В луцькому гіпермаркеті лучанка придбала дитині кефір з пліснявою. ФОТО

В луцькому гіпермаркеті лучанка придбала дитині кефір з пліснявою. ФОТО
Лучанка Оксана Олійник обурена халатністю працівників гіпермаркету, в якому вона придбала дитячий кефір.

В мережі Фейсбук жінка опублікувала фото, на яких видно, що дитячий кефір вкрився пліснявою, хоча термін придатності, як вбачається здати на упаковці, ще не сплив.

"Просто кипить в середині від злості! Вчора купила дитячий кефір в "Там Там". Невже люди через ті гроші вже зовсім втратили все людське?! Це ж дитячий продукт. ДЛЯ ДИТИНИ! Мами! Будьте уважні! Краще брати продукти з маркуванням від виробника. Бо перебивають дати навіть на дитячому харчуванні", - йдеться в дописі.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а до чого тут Там Там?
Відповісти
Це і є маркування від виробника. Як магазин повинен був передбачити плісняву в середині упаковки??
Відповісти
Та то ви незрозуміли, то новий кефір такий, як наприклад сир з пліснявінню!!!
Відповісти
так Я вам більше скажу, якщо завелася пліснява - то такий продукт ПОТРІБНО купувати, так як колись придбав сир дитячий не пам*ятаю якої марки, він в теплі (!!!!) 4 доби пролежав після виходу терміну придатності, і навіть не прожовітів. Просто коркою покрився.
Відповісти
там там перебиває дати...працювала там..знаю!!!
самі ж дітей калічуть
Відповісти
Госпадзи, попался "брак" - всё, трындец, авраал, паника, жидомассоны-иллюминаты и там-тамовцы во главе. Ну, бывает. Идеального производства и контроля в априори не существует.

Не, молодец, что заметила в закрытой то упаковке.
Так пойди к администратору да поменяй. Делов то, чек есть.
Відповісти
Ето происки путина
Відповісти
мене в там тамi обрахували на 123 грн прекрасно. чек великий Але добре що додивилася.
Відповісти
обрахувати Вас можуть на базарі....
Відповісти
Хто купляє дитячий продукт за два!!! дня до закінчення терміну придатності?
Відповісти
Які тут всі розумні. В Європі ми йдемо чи в ж-пу? Такі продукти їсти ?! і продавати? Виробника зразу реа накарати і Там Там перевірку жостку. Ви скажіть хто там це все купляє????!!!!!
Відповісти
Це дурдом ! Бабки бабки і бабки отрава людяей потім усі хворіють що їмо так і хворіємо . А які вироники таке і молочне. Не рекомендую влітку молочне їсти!!!!
Відповісти
Шановна пані "мама"! Це ж яку голову на плечах треба мати щоб придбати дитині кефір, термін придатності якого завершується завтра (15/06/2016)??? Ганьба таким матерям!!!
Відповісти
Хто ж бере дітям продукти, до закінчення терміну придатності яких залишилось лише 2 дні?!!!
Відповісти
Якими доказами обгрунтовується зазначене Вами твердження, що дата маркування продукту є "перебитою"???
Відповісти
Виникає питання, з якою метою надрізали кутик упаковки якщо для того є кришка??? А а а точно, якби відкрили кришку, то б плісняви видно не було б. Пробачте не відразу зрозуміла...
Відповісти
то мабут через кришечку побачили плісняву
Відповісти
Ви кажите, яка мама куплятиме продукт за два дні до виходу строку годності? Так він щеж не вийшов, а вже пліснявою покрився, чому.??? Тому що на повернення йогл не відали, а дату легко можна перебити, так і зробили. За людей ніхто не думає. В кожному магазині,супермаркеті щось знайдеться. Що зробиш.... Ніде толку не має. Керівництво уваги не звертає на зауваження.
Відповісти