Волинські спортсмени здобувають нагороди на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное. ФОТО

14 червня стартував чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1998-1999 р.н. та молоді до 23 років та вже приніс нагороди в скарбничку нашої області.

Одразу за особистим чемпіонатом України в Дніпрі 14 червня розпочався чемпіонат України серед юніорів 1998-1999 р.н. та молоді до 23 років, який проходитиме до 17 червня і є відбірковим для участі в чемпіонатах Європи та світу в цих вікових категоріях, - повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Всього в змаганнях виступають 399 спортсменів зі всіх куточків України.

Перший день приніс нагороди в скарбничку нашої області.

У змаганнях каное-четвірок в категорії молодь до 23 років на дистанції 1000 метрів беззаперечну перемогу отримав екіпаж у складі трьох ковельських спортсменів Юрія Вандюка - Андрія Рибачка - Віктора Свиридюка та южненського Ельнура Ахадова з результатом 3.21.20.

Юний ковельчанин Семенюк Сергій в складі збірної каное-четвірки став бронзовим призером чемпіонату.

Серед юніорів на дистанції 1000 м у каное-четвірці Яцюк Микола-Семенюк Павло-Гушинець Олександр та Савчин (Ів.-Франківськ) поступилися лише переможцям, таким чином ставши срібними призерами
чемпіонату.

Сьогодні, 15 червня, в другий день змагань, ковельські веслувальники позмагалися за медалі у своїх вікових категоріях та на дистанціях, в яких вони пробились до фіналів змагань.

Отож, на дистанції 1000 м серед молоді до 23 років в каное-одиночці
лідером гонки став наш досвідчений Юрій Вандюк, а Віктор Свиридюк, вихованець тренера В.Троцюка, прийшов на фініш третім.

В каное-двійці дует Юрій Вандюк-Андрій Рибачок показали найкращий результат – І місце чемпіонату, а Сергій Семенюк в екіпажі з Володимиром Бородульком (Львів) став ІV серед своїх суперників.

Серед юніорів в каное-двійці – Кисіль Антон з Дмитром Кряжем вибороли золото чемпіонату, за ними зразу фінішував дует Остапчук Назар-Козлов, як результат - ІІ місце змагань.

Побажаємо нашим землякам та талановитим хлопцям подальших успіхів і виконання поставлених перед ними завдань!

Окрема подяка за підготовку спортсменів заслуженим тренерам України Василю Прохоруку та Федору Семенюку.