В нових слідчих поліції буде зарплата від 10 тисяч гривень, - Аваков

В нових слідчих поліції буде зарплата від 10 тисяч гривень, - Аваков
Голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, скільки будуть заробляти нові дільничі офіцери та слідчі.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, підбиваючи підсумки реформи відомства, повідомляє канал 24.

Зокрема, він повідомив, що Міністерство внутрішніх справ України оголосило набір дільничних поліцейських і слідчих у Київській області.

"Так, ми вимогливі: відбір є непростим. Але тих, хто пройде конкурс та обов'язкове навчання — як переатестованих, так і нових співробітників — чекає нова форма, повага та довіра суспільства, і пристойна зарплата: дільничні офіцери отримуватимуть від 6 тисяч гривень, слідчі — від 10 тисяч гривень," — зазначив очільник МВС.

Також, за його словами, планується, що на Київщині буде відібрано 250 дільничних, після чого відбір буде проходити в інших областях. Очікується, що в Україні будуть працювати 9 100 дільничних поліцейських і 10 500 слідчих.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А попки в мусорів не злипнуться?
Відповісти
Не злипнуться
Відповісти
а клею налити ?
Відповісти
там не платить ніхто таких грошей. там заробітна плата розділена на частини! оклад+за посаду+нічні зміни, яких в місяць десь буде 5 - це ще 35% від вище вказаної суми( десь ще 1000грн) и вийде 4000грн, а все інше - премія, яка видаеться на розсуд начальства! так що і тут натягли громадян! хитро все прописано! Є документи офіційні де все всказано, за що ,скільки іт.д.
Відповісти
2016 рік 10000грн = 400$ в 2012 році зарплата 3700 грн = 435$ Хто кого дурить і що підвищує????
Відповісти
СЬОГОДНІ МІНІМАЛЬНА ПЕНСІЯ 43$ , А В 2012 БУЛА 100$
Відповісти
слава майдану
Відповісти
а ЦІНИ НА КОМУНАЛЬНІ ДЛЯ ВСІХ ОДИНАКОВІ ХТО 500 ТИСЯЧ І ХТО 1000.О ГОСПОДИ ДОПОМОЖИ
Відповісти
Ну що домайданувалися?
Відповісти
Завжди так не буде
Відповісти
щоб не було ще гірше. А забув- Слава хероям)))
Відповісти
Згідний, боюсь думати, куда вже гірше?
Відповісти
та вже гірше від бандюковичів не буде
Відповісти
Та не має там такої заробітної плати!
Відповісти
Вже Ека так порядок навела,що пятами накивала.ЩЕ 1 залишилась.І повернуть нормальних ГАЇШНИКІВ.
Відповісти
та їм хоч мільйон дай. вони все-одно нічого робити не хочуть
Відповісти
Та не має там 8000грн і більше ви що!?Це все неправда! оклад в середньому 600-700грн+ за помаду ще 2470грн и того виходить 3070грн,ну 35%(нічні зміни) від цієї суми, десь накиньте ще 1000 и всього разом 4000ргн.А все інше - це премія, яку можуть дати , а можуть і не дати!По суті ставка повинна бути не менше 8000грн( ну це для патрульних)! Є офіційнф документи де все зазаначено! Постанова КМУ № 988 якщо не помиляюся.Я не бачу сенсу працювати за 4000грн! Це не заробітна плата! А пенсия яка буде? Вона нараховуеться тільки із ставки, тобто з окладу. Все хитро продумано! А всі біжать в ту поліцію. Там робити нічого...Ви спитайте скільки вже звільнилося з неї?!
Відповісти
В 2017 году Харьков
У следователей - 10500 грн
у оперативных работников - 9500 грн
у инспекторов (участковых и т.д.)- 6500 грн
у всех равные зарплаты (например, инспекторов) независимо от звания и выслуги лет (уравниловка)
Відповісти