«Волинь» вдома здобула довгоочікувану перемогу. ФОТО. ВІДЕО

Луцька футбольна команда «Волинь» вдома перемогла харківський «Металіст» з рахунком 2:1.

Поєдинок 8-го туру української Прем'єр-ліги відбувся 2 вересня в Луцьку.

На початку гри команди виглядали мляво і грали переважно в центрі. Але перший удар по воротах хрестоносців харків'яни зуміли перетворити в гол. Його у ворота «Волині» реалізував Вілліан Гомес на 18 хвилині.

Згодом гравці луцької «Волині», Ерік Бікфалві та Даніель Суботіч, під час першого тайму не тільки зрівняли рахунок, а й перевершили його – рахунок 2:1 вдалося зберегти луцьким футболістам і до завершення матчу.

За словами головного тренера харків'ян Мирона Маркевича, команда не встигла відновитися після попереднього поєдинку.

«Лідери не показали, що можуть. «Волинь» хотіла більше виграти, то і виграла. Вітаю з перемогою», - зазначив тренер.

Головний тренер червоно-білих Анатолій Дем'яненко зауважив, що «Волинь» психологічно підтягнулася. Футболісти не боялися грати.

Так, у турнірній таблиці луцька команда тепер має 11 очок і перебуває на 9 місці.