ЄВРО-2016. Бойова нічия чехів та хорватів

У цікавому протистоянні на два м’ячі у виконанні «клітинкової» збірної чехи відповіли своїм «дуплетом».

Підопічні Анте Чачіча після перемоги над турецькими опонентами були налаштовані здобути ще одну перемогу. І, забігаючи наперед, хорвати дійсно були за крок від позитивного результату.

Перший тайм пройшов під диктовку збірної Хорватії – фаворити зустрічі створили набагато більше гольових можливостей, які на 37-й хвилині увінчались успіхом Івана Перішича. Гравець міланського «Інтера» отримав м’яч під час контратаки, розкачав захисника суперників і зряче пробив з меж штрафного майданчика у дальній кут – 0:1. З таким рахунком команди і пішли на перерву.

Після перерви чехи зуміли вирівняти гру – атаками порівну обмінювались обидві команди. Втім, забили знову хорвати – суперники віддали м’яч Срні, а той через Брозовіча доставив його до Ракітіча. Гравець «Барселони» елегантно перекинув «круглого» через Чеха – 0:2.

Навряд чи хто думав, що щось у цьому матчі зміниться, однак спочатку Мілан Шкода після навісної подачі гарнющим ударом головою відправив м’яч у дев’ятку воріт Субашича, а наприкінці зустрічі гравець київського «Динамо» Домагой Віда необачно зіграв у волейбол у власному карному майданчику, а Томаш Нецид реалізував покарання. 2:2 – чехи залишаються у боротьбі за вихід у плей-офф Євро-2016, а хорвати, скоріш за все, розіграють першу сходинку у групі у останньому матчі проти іспанської збірної.

Слід зазначити, що на 87-й хвилині арбітр матчу Майк Клаттенбург зупиняв матч через буянства хорватсьих вболівальників. Як виявилось, вони зіграли лише проти своєї збірної, яка після цього пропустила непотрібний для себе гол…

Чехія – Хорватія 2:2 (Шкода, 76, пен, Нецид, 90+3 – Перішич, 37, Ракітіч, 60)

Склади команд

Чехія: Чех – Кадержабек, Сівок, Губнік, Лімберскі – Даріда, Плашил (Нецид, 86) – Скалак (Шурал, 67), Росіцкі, Крейчі – Лафата (Шкода, 67).

Хорватія: Субашич - Срна, Чорлука, Віда, Стрініч (Врсалько, 90+8) – Бадель, Модріч (Ковачіч, 62) – Брозовіч, Ракітіч (Шилденфельд, 90+7), Перішич – Манджукіч.

Попередження: Бадель, Брозовіч, Віда.