На нардепа з Волині скоїли замах

На нардепа з Волині скоїли замах
У Луцьку невідомі намагалися викрасти сумку з автомобіля народного депутата Ігоря Лапіна.

Інцидент трапився в четвер, 9 червня, о 8:15, – повідомили у прес-службі депутата.

В дворі будинку двоє невідомих людей, намагалися викрасти сумку з автомобіля Ігоря Лапіна. При спробі втечі невідомі стріляли в бік депутата з вогнепальної зброї.

З метою захисту життя у відповідь Ігор Лапін застосував зброю.

На місце події викликали правоохоронців. Наразі ведуться слідчо-оперативні дії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мало, треба було мочити...
Відповісти
Да кому он нужен?!! Это же не Кеннеди или Брежнев ))) да и не наркобарон какой-то
Відповісти
что-то там на Черновола возле его дома я не заметил сутра ( в 8.40) полицейских. поди незначительную бытовую попытку кражи "раздули" до уровня покушения - ПИАР однако
Відповісти
кого мочити?
Відповісти
а вам кого більше подобається?
Відповісти
В сумці було бабло за бурштин?
Відповісти
Які нардепи - така і злочинність...
Відповісти
Такий депутат-пройдисвіт нікому не потрібний. Потрібна була сумка з баблом. Трба писати правильно: на сумку нардепа був скоєний "замах".
Відповісти
кого мочити: злодія, нардепа, сумку з грошима?
Відповісти
не сумку то точно.
Та і злодіїв також.
Відповісти
Правильно зробили.
Відповісти
нападники
Відповісти
Якісь недолугі нападники. Треба було "контрольний" в дупу та в бошку
Відповісти
ТІ, ХТО 24 РОКИ У ВЛАДІ ВСІХ РІВНІВ ТИМ ТІЛЬКИ І ЗАЙМАЮТЬСЯ, ЩО НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, А ЗЛОВЖИВАЮТЬ ВЛАДОЮ І КРАДУТЬ З БЮДЖЕТІВ ДО ЯКИХ ХТО МАЄ ДОСТУП...СКІЛЬКИ ХТО МОЖЕ НА СВОЇХ РІВНЯХ ВКРАСТИ І АФЕРИ КРУТИТИ ТАК І ЗЛОВЖИВАЮТЬ !!! ЗЛОДІЇ І БРЕХУНИ ОДИН ОДНОГО ПОГАНЯЮТЬ І ПОКРИВАЮТЬ 24 РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ... КОРУПЦІЯ І БАНДИТИЗМ В УКРАЇНІ ЗАШКАЛЮЮТЬ !!!
Відповісти
ТІ, ХТО 24 РОКИ У ВЛАДІ ВСІХ РІВНІВ ТИМ ТІЛЬКИ І ЗАЙМАЮТЬСЯ, ЩО НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, А ЗЛОВЖИВАЮТЬ ВЛАДОЮ І КРАДУТЬ З БЮДЖЕТІВ ДО ЯКИХ ХТО МАЄ ДОСТУП...СКІЛЬКИ ХТО МОЖЕ НА СВОЇХ РІВНЯХ ВКРАСТИ І АФЕРИ КРУТИТИ ТАК І ЗЛОВЖИВАЮТЬ !!! ЗЛОДІЇ І БРЕХУНИ ОДИН ОДНОГО ПОГАНЯЮТЬ І ПОКРИВАЮТЬ 24 РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ... КОРУПЦІЯ І БАНДИТИЗМ В УКРАЇНІ ЗАШКАЛЮЮТЬ !!!
Відповісти
А в сумці були гроші на нові квартири в черговій новобудові?
Відповісти
бачу зборисько прихільників і ботів палиці все збільшується..скільки петрович вам платить????
Відповісти
Замах на вимах! :)))
Відповісти
Кому він потрібен Кенеді бля..., це може чоловік якоїсь баби стріляв з розврат
Відповісти
Це він стріляв, а щоб за сраку не взяли і пропіаритись написали "лизуни" що в нього.Кому він потрібен. Наступна стаття про Романюка чи Гудзя щоб не відставвати.
Відповісти
Понаїхали чорножопі, гнати їх треба!
Відповісти
в шию і копнями в дупу гнати цих сухофруктів.
Відповісти
Лапін має право на носіння вогнепальної зброї? А на її застосування? Цікаво яке рішення з даного приводу приймуть правоохоронці?
Відповісти
На Арцеулова сьогодні стріляли новобудові.
Відповісти