Дві автівки не розминулись у Луцьку. ФОТО

Дві автівки не розминулись у Луцьку. ФОТО
На перехресті вулиці Огієнка і 8 березня у Луцьку трапилась аварія.

Про це 29 серпня повідомили користувачі «Луцької дошки».

Зіткнення не вдалось уникнути водію пікапа «Таврія» і власнику автівки «Шевроле». На місце пригоди прибули працівники Державтоінспекції.

У прес-службі міліції пообіцяли оприлюднити подробиці аварії 30 серпня.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Таврия вроде на главной, а Шевроле должен был уступать.
Відповісти
Якраз навпаки. Шевроле рухалось по головній, Таврія вискочила з другорядної. Дуже дурне перехрестя. Шкода власника Шевроле Орландо - нова машина. А де друге Шевроле - щось на фотографіях не видно?
Відповісти
На цьому місці постійні аварії, а влада і міліція як завжди костатують факт, а робити нічого не роблять
Відповісти
Обычный перекресток, главная дорога и второстепенная, есть знаки "Уступи дорогу". Надо просто выполнять ПДД.
Відповісти
так, потрібно виконувати ПДД, а ще варто поставити у даному місці патрульний автомобіль ДАІ (визначити дане місце як аварійно-небезпечне) і поставити на другорядній дорозі знак "Стоп". Правда такі заходи ситуацію не змінять, потрібно ще нашим водіям поважити один одного і навіть коли хтось не правий уступити йому
Відповісти
Шевроле було два, вони рухались по головній, а дамочка вилетіла на таврія чобітку з 8 березня навіть не зупиняючись перед перехрестям і знаком уступи дорогу зі швидкістю більше 70км/год,і влупила спочатку одну шевроле, котре від удару відкинуло в дерево а потім інше котре бачачи, що буде діло.. вже майже пригальмувало, та це не спасло його бампер..
Відповісти
шановний Son, на мою думку ваші ідентичні коментарі, в двох статтях по цій аварії силно "пахнуть" кумівством з власником шевроле білого, чи ви свідок? були на місці аварії? давали свідчення працівникам ДАІ?
Відповісти
не згідний, власник шевроле летів шалено, от вона його і не побачила
Відповісти
як можна писати хто винен не знаючи подробиць???? дамочка, шановний їхала явно не зі швидкістю 70 км, бо тільки но рушила з другорядної дороги!!!! а от власник шевроле летів як ненормальний і побачити його в долі секунди було неможливо просто, а писати наклепи дуже погано, в другу машину жінку відкинуло ударною хвилею з якою її влупив джип
Відповісти
цікаво якось так влупив - задньою дверкою.
Відповісти
Панове, мене просто вражають ваші переписки, особливо дратують коментарі "Taren", "тол" і "мега" - швидше за все вас там не було, а попридумувати і загострити ви мастаки...
Розвію ваші усі перепалки, оскільки був свідком даної аварії. Насправді все було так:
на перехресті вулиць Огієнка - 8Березня жінка, яка була за кермом Таврії (чобіток), виїжджаючи з другорядної вулиці вдарила Шевроле Орландо, яке рухалось по головній вулиці. Зауважую, Шевроле не могло летіти, оскільки приторможувало на ямці у місці стічної каналізації (водії знають як там підкидає машину). А от якраз Таврія навіть не збиралась приторможувати і уступати дорогу. Не знаю, що у той момент відволікло жінку від зосередженні на знаку "уступити дорогу", але саме вона влупила в лівий бік Шевролєта. (До речі, до уваги "мега", Орландо - це мінівен і аж ніяк не джип). Від даного зіткнення Орландо відкинуло в дерево, а Таврію розвернуло і зупинило за допомогою бампера іншого Шевроле - Лачетті, яке рухалось також по головній назустріч Орландо (причому водій Лачетті також бачив усю цю картину і на момент зіткнення уже зупинився).
Аварія - це звичайно проблема, адже нанесені матеріальні збитки і попереду довготривалий ремонт. Добре, що всі живі лишились (хоча і не обійшлось без звернень до лікарів).
Хоч і жінка винна у даній аварії, але напевне переживаю за її стан найбільше, бо чув, що вона вагітна. Сподіваюсь, що стану здоров'я її майбутньої дитини нічого не загрожує.
Відповісти
Відповісти