вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Заготівельний бізнес поповнить бюджет Волині на 6 мільйонів

Заготівельний бізнес поповнить бюджет Волині на 6 мільйонів
Фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області здійснюють
щоденний моніторинг стану отримання лімітів, заготівлі ягід і грибів та контролюють сплату відповідних податків до бюджетів.

Окрім того, в Головному управлінні відомства в області налагоджено щоденний обмін інформацією з митними органами щодо здійснення експорту лісопродукції, зокрема, отримання попередніх даних щодо митного оформлення на експорт лісової продукції, - повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Ми заздалегідь зустрілися з представниками сумлінного заготівельного бізнесу та обговорили проблемні ситуації, що можуть
виникати, враховуючи практику минулих років. Наші партнерські стосунки з тими, хто заготовляє дари лісу зі сплатою всіх визначених законом платежів, дозволяють прогнозувати надходження більше 6 мільйонів гривень лише податку на доходи фізичних осіб за підсумками сезону заготівлі», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Разом з тим, щоб запобігти тіньовому вивезенню з Волині другорядних
лісових матеріалів, фахівці ДФС на виконання розпорядженням Волинської облдержадміністрації від 19 травня 2016 року №220 провели інвентаризацію місць зберігання, зокрема більше сорока холодильних та морозильних камер, які перебувають у власності 14 суб’єктів.

«Фахівці ДФС в області мають напрацьований протягом останніх років
ефективний алгоритм дій в сезон заготівлі. Ми сподіваємося, що спільно з органами місцевої влади, які можуть отримати вагомі додаткові надходження в сезон заготівлі, забезпечимо сплату належних платежів до бюджетів», - підсумувала Світлана Савчук.

В ГУ ДФС у Волинській області особливо наголошують, що громадяни, які збирають дикорослу продукцію для власних потреб, не сплачують жодних податкових платежів.

Однак у випадку заготівлі дарів лісу з комерційною метою, тобто для
подальшого збуту за кордон чи іншим підприємницьким структурам,
заготівельник-бізнесмен зобов’язаний дотримуватися національного
податкового та природоохоронного законодавства, тобто здійснювати діяльність легально зі сплатою податків, дбаючи про збереження природних ресурсів.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Афуєть, аж на 240 тис доларів. Для краю, який по населенню , у 3 рази більший за країну Ісландію - це ожуєнна сума. Згадуються первісні, доісторичні люди, які не знали обробітку землі і займались збиральництвом... Зате мордатих чиновників-хабарників більше, ніж у якій-небудь "занюханій" Голландії. Докерувались,...
Відповісти
Останні новини
Заготівельний бізнес поповнить бюджет Волині на 6 мільйонів
30 червень, 2016, 13:49