В Луцьку в річці Стир виловили два трупи. ФОТО 18+

В Луцьку в річці Стир виловили два трупи. ФОТО 18+
Сьогодні, 30 червня, близько 8-ї ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що в річці Стир, на заплаві, знайшли два трупи - чоловіка і жінки.

За словами правоохоронців, їм зателефонувала жінка, місцева мешканка, яка купалася і побачила потопельників.

Поліцейські, які прибули на місце події, наразі не можуть точно сказати, скільки років було загиблим.

Чоловік був у плавках, а жінка одягнута у плаття. Поліцейські припускають, що чоловік втопився раніше за жінку, і остання втопилася через те, що побачила труп чоловіка і їй стало погано.

Додають, що, судячи з їхнього зовнішнього вигляду, це могли бути безхатьки.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Адміни,Ви думаєте мозгами коли такі фотки заливаєте????!!!!
Відповісти
Спеціально для таких як Ви і пише, що фото 18+.
Відповісти
ХТО "пише"? Ви укр.мову хоча б у школі вчили?! Чи це така "поліська українська"?
Відповісти
З пленерів Косюка на хеловін є набагато жахливіші фото.
Відповісти
Вы часом не долбак?!! - нашли место и время шутить
Відповісти
А що з фотками не так? Лежать собі, загаряють... Їх ще ж навіть не роздуло від гниття, і кишки не повилазили. Нормальні фото.
Відповісти
оце таке покоління росте з якого треба брати приклад.Просто нема слів,як це охарактерезувати.
Відповісти
Круте фото че вы там гоните )
Відповісти
Яка різниця 18+ чи 21+?!
де моральні якості? вам бракує видовищ? трупів???
немає нічого святого...
Відповісти
То не заходьте і не дивіться. завжди є вибір
Відповісти
Чого ви заходите читати новину про трупи??? вам чого бракує????
Відповісти
Хоч одна нормальна,адекватна людина тут є.
Відповісти
Роби новину платною. Я готовий дати 20 грн за фото трупів!
Відповісти
Прийди до мене в морг я тобі безплатно покажу декілька трупів.
Відповісти
боже, який жах
Відповісти
для євролучанок і інших індивідіумів написали що фото 18 +. а якшо ваша цікавість бере верх над вашою моральністю, то це особисто ваші проблеми, і не варто писати свої висери сюди у коментарі.
Відповісти
я зайшла прочитати новину про потопельників. а не переглядати фото у крупних ракурсах. як на мене, то достатньо було просто фото здалеку, як для новини такої категорії.
Якби новина містила заголовок "Допоможіть упізнати потопельників..." тоді будь ласка....
і особисто до Дмитра: що змусило Вас написати свій "висер" у коментарі? проходьте повз.... аморальний Ви наш....
Відповісти
Для Вас, спеціально слово ФОТО усі букви з великої написали, могли б догадатися
Відповісти
могло бути просто ФОТО з місця події. могли б здогадатися?
Відповісти
Чоловік був у плавках, а жінка одягнута у плаття. Поліцейські припускають, що чоловік втопився раніше за жінку, і остання втопилася через те, що побачила труп чоловіка і їй стало погано.

можна якось це пояснити - то в нас полыцаъ крутуш Шерлока
Відповісти
Прикол по плавках і платтю встановили перебіг подій.
А фото написано, що особи невстановлені і таке практикуєтся для встановлення невідомих але мусить бути пряме попередження, родичі, сусіди чи знайомі можуть впізнати і повідомити , щоб не було два хреста біля паркану
Відповісти
на безхатьків вони мало похожі.де ви бачили таких безхатьків в Луцьку????
Відповісти
Жесть! А де саме їх виловили, в якому районі?
Відповісти
А на що клюють трупи? Бо ж пишуть, що виловили
Відповісти
А їх кремом від засмаги намастили? Бо ж згорять на такому сонці))))))
Відповісти
не смішно
Відповісти
А кілограм вирізки мужика скільки буде коштувати?)))
Відповісти
А відразу не зрозуміло було, що будуть за фото. Тож для "недалеких" пише +18
Відповісти
Да я впізнав то мій сосід озій володя село чаруків хай земля буде йому пухом
Відповісти
не сосід а сусід
Відповісти
Ой ти сосід, жартувати то не твоє. Якби з чарукова якийсь дійсно говорив "сосід" то не сидів би він тут в інтернеті. ))) Так що не гванди "сосід")))
Відповісти
Ну знаєте!Дійсно є над чим сміятися і жартувати...Не дай Боже вам таку біду.Цей брєд просто гидко читати...Як можна бути такими аморальними?Хороший чоловік був...
Відповісти
Вони напевно купалися вночі. Чув бесіду вчора старожилів про привид дівчини в тому місці. В 20х роках покінчила з життям на заплаві через зраду коханого.Хтось у це вірить, хтось ні, але дві смерті одночасно, на одному місці не просто так.
Відповісти
ммда... поліцейські чи журналісти, хто так не напрягається думати?? по-перше, як можна попередню версію так "на око" закидати конкретизовано-стало погано, це по яким ознакам судячи???... Тим більше:"Додають, що, судячи з їхнього зовнішнього вигляду, це могли бути безхатьки.",- це з якого такого вигляду судячи людей обзивають безхатьками? Ну люди добрі, чоловік в плавках(не уявляю безхатька який спеціально придбав би плавки для купання), зовнішній вигляд жінки нічим не нагадує безхатька... Ну чим ви думаєте??? НЕ соромно?? Таке враження що навколо одні ідіоти і так проканає... Соромно за непрофесіоналізм та неповагу!
Відповісти