Лапін вважає, що стріляв правомірно. ФОТО

Лапін вважає, що стріляв правомірно. ФОТО
На прес-конференцію щодо стрілянини, яку вчора, 9-го червня, влаштував народний депутат України Ігор Лапін, він скликав навіть правоохоронців.

Зокрема, заступник начальника слідчого відділу Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Андрій Глубіцький розповів, що вчора ввечері, 9 червня, на проспекті Грушевського в Луцьку поліцейські оперативно затримали двох громадян Грузії та вилучили автомобіль «Volkswagen Passat B5».

Щоправда, ні номерних знаків, ні одягу, ні гільз правоохоронці не знайшли.

"Згідно з попередньою інформацією, ці особи раніше притягалися до кримінальної відповідальності на території Грузії. Це пов'язано з крадіжками і грабежами. Також затримані, можливо, притягалися до відповідальності на території Луганської області, але цю інформацію ми перевіряємо", - сказав Андрій Глубіцький.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника кримінальної поліції у Волинській області Олег Шукалович запевнив, що нападників ідентифікували, і зараз вони знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання. Чоловіки - мешканці Одеси. Крім того, зазначив, що правоохоронці подали клопотання до суду, аби затриманих утримували під вартою.

Що ж до кількості гільз, які знайшли на місці події, то тут версії правоохоронців і самого Лапіна розходяться. Ігор Лапін каже, що зробив 6-7 пострілів.

"Спочатку було 2 постріли, а потім - черга", - сказав Лапін.

Він зазначив, що в обоймі пістолету "Форт" всього 15 патронів, з яких 6 він вистріляв напередодні у тирі, тож мало залишитися 9.

"Один патрон я показував, розрядив, і в обоймі був ще один патрон. Дев'ять мінус сім. Сім пострілів. Але я не рахував, скільки я стріляв", - сказав нардеп.

Вже пізніше додав, що куль в пістолеті не залишилося.

"Якби встигав ще стрельнути 10 разів, то стрельнув би. Тільки в обоймі більше не було", - заявив він.

Правоохоронці ж заявили, що на місці події вилучили 6 гільз, хоча вчора повідомляли про 7.

Лапін заявив, що він не стріляв на ураження, а лише по колесах автомобіля, за яким знаходився бетонний паркан.

"В чуже вікно, в чужих дітей мої кулі залетіти не могли", - додав він.

Правоохоронці ж запевнили, що наразі в процесі досудового розслідування вирішуватимуть питання про правомірність дій Ігоря Лапіна.

"З прокуратурою буде це погоджуватись", - кажуть поліцейські.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чому вiн менi такий гидкий.
Відповісти
тобі одній
Відповісти
а вам бібера подавай?)
Відповісти
1. Поймали? скорее "притянули за уши" иных овец
2. Стрелял законно? - так дайте мне пострелять (законно). я тож хочу пестиком побаловаться

Ну а по-серьёзному: пиарщик этот Лапин, а внутри - пустой, никакой
Відповісти
Пане ,Лапін,а в лісовому господарсті Волині Ви вже побороли корупцію? Так бралися, так бралися і десь пропали.
Відповісти
а в МРЕО ЯК ПОБОРОВ КОРУПЦІЮ ЯК БИ ВИ ТІЛЬКИ ЗНАЛИ
Відповісти
вже дозволили носити вогнепальну зброю? якщо так, то скоро будемо жити як на дикому заході, в часи золотої лихоманки..
Відповісти
Набрид вже той Лапін. Хоче добре пропіаритись, але не розуміє, що всі і так знають що все це фарс, оскільки немає чим ще привернути увагу до себе. Мусить щось робити, ось і придумав, але щось таке не логічне, що сам путається в показах, хоч в минулому був "адвокатом" "дуже серйозним", от і показує зараз свою "майстерність".
Відповісти
Він поборов корупцію в лісовому господарстві бурштин переправляє в польщу ось в чому причина перестрілкі а нам втирають дістали дістали дістали
Відповісти
Всі сидять та й думку гадають, як відмазати депутата від неправомірної стрільби..... )))))
До чого ж техніка дійшла... Це не техніка дійшла, а я сам......
Відповісти
так він стріляв у відповідь? якщо так то все правильно зробив...
Відповісти
Жаль що в тебе не попав
Відповісти
1. Не мЫкола, а Микола, навіть якщо розкладка клавіатури була на російській мові, то вийшло мІкола. А якщо ти москаль, то потрібно було б писати Николай.
2. Да, напевно жаль що мене не було... і він в мене не попав. Але мЫкола, почитай закон, коли і як можна застосовувати зброю. Своїми діями, він загрожував безпеці мирного народу із за БАРСЕТКИ !!! Радує те, що він не дістав Ф-1, який має по його словам носити в кармані, щоб вороги не дістали... А його нападники не отримали нагороду в 2 лексуса, які обіцяні (по його словам) з сходу України.!!!
Відповісти
візьми і почитай, вогонь у відповідь відкривати можна і нужна, а якщо ти рагуль закона не знаєш то не потрібно цим тикати в інших.
Відповісти
Потрібно було застрілитися, щоб не попасти в руки грузинам
Відповісти
Мабуть в Лапіна з рогатки стріляли.А може накурився чого.
Відповісти
О,це народний депутат.І хто за нього голосував.Два слова не звяже.
Відповісти
Лапін поганий............ а ті хлопці що посягнули на його майно, це прекрасні порядні люди???
Відповісти
Так бандиты ж грузинские и полиция тоже
Відповісти
Брехун.З чого в нього стріляли?Продемонструйте.Якщо ні,то на підставі чого він застосувув вогнепальну зброю в житловому кварталі.Може в нього глюки?Де свідки?
Відповісти
ГРУЗИНЯКИ З КІНЦЯ 80-Х В УКРАЇНІ БАНДИТИЗМОМ І РЕКИТОМ ЗАЙМАЛИСЬ , ТАК І ПО СЬОГОДНІ ЗАЙМАЮТЬСЯ... ТІЛЬКИ БІЛЬШ НАГЛІ І ЗБРОЇ ПОВНО МАЮТЬ...ГРУЗИНИ В УКРАЇНІ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШІ БАНДИТИ, ЯКІ ВТІКЛИ З ГРУЗІЇ ЗА БАНДИТИЗМ І В РОЗШУКУ ...гРУЗИНИ В УКРАЇНІ НЕ ПРАЦЮЮТЬ... А ТІЛЬКИ ГРАБЕЖЕМ, РОЗБОЄМ І НАРКОТОЮ ЗАЙМАЮТЬСЯ
Відповісти
Хлопці, це не глюк в мене дійсно щось в вухах стріляло, то я і почав палити із вогнепалу. Я херой там був, а коли там стріляли мене там небуло, бо я в неті мав вам про війну розповідати,я і наколку на плечі маю......
Відповісти
А що лапін курить?
Відповісти
Ну чим ви всi переймаетесь?!правомiрно стрiляв чи нi?!ви ж практично усi за нього голосувал!!! Ви самi собi обрали його!!! То можливо питаання не в його моралi, а нашому здровому глуздi!!!!
Відповісти