Після судового засідання Волошин отримав у обличчя. ФОТО

Після судового засідання Волошин отримав у обличчя. ФОТО
В Окружному Адміністративному суді відбувся суд у справі одіозного Олександра Волошина щодо його поновлення на посаді.

Чергове засідання відбулося 19 травня, - повідомляє ВАР.

Подальшу долю скандального екс-заступника начальника управління по боротьбі з економічною злочинністю у Рівненській області Олександра Волошина визначали судді Руслан Денисюк, Оксана Андрусенко та Андрій Ксензюк.

До слова, «підтримати» майора після пікетування військової прокуратури прийшли учасники бойових дій та активісти.

Адвокат Волошина подав клопотання про перенесення розгляду справи для ознайомлення з новими матеріалами. Суд підтримав клопотання екс-заступника.

Після завершення засідання активісти чекали екс-міліціонера під судом і проводжали його криками «Ганьба». Після чого між Волошином та військовими виникла словесна перепалка, у результаті чого одіозний міліціонер отримав у обличчя.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак попросив Волошина не провокувати натовп і піти.

Тож наступне засідання відбудеться 26 травня о 9:45.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Просто подивіться на обличчя цих активісті та "учасників АТО"
Відповісти
що нема в них пояса за 300 баксів як в волошина?) який напевно чесно заробив на нього)))
Відповісти
Сергій Козака знаю ще зі служби в армії, дуже розумний і вихований офіцер.
Відповісти
Ні в якому разі не захищаючи Волошина, оскільки він і мені, як людина, не подобається, а тому надіюсь у його позові буде відмовлено, слід відмітити, що він, як і кожний громадянин України, має право звернутися до суду, з метою захисту своїх прав та інтересів, а суд, зобов"язаний вирішити його вимоги, відповідно до закону. Дії ж так званих "активістів", у даному випадку, у всьому, демократичному світі, визнали б як тиск на суд, та притягнули б їх до кримінальної відповідальності. а тому, шановні заінтересовані і не дуже особи, дайте суду, спокійно, відповідно до вимог Закону, винести рішення у цій справі.
Відповісти
це все вірно якщо чесна судова система, а не така як в нас. А якщо кругова порука і все купується то як в цьому випадку діють в демократичних країнах??????
Відповісти
Ну нарешті.Давно потрібно було це зробити!
Відповісти
а як по вашому мають виглядати активісти і учасники АТО?
Відповісти
сідай 2!
Відповісти
Повністю підтримую хлопців! Це вже просто знущання над людьми. Шкода шо мало дали!!!

Хочеться що б було більше інформації про такі акції до, а не після я б прийшов підтримати хлопців!!!
Відповісти
Цікаво як будуть кваліфікувати дії Хероя, який зацідив в обличчя Волошину в громадському місці? Якщо бути суворим юристом то це не адміністративна, а кримінгальна стаття і не потрібно ліпити відмазку типу: Я так виражав свою громадську порзицію!!"ю Якщо так, то давайте будемо давати один одному в обличчя
Відповісти
Я думаю Волошин збриє за мирову тисяч 10 баксів, а якщо ні то вояка отримає роки 3 реально. Повірте з його звязками це можливо.
Відповісти
за ляща кримінальна відповідальність?))) йдіть лікуйтесь пане суровий юристе))) в нас би вже півлуцька сиділо)))
Відповісти
А ШО ТІЛЬКИ РАЗ ДАЛИ В ПИКУ ШКОДА НУ НІЧОГО ХАЙ ЩЕ ПРИЇЗДИТЬ ДОБАВЛЯТЬ.
Відповісти
Вовк приходь під суд і тобі заїдуть. І НЕ РАЗ!
Відповісти
спецом прийду просто що б харкнуть в цього волошина
Відповісти
херой в інтернетах мичать?) скажи це їм в лице сцикунець
Відповісти
видно тобі вже заїхали що ти так нализуєш волошину
Відповісти
Думаю якщо отримав по мордасам від АТОшників значить було за що.
Відповісти
Я сам мент,Волошин один із нас,мали ми вас в одне місце:)Сам мені сказав,скоро все буде ОК.
Відповісти
Не знав би Волошина в лице, подумав би що він один із цих"активістів". Один до одного і у всіх гроші в очах. За ідею так не борються. Типові гопники.
Відповісти