вхід реєстрація

В Ковелі пройшов чемпіонат області з веслування на байдарках і каное. ФОТО

В Ковелі пройшов чемпіонат області з веслування на байдарках і каное. ФОТО
У Ковелі відбувся чемпіонат Волинської області з веслування на байдарках і каное серед юнаків 2000-01 р. н. та 2002-03 р. н.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Змагання стали основним та фінальним відбором до збірної команди області, яка представлятиме наш регіон на чемпіонаті України, що відбудеться з 1 по 5 липня в Ковелі.

У змаганнях взяли участь близько 70-и юних, перспективних спортсменів вихованців КДЮСШ ім. Кондратовича (Ковель), СДЮСШОР «Олімп» (Луцьк, Ковель) та Шацької ДЮСШ.

Серед спортсменів 2000-01 р. н. місця розподілись наступним чином:

в каное-одиночці серед юнаків на дистанції 1000 м:
І м. – Семенюк Павло (Ковель)
ІІ м. – Яцюк Олксандр (Ковель)
ІІІ м. – Гушинець Олександр (Ковель)

на дистанції 500 м.

І м. – Яцюк Олксандр (Ковель)
ІІ м. – Семенюк Павло (Ковель)
ІІІ м. – Гушинець Олександр (Ковель)

серед дівчат на дистанції 500 м. та 200 м.

І м. – Терета Валерія (Шацьк)
ІІ м. – Калитюк Анастасія (Ковель)
ІІІ м. – Проніна Марія (Ковель)

В байдарці-одиночці на дистанції 1000 м. та 500 м.

І м. – Черняєв Олександр (Луцьк)
ІІ м. – Мельничук Станіслав (Луцьк)
ІІІ м. – Муратов Олександр (Луцьк)

серед дівчат на 1000 м. та 500 м.

І м. – Проніна Софія (Ковель)
ІІ м. – Терета Любов (Шацьк)
ІІІ м. – Приступа Юлія (Шацьк)

Серед юнаків 2002-03 р. н. місця розподілись наступним чином:
в каное-одиночці на дистанції 1000 м. та 500 м.

І м. – Морозюк Богдан (Ковель)
ІІ м. – Змієвський Василь (Ковель)
ІІІ м. – Дударчук Олег (Шацьк)

Серед дівчат перемогу на дистанції 500 м. та 200 м. отримала Калитюк Василина (Ковель).

В байдарці-одиночці на дистанції 1000 м. та 500 м.

І м. – Магерко Вадим (Луцьк)
ІІ м. – Владичко Максим (Луцьк)
ІІІ м. – Положевець Микола (Шацьк)

серед дівчат на дистанції 1000 м.

І м. – Демчина Ольга (Луцьк)
ІІ м. – Алексєєнко Христина (Луцьк)
ІІІ м. – Гальчун Валерія (Луцьк)

на дистанції 500 м.

І м. – Алексєєнко Христина (Луцьк)
ІІ м. – Демчина Ольга (Луцьк)
ІІІ м. – Гальчун Валерія (Луцьк)


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 3
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
всі (майже) переможці з ковеля, а там закрили веслувальну школу! ковель вже ценнтр розвитку цього виду спорту, а не луцьк!
Відповісти
бо там все є! і тренери і спортивна база!
Відповісти
Новина про Ковель, а всі фото - я так зрозумів, з Дніпропетровщини.
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час