзі нову назву має отримати ще один населений пункт Волині – селище Жовтневе Нововолинської міської ради. Нагадаємо, його мешканці пропонували назвати населений пункт Благодатне. Цю ініціативу підтримали і на громадських слуханнях.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так вже назвали - БЛАГОДАТНЕ! Чи через тиждень знову переназвуть?
Відповісти
Ревень то Лепеха по нашому?
Відповісти
Ревень, то ромбамбар
Відповісти
На...я Маяки переіменовували???
Відповісти
Княгиненок????ДА явно шось курять у ВР .А що Маяки це щось не те???????
Відповісти
Наскільки я знаю, колись Маяки, так і називались...
Відповісти
Поцікався історією свого краю, Вася...
Відповісти
Я народився в Маяках і це вже моя історія ,не хочу як з-за Польщі
Відповісти
Княгининок - це історична назва села. А хочеш по-совітськи - вальош під мавзолєй
Відповісти
Та хата ,що на фото знаходиться в історичній "Камянці" ,а не Княгиненку , а Анонімка-це ім"я яких часів ,тоді наше село як називалось,
Відповісти
Що ви будете говорити, коли будете переоформляти свої документи, стояти в чергах, платити гроші
Відповісти
Я взагалі проти будь-яких переіменувань ,це роблять глибоко нещасні люди ,які не уважно вивчали історію
Відповісти
Та за Польщі назва була Княгинінок!До Польщі- Княгининок!
Відповісти
Це чеське село. Вчи історію.
Відповісти
На скільки я знаю, на громадських слуханнях громада не погодила зміну назви села Маяки,а депутат Кмитко Анатолій зареєстрував цю назву самоправно.
Відповісти
Давайте всі дружно Кмитка Анатолія будемо називати Вася, бо я так хочу!
Відповісти
Не будьте баранами! де це так можна самоправно реєструвати?)
Відповісти
Княгинино
Город в России

Красные Баки —Поселок городского типа в Нижегородской области России. Административный центр Княгининского района и городского поселения Город Княгинино, включающего также деревню Горшково. Википедия
Відповісти
Благодатне?...хахахахаха
Відповісти
Краще б людям підвищили рівень життя ніж таким займатись. То у нас в Україні багато імен російських то теж мінятичи як ?
Відповісти
Вже тиждень, як Благодатне.
Відповісти
А що сходи жителів села вже нічого не варті? В Маяках було рішення проти перейменування. Все для людей і заради людей? В Маяках діти співали гімн школи-"Школа моя Маяківська..." А тепер, дітки - спробуйте заспівати!?
Відповісти
Не з того починаємо "покращення" , панове!В когось маніакальний зуд..
Відповісти
Натка, твоя мама чи бабця ходили в Княгининську школу, правда, якщо вони не з Локач чи з Ратного
Відповісти
як можна перейменовувати назви населених пунктів, якщо народ проти цього? чи думка більшості нікого не цікавить? народ ніщо? Шановний Кмитко Анатолій, для того, щоб відновити хоча би історичну справедливість, відновіть справедливість в собі (це стосується також тих, хто не рахується з думкою громади).
Відповісти