Найстильніший фешн-вечір з Андре Таном у Луцьку. ВІДЕО

Найстильніший фешн-вечір з Андре Таном у Луцьку. ВІДЕО
Вже вкотре у Луцьку відбулась презентація одягу від відомого українського модельєра Андре Тана. Цього разу дизайнер презентував свою нову колекцію осінь-зима 2016-2017 та вкотре продемонстрував весняно-літній одяг власної марки.

Ведучою вечору традиційно була Наталка Войтович, яка є й одним із організаторів заходу.

Окрім показів колекцій одягу, на гостей свята чекало багато подарунків від партнерів заходу, які можна було отримати під час конкурсів.

Про усе це та багато іншого дивіться у відеозвіті про фешн-вечір із Андре Таном від Богдана Коваля.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Особисто моя думка така :,,Цирк на дроті й збоку бантик''....Ігор - модель- сміх та й годі. А ведучий молодець,почав більше використовувати гумор...
Відповісти
Бантик у тебе з лівого боку. Сам би щось спробував добре зробити, а тоді коментував. Теж мені критик. Спробуй сам побудь моделлю, або ведучим, або хоч раз у житті організуй сам якесь дійство. Я теж прийду і подивлюсь, а потім буду коментувати.
Відповісти
Війна в Уквїні,хворих не лікують і.т.д.Задумайтесь
Відповісти
Ми війну не починали. Задуматися мають 450 депутатів та "иже с ними". Ми хочемо нормально жити, а не стогнати постійно.
Відповісти
Вже другий раз на цьому заході..Столи знайомих Войтович усі були прономеровані ( вони і лише вони могли брати участь у розіграші подарунків) на усіх інших вона плювала як завжди..На наступний раз зроблю відео..і закину у фейсбук..хай побачать,яка ця "проста" дівчина Войтович...
Відповісти
Значить, не ходи на такі заходи, щоб від заздрості не вмерти. А у Войтович можна повчитися... ну хоча б грамотності й вишуканості манер. Войтович - це справжня журналістка.
Відповісти
В кого там вчитися? Не смішіть)))
Повчитися в неї хіба що може баба з села, де в хаті нужника немає.
Відповісти
Я не є ані подругою ані знайомою Войтович, і наш столик виграв )))
Відповісти
а моделі...чому Ви пішли в модельний бізнес? я люблю фотографуватись...це капець!!!!!!!!
Відповісти
Ведучий молодець, відео получилось гарне)
Переможниці в червоному платті, як і войтовичці треба сертифікат на похудання подарувати, а не в салон краси. Дівчата, ви ж не старі, а ср*ки на табуретку не поміщаються)))
На рахунок пронумерованих столів, думаю правда, бо у нас все має свою ціну.
Відповісти
Аффтар жжєт ## про сракі не в бровь, а в глаз ))))))))
Відповісти
Ти ба...поозивалося гаддя .
Відповісти
Було б там кому, точніше чому заздрити, там плакати хочеться)))
Відповісти
Спочатку на свою сраку подивися, а потім інші міряй. Ще можна порівняти свій ніс, вуха, ноги та інші частини тіла з гарненькими дівчатками. А от мощі, себто худоба (що порівнюється із сухотами) в моді тільки для збоченців
Відповісти
Плюс волосся і зуби - це те що Є в гарної дівчини;)))))
Відповісти
О....о.... Вилізли какашки на білий світ. Коментують тут, що кому давати. Мабуть, у самої срака на табуретку не поміщається, от і сидить на сайті та й коментує все невдало.
Відповісти
Іра, мабуть належить до тих тихих помішаних, які самі не дуже вдалі по життю, а от коментувати можуть все. Заздрість - це велика сила. Живи дівчино з цим і далі. Але рано постарієш, бо заздрість точить людину зсередини.
А дівчатка (і Войтович, і дівчинка в червоному) дуже красиві. Є на що подивитися.
Відповісти
))))) дівчинка в червоному, давно ти вже не дівчинка, а старушка так аля за сорок, а може й більше
Відповісти
Зате я добре збереглася, що ти аж тут отрутою бризгаєш. А може ти не Ігор, а гей?!!! Бо що ти тут робиш серед бабства?
Відповісти
Лучанин1, 322, Лучанці, Наталочка, 404, Наталі, Ірині, Кобзар Віка. Один і той же IP adres. 
Не позортесь.
Відповісти
Наташа,перестань плюватись ядом. Вечір був прекрасний. І всі були чарівні та позитивні.
Відповісти
Мамо, нас похвалили, я тебе, а ти мене, сміх та й годі.
Відповісти
Навіщо ж ти так свою подружку ображаєш? Не плач, все в тебе буде добре, нафталін головне відкладай.
Відповісти
Господи оце Вас і пре, оце Вас і життя образило)
Відповісти
яке убожество
Відповісти
Жодної симпатичної жінки, а та в червоному зубата- то це ж жах, куди лізе, їй сидіти вдома і не вилазити в люди.
Відповісти
Валюха в червоному, ти збереглася на свої 45, а якби не твій чоловік з газової контори, то і далі би доїла коров у своєму селі, ще й дочку за собою тягаєш.
Відповісти