У Луцьку протестуватимуть проти Путіна

У Луцьку протестуватимуть проти Путіна
У п'ятницю, 10 червня, о 18:00 год українська громада Європи, Канади і США збирається на глобальний мітинг: ‪#‎StopPutinsWarInUkraine‬.

ГО "Автомайдан України" та Луцьк доєднується до міжнародної та глобальної акції "StopPutin Stop WAR in Ukraine: Global event / Mіжнародня акція“, - повідомляють активісти на сторінці у Фейсбук.

"За останні дні – щодня є вбиті і поранені громадяни України, і не тільки військовослужбовці: від постійних обстрілів страждають і місцеві мешканці, серед яких є діти", - йдеться в дописі.

В Луцьку маніфестація пройде на Театральному майдані біля пам'ятника Лесі Українки, початок о 18:00.

Після демонстрації кілька активістів із різних країн Європи розпочнуть в Німеччині голодування.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Після демонстрації кілька активістів із різних країн Європи розпочнуть в Німеччині голодування. --- і шо толку?
Відповісти
Так як "Надія" голодувала? Досить вгодовано виглядає не путінських харчах.
Відповісти
И что даст сие мероприятие. по-моему Путлеру совершенно безразлично
Відповісти
Путiн в курсе?
Відповісти
Він обіцяв приїхати особисто подивитись на цей протест.
Відповісти
Дебилiв все бiльшае та бiльшае... А була надiя на ато...
Відповісти
Кремлівського виродка потрібно судити в Гаазі за вбивсьво 10 тисяч українців та окупацію.
Відповісти
Потрібно чи непотрібно - хватит кидать лозунги. это всё без нас решают
Відповісти
вас в расєї то зрозуміло що без вас рєшають, але не треба свої валянки до всіх приміряти.
Відповісти
А суддею в Гаазі має бути леді Гага
Відповісти
Щось переплутали чи забули організатори, військові дії в Україні почав не Путіні! В нас в Україні від того і біда, що історію ніхто не знає і не пам'ятає. От коли Порох америкоеврорадників відправить додому, офіційно закінчить АТО і поки ще живі хлопці поїдуть відпочивати, от тоді і буде СТОП ВІЙНА.
Відповісти
здоровий глузд присутній!чудово сказано!
Відповісти
Скачемо...Кричимо...Міста і вулиці перейменовуємо...Пам'ятники руйнуємо...За 25 років незалежності життя поліпшилось?Ото ж бо й воно...
Відповісти
життя в Неньці просто бендеризувалося...
Відповісти
Відоме одне армєйськє правило-краще один раз вдарити, ніж десять раз громко пєрнуть.
Відповісти
Чекаемо на новий Iловайськ
Відповісти
и вы потом еще удивляетесь, что вас называют БЕНДЕРОВЦАМИ и ФАШИСТАМИ?? смешно если честно слушать о всех эти митингах и активистах...как по сценарию прям!! Вы на украинскую власть смотрите, наши еще хуже Путина...Путин для своей страны много хорошего делает и не важно что он делает по отношению к другим странам, на это уже не обращают внимание...а вызадайте лучше вопрос - что наша власть сделала для нас???? мы скоро будем только работать на одну коммуналку и хлеб....с каждым годом жопа в стране все больше, но зато митинги активно делаются и о ФАЛЬШИВОМ патриотизме много говорим... Хватит херней страдать
Відповісти
"Путин для своей страны много хорошего делает и не важно что он делает по отношению к другим странам"...
ви точно адекватні?
бо якщо я буду любити свою жінку і дітей та робити багато хорошого, а вас, юлия, чисто по сусідськи ходити щодня гвалтувати, то ви теж будете мене радісно чекати в дверях і не просити нікого не звертати на це увагу?
Відповісти
бедненькая Савченко год голодовала, а потом вдруг задекларировала доходы на 400тысяч...интересно знать откуда это они))))) аж противно уже от этих митингов и псевдо-патриотов.... хоть Путин и сволочь редкая, но для своей страны он делает очень много - не то что наши! Наша власть только делает вид что хочет помочь стране, а на самом деле только набивает карманы....думайте уже мозгами, а не жопой,люди... не против Путина надо митинги устраивать, а против наших псевдо-патриотов во власти
Відповісти
привет киселев, расскажи нам сказку про хорошего путина и толпы бесчинствующих бандеровцев, а то скучно как-то))
денег нет, медведев сказал, спасибо путину, ну и хорошего настроения, ура, читатель)
Відповісти
А пiсля манефестацii всi разом в Киiв на гей-парад!
Відповісти
і шо багато оленів прийде ? Мабуть даватимуть чоколяди Рошен липецької хвабрики і халявний квиток на парад під-рів. Путін хавайся.
Відповісти
Смішно таке читати, протести проти путіна важливі. А те що тарифи зростуть з липня ще у двічі,хоча до того вже зростали не раз!!! То може це важливіше, чи ви хочете щоб пенсіонери повмирали, а діти росли дистрифіками чкрез відсутність ноомального харчування?!!! Чи такі протести для того щоб відволікти всіх від реальних проблем!!!!
Відповісти