Водій Тойоти протягнув дорожника по асфальту

Водій Тойоти протягнув дорожника по асфальту
Працівника, який виконував ремонтні роботи на трасі Луцьк ‒ Львів, водій чорної Тойоти Ландкрузер протяг близько 200 метрів по асфальту.

Про це повідомляє Andi Olkhovy на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляється, 30 травня 2016 року о 18:00 на автомобільній дорозі Луцьк-Львів водій чорної Тойоти Ландкрузер (номерний знак АС7755ВА) та ще двоє його компаньйонів, проігнорувавши сигнали регулювальника, намагалися проскочити через зону виконання робіт.

Отримавши зауваження від працівника дорожньої фірми, водій та його пасажири затягнули чоловіка до половини в автомобіль і 200 метрів протягнули ногами по асфальту! Авто зареєстроване на Тарарая Олега Васильовича, мешканця с. Губин Горохівського району.

"Ось так професія дорожника переходить до розряду смертельно небезпечних! Клопочуся перед автомайданом про захист працівників дорожніх організацій!! Друзяки, допоможіть припинити це безчинство!" - йдеться в дописі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це бидло треба на самосуд, під каток, з компаньйонами,з машиною, на очах таких же мажорів
Відповісти
Фермери срані!Якщо йому нічого ніхто не зробить,то люди одумайтесь і дайте цьому клоуну вже трохи відчути себе земним...
Відповісти
то це той Тарарай що у селі Городище-2 Луцького району збив хлопця і втік http://www.volynpost.com/news/61793-u-seli-gorodysche-2-na-smert-zbyly-nepovnolitnogo,той що по Луцьку куралесів на "Порше" http://horohiv.com.ua/News/Article/308 В ПЕКЛО ЙОМУ ДОРОГА!!!
Відповісти
Хлопця збив не Тарарай, мажор з Горохова Гайк
Відповісти
а це його товариш
Відповісти
вкадати в яму ту тойоту, щоб "спустилось" бидло на землю
Відповісти
Мені здається, чи ім'я власника авто занадто часто висвічується в новинах такого роду? Тарарай вже надто відомий в дорожніх пригодах
Відповісти
ана, це той малолєтній автоандон
Відповісти
Оце чмо https://vk.com/id55935288 ніхто не може поставити на місце?
Такі не розуміють ні законів ні порядку, вони розуміють тільки грубу фізичну силу застосовану проти них. І будь ти хоч на Тойоті, хоч на космічній ракеті, нарвешся колись на таку людину (людей). Поїдь в Любомль чи Ковель покозиряй так, місцеві контрабандисти швидко на місце поставлять.
Відповісти
А ти можеш? то постав, герой
Зроби добру справу
Відповісти
Звичайно що можу, і ставлю, треба буде і тебе поставлю.
Відповісти
Правильно!Йому руки ті відірвати треба та ноги!
Відповісти
Таких сволот треба було переіхати катком .
Відповісти
https://vk.com/id55935288
Відповісти
Оце чмо
Відповісти
МАЖОРИ З горохова. НАСМІШИЛИ. чмошніки горохові. це уж точно автоганд=ни
Відповісти
Найсмішніше,що в даній ситуації Тарарай взагалі не фігурував.І машина не його була.Ви в того дорожники запитайте,обізнались,а ви тут його "порішати" хочете.Дописувач дав офіційну відмову від показів,це не той номерний знак,він щось переплутав
Відповісти
це тарарай сам пише?????чи так налякали того,що він відмовився вже???
Відповісти
Найсмішніше,що в даній ситуації Тарарай взагалі не фігурував.І машина не його була.Ви в того дорожники запитайте,обізнались,а ви тут його "порішати" хочете.Дописувач дав офіційну відмову від показів,це не той номерний знак,він щось переплутав
Відповісти
Поки що земля ще носить таких покидьків як старий тарарай. На жаль ця земля ще й кормить хамовите кодло. Звик старий, щоб йому вклонялися бідніші. Хоча і в Губині з твоєї поведінки насміхаються. Луцьк-не Губин, тут дорогим авто ( ML AC 4111 BI чи то Панамерою, чи то Туарегом) ти не здивуєш людей, а ось за звичну тарараївську поведінку можеш із своїм тупеньким Олежиком впасти на колінця. І не зможеш ти прижитися в Луцьку навіть маючи скромну хатинку на Горіховій 1а в р-ні 13 школи. І відвернуться від тебе ті ким ти так хизуєшся і козиряєш, бо вони справді поважні Люди. І Фонд 2014 не врятує твою ситуацію. Історія показала-Хам будь-якого рівня буде наказаний, а твій рівень, Вася Васильович, значно нижчий ніж ти собі там накрутив ;)
Відповісти