Веслувальник з Ковеля здобув перемогу на дорослому Кубку Світу. ФОТО

04 червня 2016 року вперше 18-річний ковельчанин Богдан Чабан піднявся на п’єдестал дорослого Кубку світу, який проходив у Монтемор-у-Велью (Португалія) разом з Бориславом Бизу з Южного, перемігши всіх суперників на дистанції 200 метрів в каное-двійці.

Це була феєрична, прекрасна, переконлива перемога над дорослими суперниками, адже екіпаж зі старту гонки не дав ні єдиного шансу іншим на перемогу та показав достойний результат - 39,832, - повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Також спортсмени в каное-двійці показали непоганий результат на дистанції 1000 метрів, потрапивши у фінал з другим результатом, та фінішували в підсумку дев’ятими.

Це перший сезон, де Богдан в екіпажі з Бориславом виступають серед дорослих.

Нагадаємо, що в минулому році ці спортсмени завоювали медалі в чотирьох видах програми юніорського чемпіонату світу, який також проходив в Монтемор-у-Велью (Португалія).

До відповідальних міжнародних стартів спортсмена готували заслужені тренери України Василь Прохорук та Федір Семенюк. Бажаємо спортсмену і тренерам наснаги до звершення нових рекордів та яскравих перемог!