Новий швидкісний потяг курсує з Луцька до Києва

Новий швидкісний потяг курсує з Луцька до Києва
З Луцька до Києва запустили новий швидкісний потяг.

Тепер дістатись з одного міста до іншого за 6,5 годин, - про це інформує Департамент інфраструктури та туризму Волинської ОДА.

Квиток на такий потяг коштуватиме від 95-ти гривень.

Відправлення з Луцька о 06:35 годині, прибуття ж до Києва о 13:06.

З Києва потяг відправляється о 16:25, до Луцька ж прибуває о 23:18.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ТА ТО КРЕЙСЕРСЬКА ШВИДКІСТЬ - 61 КМ\ГОД. ПЕРЕМОГА НАД 19 СТ.!!!
Відповісти
Новина-супер!Куди вигідніше,ніж
маршруткою.Давно пора було так зробити
Відповісти
Ночной потяг удобнее.
Відповісти
чим зручніше???в 6 ранку приїхати на вокзал й сидіти чекати ???
Відповісти
Який потяг?"Приліпили" вагон до Київ-Варшава.
Відповісти
знаеш скільки вагонів в київ варшава?????кажу тобі 2-3 й ціна з Луцька до варшави 1700 грн!!!! так що це той потяг приліпили до електрички
Відповісти
ОДА... да-да...
Поїзд ходить з грудня, а ОДА-дада разом з ВолиньПост зробили гарячу новину" і "банять уважних читачів.
Відповісти
Завтра можна запускати новину "З Києва до Луцька запустили новий швидкісний потяг".
Відповісти
І з Києва він відправляється не о 16:25, а о 16:48, а прибуває в Луцьк не о 23:18, а о 23:16.
Ганьба журналістам, які пишуть неправдиву інформацію інформацію, лініються її перевірити.
Не обманюйте людей, які повіривши вам, можуть спізнитись на потяг.
Відповісти
кому він потрібний вдень?
перенесіть його на ніч і зробіть швидшим
Відповісти
Не коштуватує,а коштуватиме.
Відповісти
незручний графік для тих, хто у Київ їде по справах
Відповісти
а чим не зручний в 13 год ти вже в києві до вечора всі справи вирішити легко.й ціна в 2 рази дешевше маршрутки й той самий час в дорозі.
Відповісти
ти диви який експрес так і коняку обігнати можна.
Відповісти
ну то їдь роздовбаною маршруткою в 2 рази дорожчей і такий же час в дорозі
Відповісти
Отличный поезд,особенно для тех,кто едет с пересадкой.Удобно и комфортно,Сидячие места.Можно и чаю выпить в любой момент.
Відповісти