Через сильний вітер у Луцьку впав білборд. ФОТО

Через сильний вітер у Луцьку впав білборд. ФОТО
У Луцьку сильний вітер повалив білборд.

Рекламний об’єкт станом на 21:25 17-го червня у горизонтальній позиції лежав на вулиці Рівненській неподалік автозаводу, - пише "Волинське Агентство Розслідувань".

Під вечір містом пройшовся майже ураган. Був сильний вітер зі зливою та градом.

Раніше повідомлялось, що на кількох вулицях міста не має світла, а гарячі ліні "Волиньобленерго" не відповідають.














Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
жах! пазабирайте ...могли бути жертви нащо вони потрібні.!
Відповісти
дерева теж падають від вітру, то давайте позрізаємо всі дерева в місті!
Відповісти
Нащо вини у Луцьку?Зняти всі потрібно.
Відповісти
Жахливо. Заборонити розміщувати білборди на пішохідних дорогах!!!!
Відповісти
Просто їх так ставлять що вони падають закріплювати в землі добре треба і все було б добре!!!!
Відповісти
борди ставлять на бетонну подушку, що за розміри бетону?????? але ці норми ніхто не перевіряє КП "луцьк реклама " свою роботу не виконує а за якісь банери на фасадах зразу приписи пише........
Відповісти
Зате Ковальський справно грошенята у кішеню кладе :)
Відповісти
а кому то і грошики за рекламу, а комусь може і бути піпець
Відповісти
реклами зараз всюди хватає біля дороги вони не потрібні!
Відповісти
то зрада! порошенко з конкуреентами розбирається! рекламу світоча завалив спеціально!
а якшо серйозно, то живу поруч, той борд вже років з 100, а мо й більше стоїть, і такі урагани перестояв шо капець, а нині, думаю, вітрове навантаження збільшилось, бо новий будинок поруч вистроїли. Не кажу, що то будинок винен, але просто констатую факт. Така штука часто трапляється, коли сильні сквозняки між будинками, навіть в тиху погоду...
Відповісти
Реклама на бігбордах для мене працює як антиреклама. Читаю - "Світоч. Скуштуйте порцію щастя...". Приходжу в магазин і купує все крім "Світоча". :)
Відповісти