У Луцьку пролунав вибух? ОНОВЛЕНО

У Луцьку пролунав вибух? ОНОВЛЕНО
Щойно в Луцьку по вулиці Львівській почули лучани, що пролунав вибух.

Очевидці стверджують, що чули потужний звук, схожий на вибух, який пролунав поблизу Автостанції №2.

"Ми живемо біля автостоянки, яка за кілька зупинок від автостанції, і в нас аж стіни затряслись", - розповідають мешканці вулиці Львівської.

Крім того, люди запевняють, що на місце ймовірного вибуху поїхали кілька машин служби МНС у Волинській області.

Разом з тим люди подейкують, що це міг бути звук від літака, який подолав звуковий бар'єр.

Прес-служба МНС у Волинській області спростовує інформацію про вибух.

"Всі наші пожежні автомобілі знаходяться в місцях дислокації. Жодних повідомлень про вибух до нас не надходило".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Винищувачам заборонено переходити звуковий бар*єр над населеними пунктами.
Відповісти
Це був надзвуковий літак, бо після вибуху був звичайний звук літака що віддалявся.
Такі вибухи були часті в 90х роках.
Відповісти
Звук вроді і схожий на звуковий бар"єр...хмм..але хтозна що то було. Хвилин через 10 було чути сирену чи то швидкої чи то поліції, але кажуть що то колона ніби ціла їхала з військових і ще інших активістів з прапорами.
Відповісти
Це тіло загиблогл бійця проваджали в останній путь тому активісти з поліцією та сиренами були.
Відповісти
і я чула зразу думала що гримить але сонце на вулиці а сирени таки схожі на колону .сьогодні мали вести загиблого в ато
Відповісти
в гіркій полонці також було чути дуже сильний вибух і відразу звук літака
Відповісти
Була взривна хвиля після вибуху ,тому версія з літаком неактуальна!!!Що вибухнуло?
Відповісти
"взрывная волна" после преодоления сверхзвукового барьера тоже ощутим.
Відповісти
Петро,пояснюю ,живіза три км від Львівської а труснуло так наче коло мене він барєр брав ,самальот,
Відповісти
це напевно крали барсетку в Лапіна, він застосував проти нападників бомбу...
Відповісти
в центрі міста було чути як пролітав літак. ще й подумалось що знову розпочали польоти
Відповісти
Ваня,ваша версія про Лапіна -найправдоподібніша :)) ржунімагу
Відповісти
Ми живемо на вул.Львівської, недалеко від автостанції, від вибуху в нас затряслись не тільки стіни ,шибки вікон але й земля
Відповісти
Кому интересно, вот ссылка на видео с переходами на сверхзвук
https://www.youtube.com/watch?v=M3oOepkVtrs
Відповісти
Ну як ви таке постите?! ви ж журналісти! поїдьте і подивіться, скільки того луцька!
Відповісти
журналісти волиньпосту вже шерстять інтернет простір у пошуку інформації, а самі завзяті - вже опитують бабусь на лавочці підя під'їздів ))
Відповісти
Відлуння Другоі світової...
Відповісти
То вже зїздите туди чи ні? Журналісти називається!!!!
Відповісти
А може це ціни на прожиття впали?, скоріше рівень життя ще впав, іду пройдусь гляну
Відповісти
Я живу у с.Зміїнець, чула потужний чи то вибух чи то звуковий бар'єр.У мене в хаті сіль перевернулася і в момент ймовірного вибуху я в повітря знялася а потім упала
Відповісти
сіль впала - не до добра. скандал буде з сусідкоу за межу
Відповісти
атавісти на авто їх доганяли...
Відповісти
В Усичах теж було чути БАХ, літаки були в небі...
Відповісти
Забороль теж чув
Відповісти
то походу ЧОРНОБИЛЬ.
Відповісти