Україна програє у чвертьфіналі Кубка Європи з пляжного футболу. ВІДЕО

Показавши гідну гру проти дворазових чемпіонів світу з пляжного футболу, українська збірна завершила турнір у вісімці найкращих команд.

Про це повідомляє "Аматорський спорт України".

Чвертьфінали Кубка Європи відбулися вчора у Белграді. Українську збірну на стадії чвертьфіналу жереб звів зі збірною Росії. До, речі вчорашній матч став між цими командами з пляжного футболу першим в історії.

Сам матч пройшов у режимі справжніх "гойдалок": після того, як Кирило Романов відкрив рахунок на користь росіян, Олександр Корнійчук двома влучними ударами через себе схилив шальки терезів на користь української збірної. Втім, на ці голи своїм "дуплетом" відповів російський гравець Юрій Крашенінніков, а матч завершився поразкою "синьо-жовтих" з рахунком 2:3.

Таким чином, збірна України завершила виступи на Кубку Європи. Втім, за результат хлопцям навряд чи соромно, зважаючи на те, що вони на рівних грали проти першої команди світового рейтингу пляжного футболу.