Луцькі муніципалі вночі демонтували кілька кіосків

Луцькі муніципалі вночі демонтували кілька кіосків
У Луцьку муніципали муніципали незаконно встановлені тимчасові споруди. Про це йдеться в повідомленні на сторінці департаменту у Фейсбук.

Повідомляє VIP.

За інформацією структури, вони проводили відпрацювання на проспекті Соборності,11, де попередньо виявили незаконні кіоски, павільйони та інші споруди.

«Так, приблизно об 23:00, 8 червня розпочався демонтаж незаконних ТС на проспекті Соборності,11в ( біля колишнього ресторану Піраміда)», ‒ йдеться в повідомленні.

Муніципали демонтували 3 конструкції. Один павільйон підприємець погодився розібрати самостійно.

«Дякуємо Патрульній поліції міста Луцька, Самообороні та працівникам слідчо-оперативної групи за чіткість, злагодженість, компетентність та допомогу. Шановні мешканці міста, тепер ви можете рухатись без перешкод по тротуару і вам не заважатимуть зонтики, підставки, ятки, ящики тощо! Працюємо на користь громади міста!!!» ‒ інформують муніципали.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ото муніципали мунпицали,
Відповісти
Молодці.
Відповісти
Такі козли як і ти
Відповісти
Мурка зі своїми ментами вже вдень боїться. Банда.
Відповісти
То шо там "муніципали муніципали"? Срали-мазали?
Відповісти
Дякуємо, муніцибали. Знесіть ще Карабас. Така тіснота, що пройти не можна. І теж бажано вночі, щоб менше заважати перехожим.
Відповісти
Обовязково знесемо, але після виборів мера. Ще й запросимо всіх, хто погодиться допомогти. За ніч по цеглині розберемо.
Відповісти
Ото ж бо.Там на тротуарі влаштували зону для перекуру і це ні кого не хвилює,та ще й в центрі міста.
Відповісти
Краще б розігнали тих тьоток біля "Сови", що самогонку продають...
Відповісти
А куди їх звозять? Чи можна там домовитися з власником щодо купівлі одного на дачу?
Відповісти
"Верх держала баба звали ее Мурка..... "2
Відповісти
Повернулись 90-ті.... Ніхто не задумується скільки людей залишилось без роботи. В нас в країні все так ідеально, що тільки ці кіоски і заважають
Відповісти
Думає, що вона Господь... він її і покарає... потім такі як вона плачуться, не знають звідки болячки беруться на їхню голову...Дуже надіюсь, що вона заплатить за сльози інших людей. А місту ті кіоски зовсім не заважають.
Відповісти
Та невже! Все для зручності громадян? - А чому ж наші муніципали в першу чергу не потурбувалися про тротуари біля Старого ринку,що там ніде голці впасти?
Відповісти
Що за неподобство...що за влада...люди залишились без робочих місць...жах!!!!
Відповісти
А поліція не задумувалась що вони не допомагають жителям а навпаки шкодять? Жителі того району щоденно купували товари в тих кіосках, а підприємці надавали робочі місця і платили податки в державу.Я думаю звільнену площу дуже швидко заполонять бабусі з квітами та ягодами,невже і їх вивезуть?) І ще питання - а чому ж решту квіткових кіосків залишили? - вони що не заважають рухові жителів?)
Відповісти
Приїхали вночі як злодії.Ніби все законно.А насправді попри рішення суду на користь власника вчинили беззаконня. Тай що для них рішення суду, вони давно самі своє рішення прийняли.Стережіться ! Бо скоро так вночі прийдуть і до вас а нова поліція не захистить.
Відповісти