В Луцьку шукали вибухівку. ФОТО. ВІДЕО

В Луцьку шукали вибухівку. ФОТО. ВІДЕО
Просто зараз мешканці 40-ого мікрорайону міста спостерігають доволі моторошну картину. Люди розповідають, що квартал повністю перекрили, на місці працюють МНСники, поліція та швидка допомога.

Подейкують, що було повідомлення про вибухівку.

Очевидці розповідають, що спілкувались з патрульними і ті, нібито, підтвердили інформацію про підозрілий предмет, схожий на вибухівку.

Виявляється кілька молодих людей прогулювались містом і побачили підозрілу банку з дротами, перемотану ізоляційною стрічкою. Згодом, повідомляють очевидці, небайдужі молодики огородили підозрілий предмет велосипедами, аби його ніхто не зачепив.

Окрім того, з'явилась інофрмація, що вибухотехніки знайшли підозрілий предмет та будуть його знешкоджувати.

Звук від вибуху було чутно на кілька кварталів.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А чого« в чергове»?
Відповісти
Не чула ніякого вибуху.
Відповісти
А до чого тут це відео? Що на ньому треба побачити? Підкажіть.
Відповісти
ти чьо гониш на першомі відосі чьотко чути взрив, я даже дома чюв
Відповісти
Це не вибух! Це Петрова вечеря черешнями.
Відповісти
Це лапін, точно він. Відбивався від крадіїв.
Відповісти
кажуть він п'яний сунувся додому і ця фігня в нього з барсетки випала...
Відповісти
Громада! Всі ваші речі з яких стирчать дроти від сьогодні варто називати вибухівкою. Телефонуйте нам. Ми приїдемо і знешкодимо їх тротилом.
Відповісти
Дякуємо поліції , медикам, МНС за швидке реагування! Чекали поліцію 4 хв. Слава Богу , що все закінчилось добре... Люди , не залишайтеся байдужими, багато хто пройшов мимо, будьте обачні , спостережливі, уважні...
Відповісти
Дуже розчарувався в нашій поліції((( Організації нуль!!! Вчора в той момент коли була перекрита дорога, я їхав з вул.Кравчука на 40кв підїхав до перехресття дивлюсь стоїть машина поперек дороги всі "копчики" "вкучку" збилися і щось "балакають", не знаючи що трапилось я почав помаленьку рухатись вліво вибігає на мене поліцмен розтавляє руки ноги і кричить "що ви самі особливі" і кричати що туди їхати не можна. А звідки мені знати, що туди не можна їхати, огороджувальної стрічки не має знаків не має та хачаб нестаяли купкою а регулювали рух попереджаючи людей що дуди не можна.






Відповісти
Свідок, у вас теж розділових знаків немає, якось читаємо. Чи мви кращі від них?
Відповісти